Hráč Radovský Pavel

Radovský Pavel

User Pic
Jméno: Radovský Pavel
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1524
Elo mezinárodní: 1484
ID: 26775
FIDE ID: 332704
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník D 1477 1531 Rosenbaum Jan ŠK Zdice B 0 1270 1
2012/2013 10 ŠK Příbram Baník A 1689 1656 Kubovic Jan ŠK Merkur Kladno B 1338 1
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník B 1700 1692 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1665 0
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník B 1700 1692 Slavík Antonín TJ Jince B 1354 ½
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1700 1692 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 0
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1700 1692 Třešňák Lukáš ŠK Zdice "A" 1756 1805 0
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník "A" 1700 1692 Leník Jiří Slovan Velvary 1653 0
2010/2011 10 ŠK Příbram Baník A 1714 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem E 1962 ½
2010/2011 7 ŠK Příbram Baník A 1714 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1745 0
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1714 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1464 0
2010/2011 8 ŠK Příbram - Baník B 1714 Sladovník Roman TJ Jince B 1458 ½
2010/2011 7 ŠK Příbram - Baník B 1714 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1525 ½
2009/2010 10 ŠK Příbram - Baník B 1555 Zadina Václav TJ Jince A 1365 1
2009/2010 9 ŠK Příbram - Baník B 1555 Slavík Antonín TJ Jince B 1371 1
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1555 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1653 0
2008/2009 9 ŠK Příbram - Baník B 1535 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 0
2008/2009 7 ŠK Příbram - Baník B 1535 Bohdanecký Rudolf ŠK Zdice B 1487 1
2008/2009 4 ŠK Příbram - Baník B 1535 Karmazín Michal TJ Jince A 1100 0
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1535 Horáková Jana ŠK Hotel Merkur Kladno 1485 0
2008/2009 2 ŠK Příbram-Baník A 1535 Fojtík Václav Český Lev Kolešovice A 1871 0
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1538 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice A 1470 1
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1538 Žbánek Jan ŠK Alva Příbram C 1480 0
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník B 1000 Komašková Jana Lokomotiva Beroun B 1250 0
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník B 1000 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice 1702 0
2005/2006 3 SOU Příbram A 1000 Bureš Stanislav Lokomotiva BerounA 1636 0
2005/2006 11 TJ SOU Příbram B 1000 Klán Ladislav ŠK Hostomice A 1100 1
2005/2006 1 TJ SOU Příbram B 1000 Turický Robert Lokomotiva Zdice B 1100 1