Hráč Zbořil Petr

Zbořil Petr

User Pic
Jméno: Zbořil Petr
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1246
Elo mezinárodní: 0
ID: 37330
FIDE ID: 395641
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 KŠ Tietz F 0 1274 Šedá Michaela KŠ Tietz E 1034 1216 0
2018/2019 6 KŠ Tietz F 0 1274 Batmunkh Dulguun TJ Jiskra Aš 0 0 1
2018/2019 4 KŠ Tietz F 0 1274 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov B 1284 1271 0
2018/2019 1 KŠ Tietz F 0 1274 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1748 1751 0
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1309 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín 0 1425 0
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1309 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov 1379 1363 0
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1309 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1456 1456 0
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1309 Žemba Ladislav TJ Tašovice B 0 1652 0
2017/2018 9 KŠ Tietz E 0 1309 Kodet Jaromír ŠK Karlovy Vary C 1344 1268 ½
2017/2018 8 KŠ Tietz E 0 1309 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1496 0
2017/2018 6 KŠ Tietz E 0 1309 Vojíř Václav ŠK Spartak CHodov B 1114 1179 ½
2017/2018 5 KŠ Tietz E 0 1309 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 0 1425 1
2017/2018 4 KŠ Tietz E 0 1309 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín C 0 1465 0
2017/2018 3 KŠ Tietz E 0 1309 Tegda Vojtěch KŠ Tietz F 0 1167 0
2017/2018 2 KŠ Tietz E 0 1309 Ďurovič Karel ŠK Caissa Nová Role B 0 0 1
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1175 Maťha Josef ŠK Global Sokolov 1577 ½
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1175 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov ŠO B 1500 1491 0
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1175 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov 1100 1
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1175 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 ½
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1175 Mitáček Jiří TJ Jiskra Aš 1673 0
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1175 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 1000 0
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Macht Dominik ŠK Valdštejn Cheb C 1000 0
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Wildhaber Tomáš ŠK Spartak Chodov C 1349 1349 0
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Gromnadský Tomáš Karlovarský šachklub Tietz G 1100 1
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Gregus Lukáš TJ Aš B 1000 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Adamovič Igor TJ Olympie Hroznětín B 1031 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1000 0
2015/2016 11 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov B 1100 1
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov ŠO B 1500 1491 0
2015/2016 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1538 1472 1
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 Kaválek Jiří TJ Ostrov B 1422 0
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 TJ Baník Habartov B 1
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1410 0
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 Bartošová Kateřina KŠ Tietz Karlovy Vary E 1198 0
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1175 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 0
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov C 1185 0
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Přibil Jakub TJ Sokol Teplá 1000 0
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz F 1175 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 1000 1
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1250 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov B 1277 0
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Macho Miloslav ŠK K-servis Cheb B 1922 1922 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz E 1385 1
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO C 1725 1701 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary C 1657 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov C 1204 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz F 1250 Heinrich Martin TJ Jiskra Aš B 1000 0
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Piskač Marek ŠK Teplice 1495 1515 0
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Zahradník Aleš Spartak Ústí n.L. 1592 1562 0
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice 1574 1284 0
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Truksa Václav ŠK 64 Plzeň 1818 1711 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Pelnář Jan TJ Sokol Domažlice 1627 1681 0
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Ta Minh Khoi CHESS Most B 1429 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Randák Richard ŠK Spartak Chodov 1488 1530 0
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Ňorba Arťom ŠK Karlovy Vary 1416 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad B 1546 1
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Beneš Marek Sokol Praha - Kobylisy B 1243 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 1250 Ostrý Michal Sokol Praha - Kobylisy A 1599 1499 0