Hráč Procházka Bedřich

Procházka Bedřich

User Pic
Jméno: Procházka Bedřich
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1506
Elo mezinárodní: 0
ID: 31173
FIDE ID: 23700459
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice "C" 0 1506 Patroch Ota Sokol Buštěhrad "B" 0 1215 1
2018/2019 9 Český lev Kolešovice C 0 1490 Langmaier Pavel TJ Kralupy nad Vltavou C 1188 1188 ½
2018/2019 8 Český lev Kolešovice C 0 1490 Cábová Veronika Sokol Buštěhrad B 0 0 1
2018/2019 7 Český lev Kolešovice C 0 1490 Růžička František ŠK Velvary 0 1310 1
2018/2019 6 Český lev Kolešovice C 0 1490 Hrbek Pavel TJ Hostivice B 0 1580 1
2018/2019 4 Český lev Kolešovice C 0 1490 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad A 0 1612 ½
2018/2019 2 Český lev Kolešovice C 0 1490 Abraham Karel ŠK Kladno B 1652 1626 ½
2018/2019 1 Český lev Kolešovice C 0 1490 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1362 1342 1
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice C 0 1508 Abraham Karel ŠK Kladno B 1676 1666 ½
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice C 0 1508 Kohm Patrik ŠK Velvary A 0 1051 1
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice C 0 1508 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad A 1688 1642 0
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice C 0 1508 Najman Martin ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 0 1333 0
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice C 0 1508 Košnar Karel ŠK Rakovník A 0 1563 0
2015/2016 7 Český Lev Kolešovice A 1471 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1795 1775 ½
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 1471 Bednár Jan Sokol Hostivice A 1748 1643 ½
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 1471 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole 1504 ½
2015/2016 11 TJ Český lev Kolešovice B 1471 Mehes Martin Sokol Buštěhrad C 1266 1
2015/2016 7 TJ Český lev Kolešovice B 1471 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 1
2015/2016 4 TJ Český lev Kolešovice B 1471 Korbel Jiří ŠK Kralupy C 1450 ½
2014/2015 8 TJ Český Lev Kolešovice B 1467 Klán Ladislav ŠK Při MěÚ Hostomice 1388 ½
2014/2015 7 TJ Český Lev Kolešovice B 1467 Bažant Tomáš TJ Jince B 1255 1
2014/2015 5 TJ Český Lev Kolešovice B 1467 Handl Petr ŠK Zdice C 1256 1
2014/2015 4 TJ Český Lev Kolešovice B 1467 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 1381 1
2014/2015 3 TJ Český Lev Kolešovice B 1467 Batík Jan ŠK Kovohutě Příbram 1510 0
2013/2014 11 Český Lev Kolešovice B 1419 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný B 1622 ½
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice B 1419 Tůma Robert ŠO Stochov 1563 0
2013/2014 7 Český Lev Kolešovice B 1419 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad E 1419 1
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice B 1419 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad D 1352 1490 1
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice B 1419 Tučan Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1353 1
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice B 1419 Vondruška Milan ŠK Velvary 1619 1
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice B 1419 Štefunda Štefan ŠK Zlonice B 1369 1
2013/2014 1 Český Lev Kolešovice B 1419 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 1772 ½
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice B 1418 Knejfl Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1000 ½
2012/2013 9 Český Lev Kolešovice B 1418 Brada Zdeněk ŠK Rakovník D 1477 ½
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice B 1418 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad D 1100 1
2012/2013 5 Český Lev Kolešovice B 1418 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1649 0
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice B 1418 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1537 ½
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice B 1418 ŠK Zlonice B 1
2012/2013 1 Český Lev Kolešovice B 1418 Týmalová Marie Sokol Buštěhrad F 1100 1
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice B 1427 Jiráček Stanislav ŠK Zlonice B 1000 1
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice B 1427 Dlohoš Štěpán Caissa Úholičky D 1489 0
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice B 1427 Bačo Ján ŠK Merkur Kladno B 1668 0
2010/2011 11 Český lev Kolešovice B 1434 Sladká Hana ŠK Zlonice 1649 0
2010/2011 10 Český lev Kolešovice B 1434 Pokorná Jana ŠK Rakovník E 1100 ½
2010/2011 1 Český lev Kolešovice B 1434 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1668 0
2009/2010 11 Český Lev Kolešovice B 1432 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1534 0
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice B 1432 Tůma Robert ŠO Stochov 1577 0
2009/2010 8 Český Lev Kolešovice B 1432 Falta Ivan ŠK Kladno D 1681 ½
2009/2010 7 Český Lev Kolešovice B 1432 Zralý František ŠK Rakovník E 1000 0
2009/2010 6 Český Lev Kolešovice B 1432 Krupička Jakub Sokol Buštěhrad C ½
2009/2010 5 Český Lev Kolešovice B 1432 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1499 0
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice B 1432 Havlík Josef Caissa Úholičky D 1694 1
2008/2009 11 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Folbr Martin ŠK Rakovník "D" 1100 ½
2008/2009 10 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 0
2008/2009 9 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Gruber Tomáš ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1430 1
2008/2009 8 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Dzyuba Sergey TJ Sokol Zlonice 1277 1
2008/2009 7 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Huml Lubomír Sokol Buštěhrad "B" 1379 0
2008/2009 6 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník "C" 1679 ½
2008/2009 5 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Kosová Barbora ŠK Hotel Merkur Kladno 1
2008/2009 4 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Čermák Karel TJ Sokol Hostivice "C" 0
2008/2009 3 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Hataš Ondřej Caissa Úholičky "D" 1543 0
2008/2009 2 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 Krupička Jakub Sokol Buštěhrad "C" 1
2007/2008 11 TJ Český lev Kolešovice "B" Peklo Jan TJ Sokol Hostivice "C" 0
2007/2008 10 TJ Český lev Kolešovice "B" Buk Jan Sokol Buštěhrad "B" 1461 1
2007/2008 9 TJ Český lev Kolešovice "B" Stehlík Jakub SK DDM Slaný "B" ½
2007/2008 8 TJ Český lev Kolešovice "B" Hataš Ondřej Caissa Úholičky "D" 1498 1
2007/2008 7 TJ Český lev Kolešovice "B" Haman Martin ŠK Kladno "E" 1675 0
2007/2008 6 TJ Český lev Kolešovice "B" Štefunda Štefan TJ Sokol Zlonice 1405 ½
2007/2008 5 TJ Český lev Kolešovice "B" Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 0
2007/2008 4 TJ Český lev Kolešovice "B" Bochenok Klement ŠK hotel Merkur Kladno "B" 1
2007/2008 3 TJ Český lev Kolešovice "B" Dolejší Filip Montako Kralupy nad Vltavou "D" 1
2007/2008 2 TJ Český lev Kolešovice "B" Novák Martin Sokol Buštěhrad "C" 1303 1
2007/2008 6 TJ Český Lev Kolešovice A Babouček Vavřinec Lokomotiva Zdice A 1352 0
2007/2008 5 TJ Český Lev Kolešovice A Doležel Radek Šachový klub Příbram-Baník A 1100 ½
2007/2008 1 TJ Český Lev Kolešovice A Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun A 1607 1