Hráč Rusín Tomáš

Rusín Tomáš

User Pic
Jméno: Rusín Tomáš
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1787
Elo mezinárodní: 1702
ID: 15627
FIDE ID: 349534
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 SK Karvina "C" 1702 1787 Grussmann Jiří Inter Petrovice "B" 1000 ½
2012/2013 5 ŠK Karviná "C" 1851 1851 SK Slavia Orlová "G" 1
2012/2013 6 ŠK Karviná "B" 1851 1851 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1911 ½
2012/2013 3 ŠK Karviná "B" 1851 1851 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 1
2012/2013 2 ŠK Karviná "B" 1851 1851 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 1830 ½
2011/2012 5 ŠK Karviná "B" 1670 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1820 1789 0
2011/2012 9 ŠK Karviná "C" 1670 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1588 1
2010/2011 7 Jäkl Karviná "C" 1683 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1769 0
2010/2011 6 Jäkl Karviná "C" 1683 Kyjonka Radomír TJ Sokol Chotěbuz 1686 0
2010/2011 3 Jäkl Karviná "C" 1683 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov "D" 1250 1
2009/2010 7 Jakl Karviná C 1681 Kopec Jan Slavoj Český Těšín 1511 ½
2009/2010 6 Jakl Karviná C 1681 Bukový Josef Baník Havířov C 1807 1
2009/2010 4 Jakl Karviná C 1681 Krupanský Jaromír Slovan Havířov C 1688 1
2009/2010 3 Jakl Karviná C 1681 Lipus Drahomír OS Rychvald B 1680 0
2009/2010 2 Jakl Karviná C 1681 Szmek Milan Viktorie Bohumín 1774 0
2009/2010 9 Jäkl Karviná B 1681 Dacho Mikuláš Sokol Mosty u Jablunkova 1000 1
2006/2007 11 Jakl Karviná D 1633 Eichler Gustav Slavia Orlová D 1706 ½
2006/2007 3 Jakl Karviná D 1633 Bogacz Hynek OS Rychvald B 1746 1
2006/2007 2 Jakl Karviná D 1633 Wowerka Pavel Sokol Chotěbuz 1783 1
2005/2006 4 TJ Jakl Karviná E 1651 Kosňovský Radim OS Rychvald D 1320 1
2005/2006 3 TJ Jakl Karviná E 1651 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov C 1
2004/2005 9 Jakl Karviná E 1632 Kopecký Břetislav Petrovice B 2131 0
2004/2005 7 Jakl Karviná E 1632 Barabasz Gustav Těrlicko 1805 ½
2004/2005 5 Jakl Karviná E 1632 Volne 1
2004/2005 4 Jakl Karviná E 1632 Ruta Dominik Slovan Havířov A 1693 0
2004/2005 2 Jakl Karviná E 1664 Eichler Gustav Slavia Orlová E 1729 0
2004/2005 1 Jakl Karviná E 1664 Škuta Radim Slavia Havířov C 1692 0
2004/2005 11 Jakl Karviná C 1664 Kyjonka Radomír Jakl Karviná D 1656 ½
2004/2005 8 Jakl Karviná C 1664 Bogacz Hynek OS Rychvald B 1796 1
2004/2005 1 Jakl Karviná C 1664 Vachtarčík Jan Baník Havířov E 1
2003/2004 7 TJ JAKL Karviná E 1632 Vomlel Jan TJ Slovn Havířov 1440 ½
2003/2004 6 TJ JAKL Karviná E 1632 Crha Břetislav OS Rychvald 1842 0
2003/2004 5 TJ JAKL Karviná E 1632 Servus Jiří OS Rychvald 1
2003/2004 4 TJ JAKL Karviná E 1632 Bonczek Vlastimil Lokomotiva Petrovice "B" 1849 ½
2003/2004 3 TJ JAKL Karviná E 1632 Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov 1805 0
2003/2004 2 TJ JAKL Karviná E 1632 Šulej Jan SK Slavie Orlová "D" 1328 1
2003/2004 1 TJ JAKL Karviná E 1632 Špiřík Jiří Baník Havířov ½