Hráč Čermák Miloslav

Čermák Miloslav

User Pic
Jméno: Čermák Miloslav
Oddíl: TJ Sokol Rovečné
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1315
Elo mezinárodní: 0
ID: 28902
FIDE ID: 0
Rok narození: 1930
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2014/2015 7 TJ Sokol Rovečné B 1322 Makkabi Boskovice C 1 soutěž
2014/2015 8 Rovečné A 1322 Krejčí František Lipovec D 1527 0 soutěž
2014/2015 2 Rovečné A 1322 Brus Jiří Rudice B 1521 0 soutěž
2013/2014 6 Rovečné A 1000 Procházka Šimon Sloup B 1000 1 soutěž
2013/2014 4 Rovečné A 1000 Ševčík Jiří Lipovec D 1402 ½ soutěž
2013/2014 2 Rovečné A 1000 Walletzký Radomír Boskovice B 1599 0 soutěž
2013/2014 5 Rovečné B 1000 Vanovice 1 soutěž
2012/2013 7 Rovečné B 1000 Mistr Vojtěch Rovečné C 1000 1 soutěž
2012/2013 6 Rovečné B 1000 Nezval Petr Jedovnice B 1000 0 soutěž
2012/2013 5 Rovečné B 1000 Kubín František Vanovice 1000 1 soutěž
2012/2013 3 Rovečné B 1000 Schneider Martin Adamov D 1100 1 soutěž
2012/2013 2 Rovečné B 1000 Kozelek Petr Jevíčko B 1000 1 soutěž
2012/2013 1 Rovečné B 1000 Oliva Pavel Kunštát 1000 1 soutěž
2011/2012 9 Rovečné C 1000 Peša Dalibor Rovečné B 1000 1 soutěž
2011/2012 8 Rovečné C 1000 Brda Vlastimil Boskovice C 1321 1 soutěž
2011/2012 7 Rovečné C 1000 Hrabal Petr Vanovice 1602 0 soutěž
2011/2012 6 Rovečné C 1000 Šutera Zdeněk Rovečné B 1565 1 soutěž
2011/2012 5 Rovečné C 1000 Dvořáček Filip Boskovice C 1250 1 soutěž
2011/2012 4 Rovečné C 1000 Čejka Michal Vanovice 1000 ½ soutěž
2011/2012 3 Rovečné C 1000 Šikula Vít Rovečné B 1000 0 soutěž
2011/2012 2 Rovečné C 1000 Nevyhoštěná Marie Boskovice C 1000 1 soutěž
2011/2012 1 Rovečné C 1000 Klement Roman Vanovice 1000 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Rovečné A 1000 Plch Josef Sokol Jedovnice 1407 0 soutěž
2010/2011 8 Rovečné A 1000 Mikulášek Petr Sloup B 1645 0 soutěž
2010/2011 7 Rovečné A 1000 Růžička Ivo Lipovec E 1278 0 soutěž
2010/2011 6 Rovečné A 1000 Ležáková Dana Adamov C 1549 ½ soutěž
2010/2011 4 Rovečné A 1000 Fránek Stanislav Jedovnice 1410 0 soutěž
2010/2011 2 Rovečné A 1000 Vašíček Michal Jevíčko B 1000 1 soutěž
2010/2011 1 Rovečné A 1000 Klinkovský Jakub Rudice B 1689 0 soutěž
2009/2010 8 Rovečné A Svoboda Vratislav ŠK Garde Lipovec D 1447 0 soutěž
2009/2010 7 Rovečné A Longhin Oto ŠK Garde Lipovec C 1000 1 soutěž
2009/2010 6 Rovečné A Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1643 0 soutěž
2009/2010 5 Rovečné A Kedroutek František ŠK Jevíčko B 1637 0 soutěž
2009/2010 4 Rovečné A Jedlička Pavel Makkabi Boskovice B 1515 ½ soutěž
2009/2010 2 Rovečné A Dostál Petr TJ Sloup B ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Rovečné Gruber Josef TJ Spartak Adamov B 1487 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Rovečné Tůma Hynek TJ Sloup B 1665 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1664 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Rovečné Stloukal Tomáš TJ ČKD Blansko B 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Rovečné Kunc Alois Sokol Jedovnice 1508 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Rovečné Brda Vlastimil Sokol Rudice D 1000 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Rovečné Jedlička Pavel Makkabi Boskovice B 1250 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Rovečné Petržela Jan Garde Lipovec D 1404 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Rovečné Gorodkov Leonid ČKD Blansko A 1676 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Rovečné Špičák Petr TJ Sloup B 1791 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Rovečné Sedlák Josef Garde Lipovec D 1330 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Rovečné Beneš Vladimír Spartak Adamov B 1318 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Rovečné Kunc Alois Sokol Jedovnice A 1453 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Rovečné Gorodkov Leonid ČKD Blansko A 1672 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Rovečné Kratochvíl Martin Garde Lipovec C 1469 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Rovečné Zouhar Milan Sokol Rudice D 1348 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Rovečné Kubín Antonín Makkabi BoskoviceA 1670 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Rovečné Dobrovolný Filip Spartak Adamov A 1384 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Rovečné Kolmačka Zdeněk Garde Lipovec C 1316 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Rovečné Toulec Richard Sokol Rudice C 1606 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Rovečné Jedlička Pavel Makkabi BoskoviceB 1 soutěž
2004/2005 15 Sokol Rovečné Navrátilová Tereza Sokol Jedovnice B 1 soutěž
2004/2005 14 Sokol Rovečné Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1302 0 soutěž
2004/2005 12 Sokol Rovečné Šindelka Jaroslav Babylon Němčice 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Rovečné Navrátilová Tereza Sokol Jedovnice B 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Rovečné Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1302 0 soutěž
2004/2005 3 Sokol Rovečné Kouřil Eduard Babylon Němčice 0 soutěž