Hráč Schmutzer Jakub

Schmutzer Jakub

User Pic
Jméno: Schmutzer Jakub
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1266
Elo mezinárodní: 1172
ID: 44116
FIDE ID: 23717840
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1173 1248 Ševčík Pavel ŠK Kuřim 1243 1344 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1173 1248 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno 1509 1476 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1159 1248 Zelbová Lada ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1582 1576 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 0 1251 Starý Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1355 1501 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 0 1251 Chalupa Adam ŠK Světlá nad Sázavou 1051 1211 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lípa H - ORTEX 1162 1251 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK B 1614 1620 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lípa E - ORTEX 1159 1248 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1634 1600 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lípa E - ORTEX 1162 1251 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1577 1577 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1159 1248 Kumpošt Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1295 1352 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1159 1248 Reschel Matouš DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1162 1251 Archlebová Stela TJ Jiskra Jaroměř A 1119 1188 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1162 1251 Svoboda Ondřej ŠŠPM Lipky HK B 1198 1265 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1162 1251 Zástava Marek ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové 0 0 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Ortex A 0 1405 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny B 1343 1372 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Ortex A 0 1405 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1230 1186 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Ortex A 0 1405 Klimeš Richard ŠK Ortex B 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Ortex A 0 1396 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK 1187 1273 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Ortex A 0 1396 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1044 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1221 Svoboda Ondřej ŠŠPM Lipky HK B 0 1231 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1221 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř 0 1062 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1221 Kačírek Pavel Region Panda 1456 1565 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1221 Majoroš Kamil ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1100 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Ortex "C" 0 1221 Kuta Jiří ŠK Ortex "B" 1666 1628 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Ortex "C" 0 1221 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice "C" 1702 1677 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Ortex "C" 0 1221 Pražák Patrik ŠK Lípa "E" 1496 1512 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Ortex "C" 0 1221 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1604 1657 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Ortex "C" 0 1221 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Ortex "C" 0 1221 Široký Robert Sokol Dubenec 0 1567 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Ortex "C" 0 1221 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1432 1431 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1078 Kuba Jakub ŠK AD Jičín B 1000 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Plemeník Václav TJ Sokol Hradec Králové "D" 1000 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Valík Ondřej TJ Slavia Hradec Králové "D" 1509 1455 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Pelc Lukáš TJ Sokol Dubenec 1000 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Rybáček Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1120 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Kraus Zdeněk TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1098 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Hnát Miroslav ŠK Rožďalovice 1000 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Patrná Vendula ŠK Lípa "E" 1436 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Kratochvílová Kateřina ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1000 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 Dubecký Tadeáš TJ Sokol Hradec Králové "C" 1120 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Ortex C 1078 Reschel Matouš Třebechovice pod Orebem B 1135 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Ortex C 1078 Dyntar Lukáš ŠŠPM Lipky HK B 1000 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Ortex C 1078 Rak Tomáš ŠK Ortex D 1057 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Ortex C 1078 Budař Dominik PŠ TJ Náchod 1000 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Ortex C 1078 Kořínek Jaroslav ŠK Ortex E 1000 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Ortex C 1078 Marxová Šárka Jiskra Jaroměř 1100 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Ortex C 1078 Netresta Jáchym T. J. Sokol Studnice 1000 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Ortex C 1078 Slovan Broumov A 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Ortex C 1078 Kaněra Daniel Slovan Broumov B 1000 1 soutěž