Hráč Dimov Georgiev

Dimov Georgiev

User Pic
Jméno: Dimov Georgiev
Oddíl: Slovan Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1474
Elo mezinárodní: 0
ID: 7601
FIDE ID: 0
Rok narození: 1932
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 Slovan Ostrava B 0 1480 Sakmar Jan ŠK Šenov D 0 1545 0
2015/2016 2 Slovan Ostrava "B" 1502 Kristl Matěj TJ Ostrava "E" 1097 0
2015/2016 1 Slovan Ostrava "B" 1502 Janků Viktor Dynamo DPO "B" 1533 0
2014/2015 7 Slovan Ostrava "B" 1509 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "D" 1598 1666 0
2014/2015 4 Slovan Ostrava "B" 1509 Palanek René TJ Ostrava "E" 1260 1
2014/2015 2 Slovan Ostrava "B" 1509 Čefelin Karel Dynamo DP Ostrava "B" 1000 1
2014/2015 1 Slovan Ostrava "B" 1509 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava "C" 1719 0
2014/2015 6 Slovan Ostrava 1509 Maceček Pavel HTJ Odra 1837 0
2013/2014 6 Slovan Ostrava 1467 Pšenička Pavel HTJ Odra Ostrava 1984 2010 0
2013/2014 5 Slovan Ostrava 1467 Březovják Karel Dynamo DP Ostrava "B" 1706 1
2013/2014 4 Slovan Ostrava 1467 Grygar Petr TJ Mariánské Hory "C" 1581 0
2013/2014 3 Slovan Ostrava 1467 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "A" 1500 1501 1
2013/2014 2 Slovan Ostrava 1467 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1552 1
2013/2014 1 Slovan Ostrava 1467 Tyleček Svatopluk ŠK Slavoj Poruba "C" 1565 1
2013/2014 9 Slovan Ostrava "B" 1467 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory "D" 1609 1618 1
2013/2014 8 Slovan Ostrava "B" 1467 Sudolský Jan TJ VOKD Poruba "D" 1546 1606 ½
2013/2014 6 Slovan Ostrava "B" 1467 Návrat Vladimír ŠK Slavoj Poruba "D" 1659 0
2013/2014 4 Slovan Ostrava "B" 1467 Kopec Ladislav TJ Ostrava "E" 1460 1496 0
2013/2014 3 Slovan Ostrava "B" 1467 Valčikevič Kristián TJ Ostrava "D" 1000 ½
2013/2014 1 Slovan Ostrava "B" 1467 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "C" 1500 1501 0
2012/2013 7 Slovan Ostrava 1465 Kašpárek Ivo ŠK Slavoj Poruba "E" 1748 ½
2012/2013 5 Slovan Ostrava 1465 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "D" 1611 1671 0
2012/2013 4 Slovan Ostrava 1465 Hruška Stanislav ŠK Šenov 1562 1
2012/2013 3 Slovan Ostrava 1465 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory "E" 1640 0
2012/2013 2 Slovan Ostrava 1465 Tuček Zbyněk ŠK Slavoj Poruba "D" 1348 0
2012/2013 1 Slovan Ostrava 1465 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1580 0
2012/2013 4 Slovan Ostrava 1465 Bošňák Ondrej VOKD Poruba "D" 1439 1
2012/2013 3 Slovan Ostrava 1465 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "C" 1273 ½
2012/2013 2 Slovan Ostrava 1465 Kolář Karel Sokol Polanka n./O 1393 1
2011/2012 10 Slovan Ostrava,,B" 1465 Duda Jaromír Slavoj Poruba,,D" 1
2011/2012 9 Slovan Ostrava,,B" 1465 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava ,,C" 1550 0
2011/2012 8 Slovan Ostrava,,B" 1465 Grygar Petr TJ Mariánské Hory,,E" 0
2011/2012 5 Slovan Ostrava,,B" 1465 Návrat Václav Slavoj Poruba,,D" 1000 1
2011/2012 4 Slovan Ostrava,,B" 1465 Ogrocki Jaroslav Dynamo DP Ostrava ,,C" 1542 0
2011/2012 3 Slovan Ostrava,,B" 1465 Grygar Petr TJ Mariánské Hory,,E" 0
2011/2012 1 Slovan Ostrava,,B" 1465 Lička Radek TJ Mariánské Hory,,D" 1574 ½
2011/2012 11 Slovan Ostrava 1465 Růžička Lubomír Sokol Vítkovice 1571 1
