Hráč Pokorný Alois

Pokorný Alois

User Pic
Jméno: Pokorný Alois
Oddíl: ŠK Caissa Třebíč z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1548
Elo mezinárodní: 0
ID: 32079
FIDE ID: 370070
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Caissa Třebíč C 0 1507 Jelínek Jan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 0 1230 1 soutěž
2019/2020 8 Caissa Třebíč C 0 1507 Chvojka Milan ŠO TJ Sokol Oudoleň 1553 1574 1 soutěž
2019/2020 7 Caissa Třebíč C 0 1507 Pelikán Petr Sokol Jámy 0 1593 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Ecler Matěj Spartak Pelhřimov B 1232 1289 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou B 1689 1690 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Kulhánek Jaromír TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1672 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 0 1537 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Došek Karel Gambit Jihlava C 0 1567 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec B 1612 1621 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Zedníček Filip Gambit Jihlava D 1321 1380 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 Hrančík Martin ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1444 1524 1 soutěž
2018/2019 10 Caissa Třebíč D 0 1520 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou D 1711 1697 0 soutěž
2018/2019 9 Caissa Třebíč D 0 1520 Zimpl Milan TJ Sokol Nové Veselí 0 1582 1 soutěž
2018/2019 8 Caissa Třebíč D 0 1520 Pařil Vladimír TJ Sokol Jámy 0 1548 0 soutěž
2018/2019 7 Caissa Třebíč D 0 1520 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 0 1668 ½ soutěž
2018/2019 6 Caissa Třebíč D 0 1520 Sláma Matyáš Sokol Oudoleň 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 Caissa Třebíč D 0 1520 Krob Jakub TJ Žďár nad Sázavou D 0 1143 1 soutěž
2018/2019 4 Caissa Třebíč D 0 1520 Vencelides Petr TJ Sokol Nové Veselí 0 1415 ½ soutěž
2018/2019 3 Caissa Třebíč D 0 1520 Pelikán Petr TJ Sokol Jámy 0 1551 0 soutěž
2018/2019 1 Caissa Třebíč D 0 1520 Zvolánek Vojtěch Sokol Oudoleň 0 0 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1477 1501 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 Zabloudil Luděk Spartak Pelhřimov B 1549 1537 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 Bárta Radek TJ Spartak Velká Bíteš 0 1474 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 Brož David ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1646 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 Španěl Jan SŠK Cejle 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 Zadina Vít TJ Jiskra Humpolec B 0 1550 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Caissa Třebíč C 0 1520 Došek Karel Gambit Jihlava C 0 1579 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Caissa Třebíč C 0 1511 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec B 1799 1732 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Caissa Třebíč C 0 1511 Holata Miroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1728 1730 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Caissa Třebíč C 0 1511 Smola Petr SŠK Cejle 0 1278 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Caissa Třebíč C 0 1511 Bárta Radek TJ Spartak Velká Bíteš 0 1462 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Caissa Třebíč C 0 1511 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1533 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Fousek Jan TJ Sokol Jámy 1382 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Klanica Pavel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Vencelides Petr TJ Sokol Nové Veselí 1382 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Fousek Martin TJ Sokol Jámy 1188 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Hájek Radovan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1860 1851 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Rosecký Patrik TJ Žďár nad Sázavou E 1230 1339 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Havel Jiří ŠK Jiskra Havlíčkův Brod D 1304 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Caissa Třebíč D 1520 Pavelka Daniel ŠK Světlá nad Sázavou D 1100 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Caissa Třebíč C 1520 Havel Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1304 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Caissa Třebíč C 1520 Kazda Rajmund Silko Gambit Jihlava D 1562 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Caissa Třebíč C 1520 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou C 1558 1509 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Caissa Třebíč C 1520 Bilka Jozef SŠK Cejle 1459 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Caissa Třebíč C 1520 Straka Jan Silko Gambit Jihlava C 1392 1392 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Caissa Třebíč C 1520 Kohout Miloslav TJ Jiskra Humpolec B 1315 1 soutěž
2015/2016 7 Silko Gambit Jihlava D 1520 Dejmal Ondřej TJ Žďár nad Sázavou B 1558 1509 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Caissa Třebíč "C" 1518 Dejmal Ondřej ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1481 1501 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Caissa Třebíč "C" 1518 Vyhnálek Jan TJ Spartak Pelhřimov "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Caissa Třebíč "C" 1518 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov "C" 1463 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Caissa Třebíč "C" 1518 Smola Petr SŠK Cejle 1313 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Caissa Třebíč D 1529 Krošová Petra Gambit Jihlava F 1453 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Caissa Třebíč D 1529 Burian Jaroslav Spartak Velká Bíteš 1851 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Caissa Třebíč D 1529 Urbánek Jiří Spartak Velké Meziříčí B 1521 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Caissa Třebíč D 1529 Krošová Petra Gambit Jihlava F 1453 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Caissa Třebíč D 1529 Krč Michal Gambit Jihlava E 1250 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Caissa Třebíč "C" 1529 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1426 1418 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Caissa Třebíč "C" 1529 Klubal Jiří Jiskra Humpolec "B" 1544 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Caissa Třebíč "C" 1529 Havelka Martin TJ Spartak Pelhřimov "C" 1100 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1250 Brož Pavel ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1250 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou B 1612 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1250 Janák Martin Spartak Velké Meziříčí A 1515 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1250 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou 1797 1766 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1250 Paulík Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 1886 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1250 Obršlík Jiří ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1725 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1250 Ryba Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "C" 1000 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1250 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec "A" 1444 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1250 Valeš Tomáš Spartak Velká Bíteš 1000 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1250 Karafiát Jiří TJ Spartak Pelhřimov "C" 1578 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1250 Smola Petr SŠK Cejle 1315 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1250 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1615 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1250 Kořínková Eva ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1729 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1250 Fousek Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1701 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Caissa Třebíč 'D' 1250 Stanovský Arnold Sokol Bedřichov 'C' 1100 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Caissa Třebíč 'D' 1250 Bílek Miroslav SFiala Gambit Jihlava 'C' 1682 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Caissa Třebíč 'D' 1250 Stanovský Arnold Sokol Bedřichov 'C' 1100 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Caissa Třebíč 'D' 1250 Sukaný Adam TJ Spartak Třebíč 1250 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Caissa Třebíč 'D' 1250 SFiala Gambit Jihlava 'C' 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' Pelán Jan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1436 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Caissa Třebíč D Burda Patrik TJ Sokol Bedřichov - Jihlava C 1484 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Caissa Třebíč D Ježek Martin TJ Sokol Opatov B 1 soutěž