Hráč Chloupek Pavel

Chloupek Pavel

User Pic
Jméno: Chloupek Pavel
Oddíl: Šachový klub Kunštát, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1437
Elo mezinárodní: 0
ID: 24375
FIDE ID: 0
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Kunštát A 0 1440 Kozelek Petr ŠK Jevíčko A 0 1318 1
2018/2019 4 ŠK Kunštát B 0 1440 Čejka Michal TJ Sokol Vanovice 0 1242 1
2018/2019 3 ŠK Kunštát B 0 1440 Čejka Michal TJ Sokol Vanovice 0 1242 0
2017/2018 6 ŠK Kunštát 0 1444 Maděryč Vlastimil Knínice (Slavia Boskovice C) 0 0 0
2017/2018 5 ŠK Kunštát 0 1444 Zapletal Karel Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1640 0
2015/2016 7 ŠK Kunštát 1441 Jargalsaikhan Huslen ŠK Garde Lipovec E 1000 1
2015/2016 5 ŠK Kunštát 1441 Dokoupil Jiří Makkabi Boskovice C 1586 ½
2015/2016 3 ŠK Kunštát 1441 Loubal Jakub Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1098 1
2014/2015 6 ŠK Kunštát 1446 Dvořák Josef TJ Sokol Rovečné B 1584 0
2014/2015 3 ŠK Kunštát 1446 Petržela Viktor ŠK Garde Lipovec F 1000 1
2013/2014 10 Kunštát 1456 Probošt Jakub Boskovice C 1000 1
2013/2014 7 Kunštát 1456 Schneider Martin Adamov D 1100 1
2013/2014 6 Kunštát 1456 Masáková Petra Adamov C 1553 1567 0
2013/2014 5 Kunštát 1456 Probošt Jakub Boskovice C 1000 ½
2013/2014 3 Kunštát 1456 Čermák Miloslav Rovečné B 1543 0
2012/2013 6 Kunštát 1456 Probošt Jakub Boskovice C 1000 1
2012/2013 3 Kunštát 1456 Nezval Petr Jedovnice B 1000 0
2011/2012 9 ŠK Kunštát 1473 Zouhar Zdeněk ŠK Garde Lipovec D 1524 0
2011/2012 5 ŠK Kunštát 1473 Brus Jiří TJ Sokol Rudice B 1500 0
2011/2012 4 ŠK Kunštát 1473 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné A 1358 0
2011/2012 1 ŠK Kunštát 1473 Celbr Rudolf ŠK Lipůvka 1397 1
2010/2011 9 Kunštát 1467 Šikula Vít Rovečné B 1000 1
2010/2011 4 Kunštát 1467 Dostál Adolf Rovečné B 1413 1
2009/2010 10 ŠK Kunštát 1476 Kolmačka Zdeněk ŠK Garde Lipovec E 1310 1
2009/2010 9 ŠK Kunštát 1476 Peša Dalibor Rovečné B 1
2009/2010 8 ŠK Kunštát 1476 Prokop Pavel TJ Babylon Němčice 1
2009/2010 7 ŠK Kunštát 1476 Turzo Pavel Sokol Vanovice 0
2009/2010 6 ŠK Kunštát 1476 Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1278 1
2009/2010 5 ŠK Kunštát 1476 Rimpler Jiří ŠK Garde Lipovec E 1
2009/2010 4 ŠK Kunštát 1476 Peša Robert Rovečné B 0
2009/2010 3 ŠK Kunštát 1476 Kala Libor TJ Babylon Němčice 0
2009/2010 2 ŠK Kunštát 1476 Audy Leoš Sokol Vanovice 1339 0
2009/2010 1 ŠK Kunštát 1476 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1538 0
2008/2009 2 ŠK Kunštát 1465 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1699 0
2008/2009 1 ŠK Kunštát 1465 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1406 1
2008/2009 7 ŠK Kunštát 1465 Petr Martin TJ Sokol Rovečné B 1
2008/2009 6 ŠK Kunštát 1465 Beneš Vladimír TJ Spartak Adamov C 1326 1
2008/2009 5 ŠK Kunštát 1465 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1534 0
2008/2009 4 ŠK Kunštát 1465 Fidler Vítězslav TJ Babylon Němčice 0
2008/2009 3 ŠK Kunštát 1465 Audy Leoš Sokol Vanovice 1331 1
2008/2009 2 ŠK Kunštát 1465 Kolmačka Zdeněk ŠK Garde Lipovec E 1315 1
2008/2009 1 ŠK Kunštát 1465 Portyš Roman ŠK Jevíčko C 1
2007/2008 10 ŠK Kunštát 1491 Stloukal Jaroslav ČKD Blansko B 0
2007/2008 8 ŠK Kunštát 1491 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1510 0
2007/2008 7 ŠK Kunštát 1491 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1628 0
2007/2008 5 ŠK Kunštát 1491 Stloukal Jaroslav ČKD Blansko B 0
2007/2008 4 ŠK Kunštát 1491 Ptáček František Spartak Adamov C ½
2007/2008 3 ŠK Kunštát 1491 Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1501 1
2007/2008 2 ŠK Kunštát 1491 Audy Leoš Sokol Vanovice 1347 0
2007/2008 1 ŠK Kunštát 1491 Sedlák Josef Garde Lipovec E 1324 0
2006/2007 10 ŠK Kunštát Derňár Mikuláš Makkabi BoskoviceB 1455 1
2006/2007 8 ŠK Kunštát Stloukal Jaroslav TJ ČKD Blansko B 0
2006/2007 7 ŠK Kunštát Nejezchleb Miroslav TJ ČKD Blansko B 1409 0
2006/2007 5 ŠK Kunštát Plch Josef Sokol Jedovnice B 0
2006/2007 4 ŠK Kunštát Celbr Rudolf ŠK Lipůvka 1411 1
2006/2007 3 ŠK Kunštát Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1319 1
2006/2007 2 ŠK Kunštát Čejka Jiří Sokol Vanovice 1
2006/2007 1 ŠK Kunštát Probošt Jaroslav Makkabi BoskoviceB 1496 1
2005/2006 9 ŠK Kunštát Boháček Milan Makkabi BoskoviceB 0
2005/2006 8 ŠK Kunštát Doležel Milan Garde Lipovec D 1482 0
2005/2006 7 ŠK Kunštát Střítecký Jaroslav TJ Sloup B 1500 1
2005/2006 6 ŠK Kunštát Čermák Jan ŠK Rovečné 0
2005/2006 5 ŠK Kunštát Miklas František Sokol Jedovnice A 1284 1
2005/2006 4 ŠK Kunštát Kuník Ján Spartak Adamov A ½
2005/2006 2 ŠK Kunštát Ševčík Martin Sokol Rudice C 0
2004/2005 9 ŠK Kunštát Ševčík Jaromír Sokol Jedovnice A 1
2004/2005 7 ŠK Kunštát Zouhar Zdeněk Garde Lipovec C 1526 ½
2004/2005 4 ŠK Kunštát Probošt Jaroslav Makkabi BoskoviceB ½
2004/2005 1 ŠK Kunštát Dobrovolný Filip Spartak Adamov A 0