Hráč Malý Jan

Malý Jan

User Pic
Jméno: Malý Jan
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1557
Elo mezinárodní: 1493
ID: 34251
FIDE ID: 388505
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠS Mild Bivoj Bechyně 1482 1540 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec 1694 1657 ½
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1482 1541 Žilavá Anežka ŠACHklub Tábor Mládí 2 1270 1363 1
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1482 1541 Metelec Arnošt Sokol Tábor D 1641 1616 1
2018/2019 3 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1482 1541 Růta Vít ŠACHklub Tábor Mládí 1 1356 1401 ½
2018/2019 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1482 1541 Foit Vladimír Spartak Počátky 1925 1915 0
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1482 1541 Kouba Pavel TJ Jiskra Třeboň 1762 1723 ½
2018/2019 3 ŠK Týn nad Vltavou 1482 1541 Budil Petr Sokol Tábor C 0 1932 0
2017/2018 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1519 Plojharová Dagmar Royal České Budějovice 1326 ½
2017/2018 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1519 Rajnoch Josef TJ Jiskra Třeboň 0
2017/2018 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1519 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1640 1595 1
2017/2018 5 ŠS Bechyně 1479 1553 Mejta František DDM Písek 1848 1827 0
2017/2018 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1487 1553 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor 1715 1735 0
2017/2018 3 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1479 1553 Rajnoch Josef TJ Jiskra Třeboň 0 1944 0
2017/2018 2 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1479 1553 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1549 1506 1
2017/2018 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1479 1554 Petr Josef SK Sezimovo Ústí 1627 1650 0
2017/2018 7 ŠS Bechyně C 1479 1553 Šustr Martin ŠACHklub Tábor Mladí 1 1495 1465 0
2017/2018 4 ŠS Bechyně C 1479 1553 Fuciman Marcel Traxler Veselí n.Lužn. B 0 1481 ½
2017/2018 3 ŠS Bechyně C 1479 1553 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1699 1760 ½
2017/2018 2 ŠS Bechyně C 1479 1554 Kratochvíl Miloš Sokol Tábor D 0
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1519 Stinka Jakub Šachklub Písek 1962 1906 0
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1519 Krch Lukáš Sokol Tábor C 1929 1927 0
2016/2017 9 ŠK Týn n.Vlt. B 1519 Švejda Karel QCC České Budějovice E 1085 1
2016/2017 8 ŠK Týn n.Vlt. B 1519 Hostaša Petr Olympia České Budějovice A 1565 1520 ½
2016/2017 5 ŠK Týn n.Vlt. B 1519 Bárta David QCC České Budějovice D 1048 1
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1519 Kapoun Karel Spartak Počátky 1589 ½
2016/2017 3 ŠS Bechyně B 1519 Krch Lukáš Sokol Tábor C 1929 1927 0
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1519 Machálek Martin ŠK Týn n. Vlt. 1846 0
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1519 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1836 0
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1519 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1809 1840 0
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1519 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1724 1739 0
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1519 Königsmark Václav Slovan Jindř. Hradec B 1731 0
2015/2016 5 ŠSRH Bechyně 1519 Erban Jiří Tatran Prachatice 1707 0
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1519 Kovář Michal ČZ Strakonice C 1479 1492 ½
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1519 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1624 1625 ½
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1519 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1846 0
2014/2015 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1494 0
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 Sýkora Ladislav Traxler Veselí n.Lužn. 1856 1880 ½
