Hráč Hetfleischová Elen

Hetfleischová Elen

User Pic
Jméno: Hetfleischová Elen
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1479
Elo mezinárodní: 1299
ID: 44304
FIDE ID: 399213
Rok narození: 2008
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 Region Panda 1346 1259 Starý Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1460 1673 0
2019/2020 8 Region Panda 1346 1259 Zezula Matěj TJ Náměšť n/Oslavou 1078 1215 0
2019/2020 5 Region Panda 1268 1252 Zelbová Lada ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1612 1741 0
2019/2020 8 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1263 1259 Zaňka Jaroslav PŠ TJ Náchod D 1663 1601 ½
2019/2020 5 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1263 1252 Hadač Pavel DDM Kostelec nad Orlicí B 1729 1893 0
2019/2020 4 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1268 1252 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1598 1565 ½
2019/2020 3 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1289 1252 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1694 1673 1
2019/2020 1 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1289 1252 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1758 1754 1
2019/2020 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1263 1259 Kratochvílová Kateřina ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 0 1062 1
2019/2020 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1263 1259 Jenček Filip ŠŠPM Lipky HK B 0 0 1
2019/2020 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1289 1252 ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové 1
2019/2020 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1289 1252 Archlebová Stela TJ Jiskra Jaroměř A 1119 1188 1
2019/2020 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1289 1252 Doležal Daniel DDM Třebechovice pod Orebem 0 1090 ½
2019/2020 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1289 1252 Šmejdová Michaela TJ Náchod A 0 1100 1
2019/2020 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1289 1252 Dvořák Milan Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1097 1
2018/2019 11 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1454 1237 Sejval František TJ Sokol Studnice B 0 1211 ½
2018/2019 9 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1237 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1711 1652 0
2018/2019 6 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1237 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1508 0
2018/2019 4 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1544 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1539 0
2018/2019 2 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1544 Horniaková Dagmar PŠ TJ Náchod D 1770 1769 ½
2018/2019 1 Panda Rychnov nad Kněžnou D 0 1197 Vlček Vojtěch ŠK Červený Kostelec B 0 0 1
2018/2019 11 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1544 1237 Vondráček Jiří TJ Sokol Studnice 2062 1998 0
2017/2018 7 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Řezníček Přemysl TJ Hronov 0 0 1
2017/2018 6 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Reschelová Anna ŠK DDM Třebechovice pod Orebem B 0 1093 1
2017/2018 5 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Misarová Anna PŠ TJ Náchod B 0 0 1
2017/2018 4 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Dědek Pavel PŠ TJ Náchod A 0 1100 1
2017/2018 3 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Bednář Michal ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 0 1
2017/2018 2 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Dostálek Patrik Panda Rychnov nad Kněžnou D 0 1040 ½
2017/2018 1 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Koblic Jan Panda Rychnov nad Kněžnou B 0 1181 0
2017/2018 5 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 Dvořák Jan ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1608 1598 0
2017/2018 4 Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1250 ŠK Červený Kostelec B 1
2017/2018 11 Panda Rychnov n. Kn. B 0 1250 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové A 1571 1582 1
2017/2018 1 Panda Rychnov n. Kn. B 0 1250 Křeček Karel ŠK Česká Skalice 1440 1465 0
2015/2016 3 Panda Rychnov n. Kn. B 1000 Pittner Martin ŠK Svitavy 1100 0
2015/2016 2 Panda Rychnov n. Kn. B 1000 Koumar Filip TJ Štefanydes Polička C 1087 0
2015/2016 1 Panda Rychnov n. Kn. B 1000 Brejša Adam TJ Lanškroun B 1439 0