Hráč Čechovský Hynek

Čechovský Hynek

User Pic
Jméno: Čechovský Hynek
Oddíl: Sportovní klub Sokol Citov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1609
Elo mezinárodní: 0
ID: 4015
FIDE ID: 370126
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Sokol Citov 0 1623 Poljak Kristian Meopta Přerov Vinary 0 1100 1
2018/2019 1 Sokol Citov 0 1623 Slepička Ladislav Šachový klub Olomouc B 1632 1576 0
2018/2019 7 Sokol Citov B 0 1623 Zapletal Stanislav Sokol Hranice 0 1725 0
2018/2019 6 Sokol Citov B 0 1623 Havránek Petr ŠK Vinary C 0 1036 1
2015/2016 11 T.J. Sokol Citov 1663 Kučera Bohuslav T.J. Sokol Konice 1755 0
2015/2016 10 T.J. Sokol Citov 1663 Vymětal Milan Spartak Přerov 1905 1928 0
2015/2016 6 T.J. Sokol Citov 1663 Potrok Roman ŠK Vinary 1266 0
2015/2016 4 T.J. Sokol Citov 1663 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1739 1641 ½
2015/2016 2 T.J. Sokol Citov 1663 Oral Josef Sigmia Senior Olomouc B 1850 1753 0
2015/2016 1 T.J. Sokol Citov 1663 Zacpal Rostislav T.J. Sokol Tovačov 1538 ½
2014/2015 6 Spartak Přerov 1672 Zacpal Rostislav T. J. Sokol Tovačov 1000 0
2014/2015 5 Spartak Přerov 1672 Slováček Matěj ŠK Vinary 1095 1
2014/2015 1 Spartak Přerov 1672 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1515 0
2014/2015 4 Sokol Citov 1672 Hložek Lukáš Sokol Skalička D 1100 1
2014/2015 1 Sokol Citov 1672 Kundrát Antonín SK Hradčany 1
2013/2014 7 Sokol Citov 1643 Mikšík Vlastimil Sokol Hranice B 1460 ½
2013/2014 6 Sokol Citov 1643 Jiříček Jakub Sokol Skalička D 1633 1740 ½
2013/2014 5 Sokol Citov 1643 Jirák Miroslav Sokol Tovačov B 1360 1
2013/2014 4 Sokol Citov 1643 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 1649 ½
2013/2014 3 Sokol Citov 1643 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1996 1991 1
2013/2014 2 Sokol Citov 1643 Sokol Skalička C 1
2013/2014 1 Sokol Citov 1643 Žákovský Josef SK Hradčany 1000 1
2013/2014 8 Spartak Přerov 1643 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh 1821 1856 0
2013/2014 7 Spartak Přerov 1643 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1827 0
2013/2014 4 Spartak Přerov 1643 Doležel Jiří Sokol Velké Losiny B 1945 ½
2012/2013 7 Sokol Citov 1662 Hrochová Jana Sokol Skalička D 1476 1
2012/2013 6 Sokol Citov 1662 Čadra Martin Sokol Skalička C 1425 0
2012/2013 5 Sokol Citov 1662 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1606 0
2012/2013 4 Sokol Citov 1662 Dosoudil Pavel SK Přerov B 1696 1652 1
2012/2013 3 Sokol Citov 1662 Jirák Miroslav TJ Sokol Tovačov B 1000 1
2012/2013 1 Sokol Citov 1662 Kozubík Antonín Sokol Hranice B 1593 1
2012/2013 10 Spartak Přerov 1662 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 0
2012/2013 9 Spartak Přerov 1662 Kotrys Tomáš A64 PřF UP Olomouc 1695 1685 ½
2012/2013 2 Spartak Přerov 1662 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1726 0
2012/2013 1 Spartak Přerov 1662 Král Vojtěch SK Prostějov 1831 0
2011/2012 7 Sokol Citov 1678 Zapletal Stanislav Sokol Hranice B 1627 0
2011/2012 6 Sokol Citov 1678 Rakovský Jiří SK Přerov B 1539 1
2011/2012 5 Sokol Citov 1678 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 1653 0
2011/2012 3 Sokol Citov 1678 Jiříček Jakub Sokol Skalička D 1276 1
2011/2012 2 Sokol Citov 1678 Vozák Luboš Sokol Skalička C 1665 ½
2011/2012 1 Sokol Citov 1678 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1608 0
2011/2012 10 TJ Spartak Přerov 1678 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2144 1985 0