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 0
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 Severa Jiří Sokol Tábor C 1633 1560 0
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 Vokurka Michal QCC České Budějovice D 1707 1570 ½
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1494 0
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 Německý Jan ŠK Blanský les 1622 1597 0
2013/2014 9 Reality Horňák Bechyně C 1519 Eder Antonín Spartak Počátky 1539 1527 1
2013/2014 8 Reality Horňák Bechyně C 1519 Severa Jiří Sokol Tábor D 1678 1564 1
2013/2014 7 Reality Horňák Bechyně C 1519 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1739 1
2013/2014 5 Reality Horňák Bechyně C 1519 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí B 1873 1850 0
2013/2014 4 Reality Horňák Bechyně C 1519 Žilavá Kateřina ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1454 1499 1
2013/2014 3 Reality Horňák Bechyně C 1519 Šustr Dominik ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1580 1650 0
2013/2014 2 Reality Horňák Bechyně C 1519 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec C 1622 ½
2013/2014 1 Reality Horňák Bechyně C 1519 Fuciman Marcel ŠK Veselí nad Lužnicí C 1496 0
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1519 Motejzík Jaroslav QCC České Budějovice C 1560 1526 0
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1519 Vodák David Traxler Veselí n.Lužn. B 1100 1
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 1519 Dvořák Karel ŠK Týn nad Vltavou 1339 ½
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1519 Valášek Jakub ČZ Strakonice C 1703 1703 ½
2013/2014 6 ŠS Bechyně B 1519 Hochová Růžena Royal CB 1
2013/2014 4 ŠS Bechyně B 1519 Sup Pavel DDM Písek 1552 1
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1519 Valášek Jakub ČZ Strakonice C 1703 1703 ½
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1519 Dvořák Karel ŠK Týn n.Vlt. 1339 ½
2013/2014 1 Šs Reality Horňák Bechyně A 1519 Růžička Zdeněk Slovan Jindřichův Hradec 1693 ½
2012/2013 9 Reality Horňák Bechyně C 1478 Šustr Dominik ŠACHklub Tábor B 1393 ½
2012/2013 8 Reality Horňák Bechyně C 1478 Vlach Daniel ŠACHklub Tábor Mládí 1419 1
2012/2013 7 Reality Horňák Bechyně C 1478 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. B 1902 1844 0
2012/2013 6 Reality Horňák Bechyně C 1478 Friedl Václav DDM "D" Písek 1590 0
2012/2013 5 Reality Horňák Bechyně C 1478 Bosák Vladimír ŠACHklub Písek D 1000 ½
2012/2013 4 Reality Horňák Bechyně C 1478 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí B 1828 1828 ½
2012/2013 3 Reality Horňák Bechyně C 1478 Zabloudil František Sokol Tábor D 1885 1838 ½
2012/2013 2 Reality Horňák Bechyně C 1478 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí B 1900 1894 1
2012/2013 1 Reality Horňák Bechyně C 1478 Fučíková Leona ŠACHklub Lady Tábor 1726 1
2012/2013 11 ŠS Bechyně B 1478 Erban Jiří Tatran Prachatice A 1698 0
2012/2013 10 ŠS Bechyně B 1478 Hájek Vladimír Spartak Počátky 1546 ½
2012/2013 9 ŠS Bechyně B 1478 Severin Luboš ŠACHklub Písek C 1000 ½
2012/2013 7 ŠS Bechyně B 1478 Olšan Pavel Spartak Kaplice 1000 1
2012/2013 6 ŠS Bechyně B 1478 Tichý Tomáš TRAXLER Veselí n/L B 1250 1
2012/2013 5 ŠS Bechyně B 1478 Růžička Tomáš DDM Písek 1807 1787 ½
2012/2013 4 ŠS Bechyně B 1478 Durchan Milan Royal Č.Budějovice 1659 0
2011/2012 11 ŠS Bechyně B 1429 Uhl Robert ŠK Týn n.Vlt. 1697 ½
2011/2012 8 ŠS Bechyně B 1429 Resch Petr ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1000 ½
2011/2012 4 ŠS Bechyně B 1429 Milo Mieczyslaw Šachklub Písek C 1000 1
2011/2012 9 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Šustr Martin ŠACHklub Tábor "D" 1250 1
2011/2012 8 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Lenger Adam TJ SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1391 1
2011/2012 7 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Podlešák Pavel SPARTAK Soběslav "B" 1807 1703 ½
