Hráč Brožová Renata

Brožová Renata

User Pic
Jméno: Brožová Renata
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1682
Elo mezinárodní: 1636
ID: 3810
FIDE ID: 330663
Rok narození: 1977
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1636 1680 Sobotka Martin SŠK Cejle 0 1397 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1718 1701 Smejkal Mojmír TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1866 1670 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1718 1701 Satrapa Jakub ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1448 1501 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1718 1701 Velc Luděk SŠK Cejle 0 1499 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1733 1778 Libich Jan Silko Gambit Jihlava B 1955 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1733 1778 Macháček Vladislav SŠK Cejle 1595 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 1733 1778 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1892 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1733 1778 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov B 1595 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1729 1782 Cháb Ondřej SŠK Cejle 1788 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1729 1782 Teplý Stanislav Silko Gambit Jihlava "D" 1673 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1712 1774 Med Ladislav Spartak Pelhřimov A 1817 1818 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1712 1753 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1763 1763 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1712 1753 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 2009 1997 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1712 1753 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1902 1902 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1712 1753 Pibil Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1389 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1712 1753 Řezáč Rudolf TJ Žďár nad Sázavou "C" 1414 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1712 1753 Bazala Vladimír ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1830 1760 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1712 1753 Kuchta Petr Spartak Velká Bíteš 1649 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1712 1753 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov "C" 1520 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1712 1753 Sokolovská Jitka TJ Spartak Pelhřimov "B" 1447 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1712 1753 Cháb Karel SŠK Cejle 1635 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1583 1706 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1623 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1583 1706 Nepraš Jaromír Sportovní šachový klub Cejle 1479 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1583 1706 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1583 1706 Teplý Stanislav SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1688 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1583 1706 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1832 1801 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1583 1706 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec C 1414 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1583 1706 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov C 1501 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1583 1706 Machotka Jaroslav Jiskra Humpolec D 1612 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1583 1706 Doktorová Alice TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1440 1476 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1583 1706 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec C 1414 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1583 1706 Machotka Jaroslav Jiskra Humpolec D 1612 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. C 1583 1706 Hrančík Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1512 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1684 Studnička Josef Jiskra Humpolec 'B' 1550 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1684 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1654 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1684 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1564 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1684 Smola Petr SŠK Cejle 'A' 1329 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1684 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec 'B' 1421 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1684 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1654 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1684 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1741 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1714 Horák Jaroslav Gordic Jihlava C 1550 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1729 Hurych Martin TJ Sokol Bedřichov A 1487 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1729 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1762 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Jiskra Havl. Brod B 1689 Tatarka Juraj Gambit Jihlava A 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Jiskra Havl. Brod B 1689 Pelikán Petr Sokol Jámy A 1334 1 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Havl.Brod B 1747 Kulovaný Radek TJ Náměšť n/Osl. B 1593 0 soutěž
2004/2005 6 Jiskra Havl.Brod B 1747 Marek Aleš Gambit Jihlava A 1456 1 soutěž
2003/2004 10 Havlíčkův Brod B 1757 Bílik Martin Bedřichov A 0 soutěž
2003/2004 8 Havlíčkův Brod B 1757 Smejkal Mojmír Žďár C 1721 1 soutěž
2003/2004 7 Havlíčkův Brod B 1757 Milostný Miloš Třebíč 1952 1 soutěž
2003/2004 4 Havlíčkův Brod B 1757 Říha Otmar Jámy A 1859 0 soutěž
2003/2004 1 Havlíčkův Brod B 1757 Hromada František Dukovany A 1665 0 soutěž