2011/2012 9 TJ Spartak Přerov 1678 Dočekalová Alexandra SK Prostějov 1805 1820 0
2011/2012 8 TJ Spartak Přerov 1678 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1799 1787 ½
2011/2012 6 TJ Spartak Přerov 1678 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1946 1920 0
2011/2012 4 TJ Spartak Přerov 1678 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1891 1878 0
2011/2012 3 TJ Spartak Přerov 1678 Orava Milan TJ Sokol Skalička 1839 1
2010/2011 9 Spartak Přerov 1684 A64 PřF UP Olomouc 1
2010/2011 7 Spartak Přerov 1684 Lužík Libor Tatran Litovel C 1678 ½
2010/2011 6 Spartak Přerov 1684 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička 1620 ½
2010/2011 3 Spartak Přerov 1684 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1839 0
2009/2010 7 Spartak Přerov 1685 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1599 ½
2009/2010 6 Spartak Přerov 1685 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1881 ½
2009/2010 1 Spartak Přerov 1685 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1711 0
2009/2010 7 Spartak Přerov B 1685 Král Vojtěch SK Prostějov B 1827 0
2009/2010 6 Spartak Přerov B 1685 Dosoudil Bedřich ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1860 0
2009/2010 5 Spartak Přerov B 1685 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1886 ½
2009/2010 4 Spartak Přerov B 1685 Holka Miroslav TJ Sokol Hranice 1908 ½
2009/2010 3 Spartak Přerov B 1685 Kolmaš Oldřich AŠK Olomouc B 1901 ½
2008/2009 5 Spartak Přerov 1665 Virgler Karel SK Prostějov 1861 ½
2008/2009 11 Spartak Přerov B 1665 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička A 2140 ½
2008/2009 10 Spartak Přerov B 1665 Hrabal Michal A64 DDM Olomouc 1907 0
2008/2009 9 Spartak Přerov B 1665 Virgler Karel Sportovní klub Prostějov B 1861 0
2008/2009 8 Spartak Přerov B 1665 Koudelka Ctirad SK ROŠÁDA Prostějov B 1722 ½
2008/2009 7 Spartak Přerov B 1665 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1765 ½
2008/2009 6 Spartak Přerov B 1665 Vozák Luboš TJ Sokol Skalička B 1643 ½
2008/2009 5 Spartak Přerov B 1665 Marek Milan Garde Calcio Olomouc B 1794 0
2008/2009 4 Spartak Přerov B 1665 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1787 1
2008/2009 2 Spartak Přerov B 1665 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1636 1
2008/2009 1 Spartak Přerov B 1665 Pospíšil Ignác Sportovní klub Přerov 1964 0
2007/2008 11 Spartak Přerov B 1670 Trimmel Bohuslav Sportovní klub Prostějov C 1782 0
2007/2008 10 Spartak Přerov B 1670 Orava Milan TJ Sokol Skalička 1746 1
2007/2008 9 Spartak Přerov B 1670 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc B 1882 0
2007/2008 8 Spartak Přerov B 1670 Hrabal Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1768 ½
2007/2008 6 Spartak Přerov B 1670 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1856 0
2007/2008 5 Spartak Přerov B 1670 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1751 0
2007/2008 4 Spartak Přerov B 1670 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1597 ½
2007/2008 2 Spartak Přerov B 1670 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1655 0
2007/2008 1 Spartak Přerov B 1670 Roháč Miloslav Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1825 1
2006/2007 10 Spartak Přerov 1670 Virgler Karel SK Prostějov B 1836 0
2006/2007 6 Spartak Přerov 1670 Navrátilová Alena TJ UNEX ŠK Uničov 1684 1
2006/2007 5 Spartak Přerov 1670 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk 1856 0