Hráč Komora Matěj

Komora Matěj

User Pic
Jméno: Komora Matěj
Oddíl: ŠŠPM Lipky HK
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1447
Elo mezinárodní: 1237
ID: 44156
FIDE ID: 23716576
Rok narození: 2007
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠŠPM Lipky HK 1184 1381 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno A 1492 1532 0
2018/2019 10 ŠŠPM Lipky HK 1184 1381 Málek Filip TJ Lanškroun 1252 1198 1
2018/2019 9 ŠŠPM Lipky HK 1184 1381 Bouška Jonáš ŠO Hlinsko 1198 1038 1
2018/2019 8 ŠŠPM Lipky HK 1184 1381 Teplý Jan ŠK Lokomotiva Brno B 1085 1158 1
2018/2019 7 ŠŠPM Lipky HK 1187 1381 Kulhánek Jáchym ŠK Lípa - DDM HK 1626 1605 0
2018/2019 6 ŠŠPM Lipky HK 1187 1273 Morávek Petr ŠK Ortex B 0 0 1
2018/2019 5 ŠŠPM Lipky HK 1187 1273 Schmutzer Jakub ŠK Ortex A 0 1396 0
2018/2019 2 ŠŠPM Lipky HK 1200 1273 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny B 1220 1347 0
2018/2019 1 ŠŠPM Lipky HK 1200 1273 Lang Šimon Šachový klub Světlá n. S. 1372 1391 0
2018/2019 2 ŠŠPM Lipky HK A 1170 1273 Borůvka Jiří Niki TJ Náchod B 1782 1782 ½
2018/2019 8 ŠŠPM Lipky HK "B" 1184 1381 Čutka Miroslav TJ Jiskra Nový Bydžov "C" 1343 1312 1
2018/2019 6 ŠŠPM Lipky HK "B" 1187 1381 Voříšek Zdeněk ŠK Ortex "C" 1502 1491 ½
2018/2019 4 ŠŠPM Lipky HK "B" 1187 1273 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové "E" 1651 1638 1
2018/2019 3 ŠŠPM Lipky HK "B" 1170 1273 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1628 1610 ½
2017/2018 8 ŠŠPM Lipky HK 1198 1408 Krtička Jakub ŠK Lípa "D" 1297 1360 1
2017/2018 5 ŠŠPM Lipky HK 1206 1408 Zelbová Lada ŠK Ortex "C" 0 1131 0
2017/2018 7 ŠŠPM Lipky HK 1206 1408 Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř 1454 1510 0
2017/2018 6 ŠŠPM Lipky HK 1198 1408 Váňa Jakub 2222 ŠK Polabiny C 0 1063 1
2017/2018 5 ŠŠPM Lipky HK 1198 1408 Hruban Oliver 2222 ŠK Polabiny B 0 1201 1
2017/2018 3 ŠŠPM Lipky HK 1192 1280 Matula Jakub ŠK Kuřim B 1073 1219 1
2017/2018 2 ŠŠPM Lipky HK 1192 1280 Horák Vojtěch ŠKM TJ Lanškroun 0 1283 1
2015/2016 7 ŠŠPM Lipky HK 1000 Gloser Tomáš ŠK Lípa B 1101 0
2015/2016 6 ŠŠPM Lipky HK 1000 Rýdl Jan ŠK AD Jičín B 1100 1
2015/2016 3 ŠŠPM Lipky HK 1000 Reschel Jan DDM Třebechovice p/O 1299 0
2015/2016 1 ŠŠPM Lipky HK 1000 Miňovský Filip Sokol Hradec Králové 1100 1
2015/2016 9 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 0
2015/2016 8 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 Zelený František TJ Sokol Hradec Králové "D" 1421 0
2015/2016 5 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 Rejmont Vladimír ŠK Lípa "E" 1660 0
2015/2016 1 ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 Jelen Jakub ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1092 0
2015/2016 6 ŠŠPM Lipky HK B 1000 Strnad Matěj Slovan Broumov A 1000 1
2015/2016 5 ŠŠPM Lipky HK B 1000 Kubiš Jaroslav Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 4 ŠŠPM Lipky HK B 1000 Mütsch Martin T. J. Sokol Studnice 1000 1
2015/2016 3 ŠŠPM Lipky HK B 1000 Levitner Matěj ŠK Ortex E 1083 0
2015/2016 2 ŠŠPM Lipky HK B 1000 Doležal Daniel Třebechovice pod Orebem B 1100 0
2015/2016 1 ŠŠPM Lipky HK B 1000 Golka Dalibor ŠK Ortex D 1148 0