2011/2012 6 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Dolanský Lukáš ŠACHklub Tábor "B" 1469 1468 0
2011/2012 5 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Fučíková Leona ŠACHklub Tábor "A" 1737 1
2011/2012 4 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Král Ladislav ŠK Týn n/Vltavou "B" 1661 1619 1
2011/2012 3 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Novák Rudolf SILON Sezimovo Ústí "B" 1680 1599 ½
2011/2012 2 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Krch Lukáš SOKOL Tábor 1910 1926 0
2011/2012 1 Šachový spolek Bechyně "C" 1429 Rybín Jan ŠACHklub Tábor "C" 1447 1
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně B 1439 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1000 1
2010/2011 7 Reality Horňák Bechyně B 1439 Šourek Vladimír Spartak Soběslav 1660 0
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně B 1439 Friedl Václav DDM Písek 1545 ½
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně B 1439 Šedivý Roman ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1719 0
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně B 1439 Půža Julius QCC České Budějovice C 1718 0
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně B 1439 Theiner Pavel SK Royal České Budějovice B 1824 0
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně B 1439 Novák Lukáš ŠK Týn n.Vlt. 1660 0
2010/2011 9 Reality Horňák Bechyně C 1439 Schachinger Petr Šachklub Simopt Tábor A 1250 ½
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně C 1439 Žilavý Jan Šachklub Simopt Tábor B 1503 0
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně C 1439 Machálek Martin ŠK Týn n. Vlt. B 1838 0
2010/2011 5 Reality Horňák Bechyně C 1439 Pytlik Ladislav Spartak Sezimovo Ústí B 1955 0
2010/2011 4 Reality Horňák Bechyně C 1439 Zabloudil František Sokol Tábor Senioři 1857 0
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně C 1439 Spartak Soběslav B 1
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně C 1439 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí B 1903 ½
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně C 1439 Vacek Josef Sokol Tábor Junioři 1766 0
2009/2010 9 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Král Ladislav ŠK Týn n/Vltavou "B" 1675 0
2009/2010 8 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Dudlíček Josef SOKOL Tábor - "Senioři" 1884 0
2009/2010 7 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Troják Benedikt ŠACHklub SIMOPT Tábor "B" 1377 1
2009/2010 6 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Doležalová Lada ŠACHklub SIMOPT Tábor "A" 1583 1
2009/2010 5 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Pytlik Ladislav SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1600 ½
2009/2010 4 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Novák Rudolf TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1648 0
2009/2010 3 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Krch Lukáš SOKOL Tábor "D" 1914 0
2009/2010 1 ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1423 Mrňa Milan TJ SPARTAK Soběslav "B" 1792 0
2008/2009 9 Reality Horňák Bechyně C 1000 Petkov Andon Spartak Soběslav B 1818 0
2008/2009 8 Reality Horňák Bechyně C 1000 Sovadina Michael ŠACHklub Tábor C 1250 0
2008/2009 7 Reality Horňák Bechyně C 1000 Sýkora Karel ŠO Mikrochem Třeboň 1752 0
2008/2009 6 Reality Horňák Bechyně C 1000 Rýc Tomáš ŠACHklub Tábor B 1442 1
2008/2009 5 Reality Horňák Bechyně C 1000 Fuciman Marcel TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1520 ½
2008/2009 4 Reality Horňák Bechyně C 1000 Kadlecová Andrea ŠACHklub Tábor A 1561 ½
2008/2009 3 Reality Horňák Bechyně C 1000 Petráněk Marian TJ Spartak Mas Sezimovo Ústí B 1645 0
2008/2009 2 Reality Horňák Bechyně C 1000 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1745 0
2008/2009 1 Reality Horňák Bechyně C 1000 Polakovič Ján Sokol Suchdol nad Lužnicí 1526 0