2008/2009 1 TJ Mariánské Hory "B" 1475 Procházka Miloslav Dynamo DP Ostrava "D" 1362 0
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory 1467 Churová Hana Mittal Ostrava 1536 1
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory 1467 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "D" 1802 0
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory 1467 Kohut Lumír Slovan Ostrava "B" 1530 0
2006/2007 10 Unie Hlubina "A" 1488 Růžička Lubomír Sokol Vítkovice "A" 1603 0
2006/2007 9 Unie Hlubina "A" 1488 Churová Hana Mittal Ostrava "E" 1507 0
2006/2007 8 Unie Hlubina "A" 1488 Hruška Stanislav ŠK Šenov "B" 1575 ½
2006/2007 7 Unie Hlubina "A" 1488 Jarolím Jan VOKD Poruba "D" 1549 0
2006/2007 6 Unie Hlubina "A" 1488 Blaško František Dynamo DP Ostrava "B" 1582 1
2006/2007 5 Unie Hlubina "A" 1488 Kohut Lumír Slovan Ostrava "B" 1535 0
2006/2007 3 Unie Hlubina "A" 1488 Kupka Aleš HTJ Odra Ostrava 2086 0
2006/2007 2 Unie Hlubina "A" 1488 Sakmar Jan ŠK Šenov "C" 1608 0
2006/2007 1 Unie Hlubina "A" 1488 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "A" 1549 0
2005/2006 8 Unie Hlubina "A" 1525 Štefan Aleš HTJ Odra Ostrava "A" 1701 0
2005/2006 7 Unie Hlubina "A" 1525 Jarolím Jan VOKD Poruba "D" 0
2005/2006 6 Unie Hlubina "A" 1525 Poništ Milan DP Ostrava "B" 1655 0
2005/2006 11 Unie Hlubina "B" 1525 Budai Tomáš Mittal Ostrava "F" 1
2005/2006 10 Unie Hlubina "B" 1525 Štefan Aleš Slovan Ostrava "A" 1701 0
2005/2006 9 Unie Hlubina "B" 1525 Ogrocki Jaroslav DP Ostrava "D" 1534 0
2005/2006 8 Unie Hlubina "B" 1525 Jarolím Jan VOKD Poruba "E" 1000 ½
2005/2006 7 Unie Hlubina "B" 1525 Cingl Jakub Slavoj Poruba "D" 1531 1
2005/2006 3 Unie Hlubina "B" 1525 Bůžek Ivo ŠK Svinov "C" 1484 0
2005/2006 2 Unie Hlubina "B" 1525 Špálek Zdeněk Sokol Polanka "A" 1480 0
2005/2006 1 Unie Hlubina "B" 1525 Jeřábek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 0
2004/2005 11 Unie Hlubina A" 1529 Peterek Stanislav TJ Fulnek A" 1621 ½
2004/2005 10 Unie Hlubina A" 1529 Dimitri Geirghiu TJ Frenštát A" 0
2004/2005 7 Unie Hlubina A" 1529 Londin Milan Vagónka Studénka 1869 0
2004/2005 3 Unie Hlubina A" 1529 Novotný Jaroslav ASK Kopřivnice B" 1777 0
2004/2005 2 Unie Hlubina A" 1529 Blecharz Pavel NH Ostrava C" 1806 ½
2004/2005 10 Unie Hlubina B" 1529 Linart Ludvík TJ Mar.Hory A" 1728 0
2004/2005 8 Unie Hlubina B" 1529 Marhoun Otto VOKD Poruba E" 1643 0
2004/2005 3 Unie Hlubina B" 1529 Fiala Jaromír DPMO Ostrava D" 1637 ½
2003/2004 9 Unie Hlubina 1487 Mádr Břetislav VOKD Poruba 0
2003/2004 8 Unie Hlubina 1487 Březovják Karel DPMO Ostrava 0
2003/2004 7 Unie Hlubina 1487 Tkáč Leopold Slovan Ostrava 1517 1
2003/2004 6 Unie Hlubina 1487 Neuwirth Vladimír Polanka 1425 1
2003/2004 5 Unie Hlubina 1487 Samek Jan Sokol Vítkovice 1434 1
2003/2004 4 Unie Hlubina 1487 Wolf Ondřej ŠK Šenov 1371 1
2003/2004 3 Unie Hlubina 1487 Strnadel Václav DPMO Ostrava 1
2003/2004 2 Unie Hlubina 1487 Oslizlok Michal Slavoj Poruba 1
2003/2004 1 Unie Hlubina 1487 Jeřábek Jiří TJ Mar.Hory 1
2003/2004 7 Unie Hlubina 1487 Kozel Miroslav ŠK Šenov 1762 0
2003/2004 6 Unie Hlubina 1487 Křepelka Milan VOKD Poruba 1868 0
2003/2004 5 Unie Hlubina 1487 Horáček Jaromír NH Ostrava 1362 1
2003/2004 3 Unie Hlubina 1487 Lorenc Matěj ŠK Hošťálkovice A ½
2003/2004 2 Unie Hlubina 1487 Fiala Jaromír DPMO Ostrava 1707 1