Hráč Laschober Jindřich

Laschober Jindřich

User Pic
Jméno: Laschober Jindřich
Oddíl: TJ Vítkov
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1476
Elo mezinárodní: 0
ID: 31234
FIDE ID: 0
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice 0 1746 0
2018/2019 9 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1469 ½
2018/2019 8 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1736 ½
2018/2019 7 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "D" 2114 2120 0
2018/2019 6 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Kampík David ŠK 1935 Bolatice 0 1492 ½
2018/2019 5 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice 0 1746 0
2018/2019 4 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Byma Michael ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1365 ½
2018/2019 3 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1477 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1738 ½
2018/2019 9 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Křefký Jakub ŠK Píšť 1202 1214 ½
2018/2019 8 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Röhlich Roman ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1310 1
2018/2019 7 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Duda Vilém Sokol Štěpánkovice 0 0 ½
2018/2019 6 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1485 0
2018/2019 5 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Müller Herbert Orel Opava "C" 0 1686 0
2018/2019 4 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Papež Vilém SK Kravaře "B" 0 1337 1
2018/2019 3 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Slanina Maxmilián ŠK TJ Dolní Benešov "C" 0 1646 ½
2018/2019 2 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Kasperlík Petr ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 1388 ½
2018/2019 1 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1477 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 0 1550 0
2017/2018 7 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1481 Kurka Jakub TJ Sokol Štěpánkovice 0 0 1
2017/2018 4 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1481 Slanina Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1555 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1481 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1398 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Vítkov "A" 0 1481 Papež Vilém SK Kravaře "B" 0 1311 1
2017/2018 9 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 Kampík David ŠK 1935 Bolatice 0 1482 1
2017/2018 8 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1737 0
2017/2018 7 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1627 1694 0
2017/2018 6 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 Meisel Karel ŠK Píšť "A" 0 1692 0
2017/2018 5 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 Lejnar Ondřej ŠK Píšť "B" 0 0 0
2017/2018 3 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1408 0
2017/2018 2 ŠO TJ Vítkov "B" 0 1481 Vavřínková Jitka ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1637 1592 ½
2011/2012 11 ŠO TJ Vítkov 1485 Kučera Roman TJ Město Albrechtice "B" 1565 0
2011/2012 8 ŠO TJ Vítkov 1485 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně "A" 1888 ½
2011/2012 7 ŠO TJ Vítkov 1485 Kramář Filip TJ SK Kravaře 1561 0
2011/2012 4 ŠO TJ Vítkov 1485 Štefanišin Jan TJ Jiskra Rýmařov 1674 ½
2011/2012 3 ŠO TJ Vítkov 1485 Hovůrek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1791 0
2011/2012 2 ŠO TJ Vítkov 1485 Stania Petr Slezan Opava "C" 1737 0
2011/2012 1 ŠO TJ Vítkov 1485 Hmurčík-Solár Jozef Slavoj Bruntál "A" 1549 ½
2009/2010 11 TJ Vítkov 1475 Horný Prokop ŠK GOBE Píšť 1
2009/2010 9 TJ Vítkov 1475 Tomíček Alfons MSA Dolní Benešov "D" 1902 0
2009/2010 8 TJ Vítkov 1475 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava 1830 ½
2009/2010 6 TJ Vítkov 1475 Slovák Martin ŠO Jiskra Rýmařov 1682 ½
2009/2010 4 TJ Vítkov 1475 Sember Michal Orel Opava 1949 ½
2009/2010 3 TJ Vítkov 1475 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov 1720 ½
2009/2010 1 TJ Vítkov 1475 Milián Milan Slavoj Bruntál "B" 1636 0
2009/2010 7 ŠK West 1999 Opava "B" 1475 Schuppik Michael TJ Sokol Kobeřice "A" 1697 0
2009/2010 5 ŠK West 1999 Opava "B" 1475 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1410 0
2009/2010 4 ŠK West 1999 Opava "B" 1475 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1574 ½
2009/2010 3 ŠK West 1999 Opava "B" 1475 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice ½
2008/2009 11 ŠO TJ Vítkov 1472 Mikulenčák Jan ŠK TP Hrabyně 1588 ½
2008/2009 10 ŠO TJ Vítkov 1472 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "B" 1806 ½
2008/2009 6 ŠO TJ Vítkov 1472 Krella Martin ŠK Kravaře 1535 0
2008/2009 5 ŠO TJ Vítkov 1472 Hmurčík-Solár Jozef TJ Slavoj Bruntál "B" 0
2008/2009 4 ŠO TJ Vítkov 1472 Souček Jaroslav ŠK West 1999 Opava "A" 1710 0
2008/2009 3 ŠO TJ Vítkov 1472 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov 1686 ½
2008/2009 2 ŠO TJ Vítkov 1472 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1713 ½
2008/2009 1 ŠO TJ Vítkov 1472 Martínek Oldřich Lokomotiva Krnov "B" 1572 0
2007/2008 11 ŠO TJ Vítkov Černocká Marie Slezan Opava "D" 0
2007/2008 10 ŠO TJ Vítkov Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře "A" 1478 0
2007/2008 9 ŠO TJ Vítkov Rycka Jiří ŠK 1935 Bolatice 1271 1
2007/2008 8 ŠO TJ Vítkov Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 ½
2007/2008 7 ŠO TJ Vítkov Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1519 0
2007/2008 6 ŠO TJ Vítkov Wippler Milan Gobe Píšť 1635 ½
2007/2008 5 ŠO TJ Vítkov Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1576 ½
2007/2008 4 ŠO TJ Vítkov Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1540 0
2007/2008 3 ŠO TJ Vítkov Vašička David ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2007/2008 2 ŠO TJ Vítkov Hošek Pavel ŠO TJ Hradec nad Moravicí ½
2007/2008 1 ŠO TJ Vítkov Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1742 ½
2005/2006 7 TJ Spartak Budišov Volčík Milan ŠK TP Hrabyně C 1661 0
2005/2006 6 TJ Spartak Budišov Chudoba Lubomír TJ Velká Polom ½
2005/2006 5 TJ Spartak Budišov Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice A 1409 0
2005/2006 4 TJ Spartak Budišov Mrkva Michal ŠK MSA Dolní Benešov F ½
2005/2006 3 TJ Spartak Budišov Káňa Václav TJ Sokol Jakartovice B 1457 1
2005/2006 2 TJ Spartak Budišov Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice A 1708 1
2005/2006 1 TJ Spartak Budišov Šidleja Oldřich POGO Budišov 0