Hráč Skotnica Petr

Skotnica Petr

User Pic
Jméno: Skotnica Petr
Oddíl: ŠK POGO Budišov n/B.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1612
Elo mezinárodní: 0
ID: 32872
FIDE ID: 389170
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1599 Ferenc Norbert TJ SK Kravaře "A" 1716 ½
2013/2014 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1599 Matonoha Petr ŠK Bruntál "A" 1559 1551 0
2013/2014 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1599 Folta Jaroslav Sokol Háj ve Slezsku 1753 1
2013/2014 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1599 Montág Petr ŠK Orel Opava "B" 1696 1
2013/2014 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1599 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1699 ½
2013/2014 6 Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1599 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1762 0
2013/2014 1 Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1599 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1421 ½
2012/2013 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1584 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1586 ½
2012/2013 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1584 Vilášek Antonín Slezan Opava "D" 1884 1834 ½
2012/2013 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1584 Plaček Tomáš GOBE Píšť "B" 1536 1
2012/2013 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1584 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "B" 1514 1
2012/2013 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1584 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1598 1699 0
2012/2013 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1584 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "B" 1667 1
2012/2013 3 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1584 Kramář Filip TJ SK Kravaře "A" 1597 0
2012/2013 2 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1584 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1000 0
2011/2012 9 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1578 Velart Vladimír Slezan Opava "E" 1634 ½
2011/2012 6 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1578 Hanslik Günter ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1616 1
2011/2012 5 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1578 Souček Jaroslav Orel Opava "C" 1680 ½
2011/2012 3 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1578 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1445 ½
2011/2012 2 ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1578 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1633 ½
2011/2012 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Krátký Matěj Slezan Opava "D" 1000 1
2011/2012 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1323 1
2011/2012 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1639 ½
2011/2012 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1000 ½
2011/2012 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Řehulka Zdeněk ŠKTP Hrabyně "B" 1534 ½
2011/2012 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Juchelka Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 1
2011/2012 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1611 0
2011/2012 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1554 1
2011/2012 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 Chvěja Roman ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 0
2010/2011 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Moravec Ervin ŠK "U Freda" Darkovičky 1691 ½
2010/2011 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Wippler Milan ŠK Gobe Píšť 1611 1
2010/2011 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 1
2010/2011 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Trčka Marek ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 ½
2010/2011 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1647 ½
2010/2011 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Kočárek Jiří Slezan Opava "D" 1595 0
2010/2011 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1000 ½
2010/2011 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Hampl Pavel TJ Velká Polom 1536 ½
2010/2011 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Andronikidis Andreas Orel Opava "B" 1000 1
2010/2011 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1565 0
2009/2010 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1461 0
2009/2010 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1792 0
2009/2010 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1632 ½
2009/2010 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Mikulenčák Jaroslav ŠKTP Hrabyně 1596 1
2009/2010 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1553 1
2009/2010 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Kurka Michal Sokol Štěpánkovice 1669 1
2009/2010 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Gurecký Jan Slezan Opava "D" 1
2009/2010 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1600 0
2009/2010 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice ½
2009/2010 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 Souček Jaroslav ŠK West 1999 Opava "B" 1696 1
2008/2009 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Rytíř Luděk Orel Opava 1700 0
2008/2009 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1634 1
2008/2009 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Krautwurst Milan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1503 1
2008/2009 8 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Meisel Karel Gobe Píšť 1682 0
2008/2009 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Jedlička Josef Slezan Opava "C" 1760 ½
2008/2009 6 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1587 1
2008/2009 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1603 0
2008/2009 4 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně "B" 1663 1
2008/2009 3 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Klobouk Jiří ŠK West Opava "B" 1834 0
2008/2009 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1544 ½
2008/2009 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1510 Byma Pavel TJ Velká Polom 1607 1
2007/2008 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Horný Prokop Gobe Píšť 1
2007/2008 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Byma Pavel TJ Velká Polom 1612 ½
2007/2008 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0
2007/2008 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Velart Vladimír Slezan Opava "D" 0
2007/2008 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Barvenčík Libor ŠK 1935 Bolatice 1356 1
2007/2008 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně "B" 1925 0
2007/2008 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Moravec Ervin ŠK U Freda Darkovičky 1624 0
2007/2008 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Zolman Josef ŠO TJ Vítkov 1
2007/2008 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1548 0
2007/2008 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře "A" 1478 1
2006/2007 10 Pogo Budišov nad Budišovkou Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1643 1
2006/2007 9 Pogo Budišov nad Budišovkou Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1643 0
2006/2007 7 Pogo Budišov nad Budišovkou Kyzek Josef TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1486 0
2006/2007 6 Pogo Budišov nad Budišovkou Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1492 0
2006/2007 5 Pogo Budišov nad Budišovkou Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1499 ½
2006/2007 3 Pogo Budišov nad Budišovkou Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1649 ½
2006/2007 2 Pogo Budišov nad Budišovkou Sniehotta Jan TJ SK Kravaře "A" 1633 0
2006/2007 1 Pogo Budišov nad Budišovkou Hampel Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1669 1