Hráč Wippler Milan

Wippler Milan

User Pic
Jméno: Wippler Milan
Oddíl: Šachový klub Píšť z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1577
Elo mezinárodní: 0
ID: 10111
FIDE ID: 0
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 8 ŠK GOBE Píšť "B" 1586 Hanslik Günter ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1626 0
2013/2014 7 ŠK GOBE Píšť "B" 1586 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 0
2013/2014 1 ŠK GOBE Píšť "B" 1586 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1000 0
2012/2013 8 GOBE Píšť "B" 1588 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1572 ½
2012/2013 7 GOBE Píšť "B" 1588 Mikeš Jaroslav ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1000 1
2012/2013 6 GOBE Píšť "B" 1588 Metelka Vladimír ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1689 1
2012/2013 5 GOBE Píšť "B" 1588 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1542 ½
2012/2013 4 GOBE Píšť "B" 1588 Glinz Roman TJ SK Kravaře "B" 1293 0
2012/2013 1 GOBE Píšť "B" 1588 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1602 ½
2012/2013 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1588 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1514 0
2012/2013 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1588 Bystroň Emerich Orel Opava "C" 1659 1
2012/2013 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1588 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1740 1747 ½
2011/2012 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1593 Jančálek Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1772 1772 0
2011/2012 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1593 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1554 ½
2011/2012 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1593 Harazim Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1000 0
2011/2012 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1593 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1000 0
2011/2012 4 GOBE Píšť "B" 1593 Mikeš Jaroslav ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1000 1
2010/2011 11 ŠK Gobe Píšť 1611 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "A" 1690 1
2010/2011 10 ŠK Gobe Píšť 1611 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 0
2010/2011 8 ŠK Gobe Píšť 1611 Konečný Vladimír Orel Opava "B" 1000 0
2010/2011 6 ŠK Gobe Píšť 1611 Smolka Pavel ŠK "U Freda" Darkovičky 1563 ½
2010/2011 5 ŠK Gobe Píšť 1611 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 ½
2010/2011 4 ŠK Gobe Píšť 1611 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1403 ½
2010/2011 3 ŠK Gobe Píšť 1611 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1633 0
2010/2011 2 ŠK Gobe Píšť 1611 Mrkva Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1459 0
2010/2011 1 ŠK Gobe Píšť 1611 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1426 1
2009/2010 10 ŠK GOBE Píšť 1629 Zlámal František Sokol Vrbno p/P 1776 0
2009/2010 9 ŠK GOBE Píšť 1629 Přecechtěl Pavel ŠO Jiskra Rýmařov 1839 0
2009/2010 8 ŠK GOBE Píšť 1629 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře 1682 1
2009/2010 7 ŠK GOBE Píšť 1629 Štencel Václav Orel Opava 1774 0
2009/2010 5 ŠK GOBE Píšť 1629 Stania Petr Slezan Opava "C" 1720 ½
2009/2010 4 ŠK GOBE Píšť 1629 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál "B" 1729 0
2009/2010 3 ŠK GOBE Píšť 1629 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1761 0
2009/2010 2 ŠK GOBE Píšť 1629 Otisk Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1715 0
2008/2009 11 Gobe Píšť 1628 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1799 0
2008/2009 10 Gobe Píšť 1628 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1594 1
2008/2009 9 Gobe Píšť 1628 Souček Jaroslav ŠK West Opava "B" 1710 0
2008/2009 8 Gobe Píšť 1628 Rak Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2008/2009 6 Gobe Píšť 1628 Zajunc Josef Orel Opava 1820 ½
2007/2008 11 Gobe Píšť 1635 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1576 1
2007/2008 10 Gobe Píšť 1635 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2007/2008 8 Gobe Píšť 1635 Rinka Petr TJ SK Kravaře "A" 0
2007/2008 7 Gobe Píšť 1635 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 ½
2007/2008 6 Gobe Píšť 1635 Laschober Jindřich ŠO TJ Vítkov ½
2007/2008 5 Gobe Píšť 1635 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1540 1
2007/2008 3 Gobe Píšť 1635 Cibulka Michal Slezan Opava "D" 1491 0
2007/2008 2 Gobe Píšť 1635 Rycka Jiří ŠK 1935 Bolatice 1271 0
2007/2008 1 Gobe Píšť 1635 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1519 1
2006/2007 4 ŠK u Freda Darkovičky 1653 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1694 ½
2006/2007 11 ŠK Gobe Píšť 1653 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou 1789 0
2006/2007 10 ŠK Gobe Píšť 1653 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2006/2007 9 ŠK Gobe Píšť 1653 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1331 1
2006/2007 8 ŠK Gobe Píšť 1653 Drastík Jakub TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" ½
2006/2007 7 ŠK Gobe Píšť 1653 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 ½
2006/2007 6 ŠK Gobe Píšť 1653 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně "B" 1637 ½
2006/2007 5 ŠK Gobe Píšť 1653 Kretek Radim TJ Sokol Štěpánkovice 1612 ½
2006/2007 4 ŠK Gobe Píšť 1653 Osmančík Tomáš ŠK 1935 Bolatice 1269 1
2006/2007 3 ŠK Gobe Píšť 1653 Glinz Roman TJ SK Kravaře "A" 1
2006/2007 2 ŠK Gobe Píšť 1653 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "B" 1602 0
2006/2007 1 ŠK Gobe Píšť 1653 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1521 ½
2005/2006 10 Gobe Píšť 1684 Glinz Leo Kravaře "A" 1438 0
2005/2006 9 Gobe Píšť 1684 Wandera Jan Hradec n/M ½
2005/2006 8 Gobe Píšť 1684 Sněhota Vilém Dolní Benešov "D" 1786 0
2005/2006 7 Gobe Píšť 1684 Otisk Miroslav Háj ve Slezsku 1704 1
2005/2006 5 Gobe Píšť 1684 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1562 0
2005/2006 4 Gobe Píšť 1684 Navrat Roman Darkovičky 1783 ½
2005/2006 3 Gobe Píšť 1684 Jašek Karel Dolní Benešov "E" 1783 0
2005/2006 2 Gobe Píšť 1684 Souček Jaroslav West Opava "B" 1724 ½
2005/2006 1 Gobe Píšť 1684 Filgas Václav Hrabyně "B" 1644 0
2004/2005 11 U Freda Darkovičky 1701 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně B 1678 ½
2004/2005 10 U Freda Darkovičky 1701 Novák Stanislav VMS SosnováLichnov ½
2004/2005 6 U Freda Darkovičky 1701 Tomíček Alfons MSA Dol.Benešov B 1912 0