Hráč Opička Jan

Opička Jan

User Pic
Jméno: Opička Jan
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1477
Elo mezinárodní: 0
ID: 8509
FIDE ID: 0
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 6 Sokol Javornice 1505 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 0
2010/2011 3 Sokol Javornice 1505 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1282 0
2010/2011 1 Sokol Javornice 1505 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1426 0
2009/2010 1 Sokol Javornice 1511 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 0
2008/2009 5 Sokol Javornice 1535 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 0
2008/2009 3 Sokol Javornice 1535 Tobiška Martin ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2008/2009 1 Sokol Javornice 1535 Eliáš Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1404 ½
2008/2009 11 Spartak Rychnov n. Kn. A 1535 Dvořák Miloš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1683 0
2008/2009 10 Spartak Rychnov n. Kn. A 1535 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1420 0
2007/2008 11 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1615 ½
2007/2008 10 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Rybář Josef Sokol Hradec Králové A 1622 1
2007/2008 9 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Kubeček Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1596 ½
2007/2008 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Duch Robert TJ Hronov B 1856 0
2007/2008 6 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Hartman Ivo SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 0
2007/2008 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1658 0
2007/2008 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1903 0
2007/2008 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1569 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1570 ½
2007/2008 11 Sokol Javornice 1569 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2007/2008 10 Sokol Javornice 1569 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1
2007/2008 8 Sokol Javornice 1569 Vyčítal Lukáš ŠOK a.s. Kunvald D 1274 0
2007/2008 5 Sokol Javornice 1569 Macháň Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 0
2007/2008 3 Sokol Javornice 1569 Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1450 1
2007/2008 1 Sokol Javornice 1569 Jedličková Petra DDM Týniště nad Orlicí 1
2006/2007 11 Sokol Javornice 1557 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou D 1
2006/2007 10 Sokol Javornice 1557 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1
2006/2007 9 Sokol Javornice 1557 Zahálka Tomáš ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2006/2007 8 Sokol Javornice 1557 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 1
2006/2007 6 Sokol Javornice 1557 Jedličková Petra DDM Týniště nad Orlicí 1
2006/2007 5 Sokol Javornice 1557 Vyčítal Lukáš ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2006/2007 4 Sokol Javornice 1557 Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1443 1
2006/2007 1 Sokol Javornice 1557 Sršeň Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2005/2006 11 Sokol Javornice 1562 Marek Miloš ŠK Dobruška 1485 1
2005/2006 10 Sokol Javornice 1562 Ptáček Bohumil ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 9 Sokol Javornice 1562 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 0
2005/2006 8 Sokol Javornice 1562 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2005/2006 7 Sokol Javornice 1562 Marečková Martina Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 0
2005/2006 4 Sokol Javornice 1562 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1589 ½
2005/2006 1 Sokol Javornice 1562 Nosek Jakub Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 0