Hráč Scheuer Leopold

Scheuer Leopold

User Pic
Jméno: Scheuer Leopold
Oddíl: Šachový klub Frýdlant, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1531
Elo mezinárodní: 0
ID: 11275
FIDE ID: 0
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 6 ŠK Frýdlant 1545 Vacek Petr ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1096 0
2014/2015 9 Šachový klub Frýdlant 1546 Kovalev Miroslav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1
2014/2015 5 Šachový klub Frýdlant 1546 Kopal Ivan Desko Liberec C 2042 0
2014/2015 1 Šachový klub Frýdlant 1546 Přívratský Milan 1.Novoborský ŠK D 1387 ½
2013/2014 10 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1553 Grindler Miloslav Šachový klub Česká Lípa 1634 0
2013/2014 4 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1553 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1493 ½
2012/2013 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1549 Kyncl Jan TJ Krásná Lípa B 1492 ½
2012/2013 7 Šachový klub Frýdlant, o.s. Cvikováček Cvikov 1
2012/2013 4 Šachový klub Frýdlant, o.s. Zuzánek Roman TJ Lokomotiva Liberec C ½
2012/2013 2 Šachový klub Frýdlant, o.s. Hásek Petr TJ Bižu Jablonec n.N. B ½
2011/2012 10 ŠK Frýdlant 1554 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec B 1833 1831 0
2011/2012 9 ŠK Frýdlant 1554 Vyčítal Radoslav TJ Krásná Lípa B 1351 1
2011/2012 8 ŠK Frýdlant 1554 Čapek Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1646 1619 ½
2011/2012 6 ŠK Frýdlant 1554 Janata David DDM Cvikováček Cvikov 1000 1
2011/2012 4 ŠK Frýdlant 1554 Neumann Roman TJ Krásná Lípa B 1521 ½
2011/2012 3 ŠK Frýdlant 1554 Weiss Luboš ŠK Stráž pod Ralskem 1637 ½
2011/2012 2 ŠK Frýdlant 1554 Khuc Huyen Tran 1.Novoborský ŠK E 1470 0
2011/2012 1 ŠK Frýdlant 1554 Janata David DDM Cvikováček Cvikov 1000 1
2010/2011 10 TJ Nové Město pod Smrkem 1547 Tschörner Walter TJ Krásná Lípa "B" 1670 ½
2010/2011 6 TJ Nové Město pod Smrkem 1547 TJ Spartak ČKD Žandov 1
2010/2011 5 TJ Nové Město pod Smrkem 1547 Tschörner Walter TJ Krásná Lípa "B" 1670 1
2010/2011 3 TJ Nové Město pod Smrkem 1547 Lisý Jiří Novoborská šachová akademie 1250 0
2010/2011 1 TJ Nové Město pod Smrkem 1547 Najman Miroslav TJ Spartak ČKD Žandov 1639 0
2009/2010 11 TJ Nové Město p.S. 1551 Kyncl Jan TJ Krásná Lípa B 1455 1
2009/2010 10 TJ Nové Město p.S. 1551 Mach Michal 1.Novoborský ŠK E 1419 ½
2009/2010 9 TJ Nové Město p.S. 1551 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 0
2009/2010 8 TJ Nové Město p.S. 1551 Ištván Roman ŠK Vegas Stráž p.R. 1580 ½
2009/2010 7 TJ Nové Město p.S. 1551 Večerník Jaroslav Bižuterie Jablonec n.N. B 1658 ½
2009/2010 6 TJ Nové Město p.S. 1551 Zuzánek Vítězslav Lokomotiva Liberec C 1702 ½
2009/2010 5 TJ Nové Město p.S. 1551 Fišera Jakub TJ Sokol Víchová n.J. ½
2009/2010 4 TJ Nové Město p.S. 1551 Mišurec Zdeněk ŠK Libštát B 1834 0
2009/2010 3 TJ Nové Město p.S. 1551 Švec Luděk Desko Liberec C 1818 ½
2009/2010 2 TJ Nové Město p.S. 1551 Zákoucký Otto TJ PS ZK Semily 1594 0
2009/2010 1 TJ Nové Město p.S. 1551 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald B 1738 0
2008/2009 10 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "E" 1595 0
2008/2009 9 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Kavalski Petko ŠK Varnsdorf 1713 1
2008/2009 7 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa "B" 1729 0
2008/2009 6 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Liška Jiří Slávie Liberec 1626 0
2008/2009 5 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Švasta Lukáš ŠK Česká Lípa 1814 0
2008/2009 4 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Farský Jiří ŠK Libštát "B" 1709 0
2008/2009 3 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Pešta Jiří Bižuterie Jablonec "B" 1719 0
2008/2009 2 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Čihák Jaromír Desko Liberec "C" 1412 1
2008/2009 1 TJ Nové Město p.Smrkem 1551 Pražák Jiří Jiskra Tanvald "B" 1749 1
2007/2008 11 Nové Město p.Smrkem 1587 Kopal Vojtěch Desko Liberec C 1714 0
2007/2008 10 Nové Město p.Smrkem 1587 Šikolová Barbora Bižuterie Jablonec n.N. C 1000 1
2007/2008 9 Nové Město p.Smrkem 1587 Lokomotiva Liberec C 1
2007/2008 8 Nové Město p.Smrkem 1587 Voldřich Milan Lokomotiva Liberec E 1545 0
2007/2008 7 Nové Město p.Smrkem 1587 Krupička Jakub Desko Liberec D 1634 0
2007/2008 6 Nové Město p.Smrkem 1587 Jakubíček Matouš Desko Liberec E 1419 0
2007/2008 4 Nové Město p.Smrkem 1587 Lešák Václav Lokomotiva Liberec D 1340 1
2007/2008 3 Nové Město p.Smrkem 1587 TJ Sokol Koberovy 1
2007/2008 1 Nové Město p.Smrkem 1587 Žanta Miloslav Jiskra Tanvald B 1555 0
2006/2007 9 TJ Nové Město pod Smrkem 1584 Carda Milan TJ Krásná Lípa "A" 1696 0
2006/2007 8 TJ Nové Město pod Smrkem 1584 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1779 ½
2006/2007 5 TJ Nové Město pod Smrkem 1584 Slažanský Martin Desko Liberec "B" 1747 0
2006/2007 4 TJ Nové Město pod Smrkem 1584 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald 1830 ½
2006/2007 2 TJ Nové Město pod Smrkem 1584 Volman Václav ŠK Libštát 1965 0
2006/2007 1 TJ Nové Město pod Smrkem 1584 Ježek Luděk TJ Zikuda Turnov "B" 1800 ½
2004/2005 11 Nové Město p. Smrk 1570 Pražák Jiří Jiskra Tanvald 1668 ½
2004/2005 8 Nové Město p. Smrk 1570 Groh Jiří Desko Liberec A" 1991 0
2004/2005 4 Nové Město p. Smrk 1570 Kraus Jan Bižuterie Jablonec 1699 ½
2004/2005 2 Nové Město p. Smrk 1570 Gernert Vilém Spartak Rokytnice 1678 1
2004/2005 1 Nové Město p. Smrk 1570 Farkaš Zdeněk Desko Liberec B" 1710 0
2003/2004 7 Textilana N. Město 1594 Morávek Jiří LIAZ Jablonec 1369 ½
2003/2004 6 Textilana N. Město Žanta Miloslav Jiskra Tanvald B 0
2003/2004 2 Textilana N. Město 1594 Maryško Kryštof Sokol Koberovy 1419 0
2003/2004 1 Textilana N. Město 1594 Kinka Milan Loko Liberec B 1