Hráč Grzegorz Roman

Grzegorz Roman

User Pic
Jméno: Grzegorz Roman
Oddíl: ŠK Hošťálkovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1681
Elo mezinárodní: 1656
ID: 13683
FIDE ID: 387738
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Hoštálkovice B 1656 1682 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba 1393 1418 1
2018/2019 5 ŠK Hoštálkovice B 1649 1682 Němec Daniel Šachový spolek Polanka 0 1448 ½
2018/2019 10 ŠK Hošťálkovice 1667 1682 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek 1453 1430 ½
2018/2019 7 ŠK Hošťálkovice 1649 1682 Mol Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1606 1596 1
2017/2018 10 ŠK Hošťálkovice 1649 1688 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava A 1567 1654 ½
2017/2018 9 ŠK Hošťálkovice 1649 1688 Třetina Zdeněk Mariánské Hory B 1623 1646 1
2017/2018 8 ŠK Hošťálkovice 1649 1688 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava A 1499 1578 0
2017/2018 7 ŠK Hošťálkovice 1649 1688 Herič Milan Mariánské Hory B 1570 1629 ½
2017/2018 5 ŠK Hošťálkovice 1649 1688 Kalavský Milan ŠK Slavoj Poruba E 1659 1803 ½
2017/2018 1 ŠK Hošťálkovice 1649 1688 Sakmar Jan ŠK Šenov C 0 1506 ½
2015/2016 9 ŠK Hošťálkovice 1676 1713 Černoch Václav TJ Mořkov "A" 1646 1729 1
2015/2016 8 ŠK Hošťálkovice 1676 1713 Balon René SK Petřvald 1731 1747 0
2015/2016 7 ŠK Hošťálkovice 1676 1713 Marek Roman TJ Frenštát p/R "A" 1736 1718 0
2015/2016 6 ŠK Hošťálkovice 1676 1713 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba 1784 1892 0
2015/2016 3 ŠK Hošťálkovice 1676 1713 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1806 1786 1
2015/2016 2 ŠK Hošťálkovice 1676 1713 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "D" 1906 1877 0
2015/2016 1 ŠK Hošťálkovice 1676 1713 Týn Marek TJ Ostrava "C" 1858 1803 0
2014/2015 11 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 Zacharová Lada TJ Studénka 1695 1
2014/2015 10 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1721 1729 ½
2014/2015 8 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 Bárta Lumír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1324 1
2014/2015 5 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 Bošňák Ondrej TJ VOKD Poruba "C" 1514 1514 1
2014/2015 4 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1705 0
2014/2015 2 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1844 1813 0
2014/2015 1 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 Černoch Václav TJ Mořkov "A" 1738 1
2013/2014 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1705 Bošňák Ondrej VOKD Poruba "C" 1471 ½
2013/2014 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1705 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 0
2013/2014 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1705 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1960 1972 0
2013/2014 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1705 Týn Ondřej TJ Ostrava "C" 1879 1898 ½
2013/2014 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1705 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1837 1804 0
2013/2014 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1705 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1920 1923 ½
2013/2014 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1705 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 ½
2012/2013 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1708 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1828 1828 ½
2012/2013 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1708 Jančálek Zdeněk TJ Mořkov "A" 1738 0
2012/2013 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1708 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1920 1905 0
2012/2013 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1708 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 0
2012/2013 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1708 Holiš Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1597 1
2012/2013 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1708 Balogh Milan TJ Ostrava "B" 1847 1845 ½
2012/2013 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1708 Friedel Radim ŠK Petřvald "A" 1573 1
2011/2012 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1709 0
2011/2012 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1744 0
2011/2012 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1935 1930 0
2011/2012 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1839 0
2011/2012 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1728 0
2011/2012 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Šima František TJ Fulnek "A" 1708 0
2011/2012 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Dostál Petr Slavoj Poruba "B" 1921 1906 ½
2011/2012 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Madecký Bedřich Tatra Kopřivnice "B" 1903 1
2011/2012 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1725 Galia Zdeněk TJ Studenka "A" 1718 1
2010/2011 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "B" 2107 1
2010/2011 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1876 0
2010/2011 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1853 1
2010/2011 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Plšek Pavel TJ Mořkov "A" 1990 0
2010/2011 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Hanko František TJ Mořkov "B" 1562 1
2010/2011 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1803 ½
2010/2011 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Drlík Jaroslav Tatra Kopřivnice "B" 1773 0
2010/2011 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1783 0
2010/2011 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1720 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1750 0
2009/2010 11 ŠK Hošťálkovice 1702 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1790 1
2009/2010 10 ŠK Hošťálkovice 1702 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava D 1843 1
2009/2010 9 ŠK Hošťálkovice 1702 Galia Zdeněk Vagonka Studénka 1783 ½
2009/2010 8 ŠK Hošťálkovice 1702 Halamíček Robert TJ Frenštát 1799 0
2009/2010 7 ŠK Hošťálkovice 1702 Václavík Martin VOKD Poruba B 2157 0
2009/2010 6 ŠK Hošťálkovice 1702 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 1
2009/2010 5 ŠK Hošťálkovice 1702 Novotný Josef TJ Mariánské Hory B 2172 0
2009/2010 4 ŠK Hošťálkovice 1702 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek 1707 ½
2009/2010 3 ŠK Hošťálkovice 1702 Kaša Martin ŠK Petřvald 1773 ½
2009/2010 2 ŠK Hošťálkovice 1702 Folta František TJ Nový Jičín 1829 0
2009/2010 1 ŠK Hošťálkovice 1702 Přepiora Václav VOKD Poruba C 1789 0
2008/2009 11 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Lyčka Jaromír TJ Mariánské Hory "A" 1665 1
2008/2009 10 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava "A" 1783 0
2008/2009 9 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Uherek Jan Dynamo DP Ostrava "A" 1829 0
2008/2009 8 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1720 0
2008/2009 7 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1835 0
2008/2009 6 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Schoffer Martin ŠK Šenov "B" 1703 1
2008/2009 5 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1536 1
2008/2009 4 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Král Jiří Mittal Ostrava "E" ½
2008/2009 3 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1773 1
2008/2009 2 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Blažek Martin VOKD Poruba "E" 1557 0
2008/2009 1 ŠK Hošťálkovice "A 1708 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "C" 1743 ½
2007/2008 11 ŠK Hošťálkovice 1669 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1669 ½
2007/2008 10 ŠK Hošťálkovice 1669 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1546 1
2007/2008 9 ŠK Hošťálkovice 1669 Vašenda Robin Dynamo DP Ostrava "A" 1843 ½
2007/2008 8 ŠK Hošťálkovice 1669 Omasta Dušan ŠK Šenov "B" 1788 1
2007/2008 7 ŠK Hošťálkovice 1669 Šelong Martin VOKD Poruba "E" 1
2007/2008 6 ŠK Hošťálkovice 1669 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 1788 ½
2007/2008 5 ŠK Hošťálkovice 1669 Macalka František HTJ Odra Ostrava "A" 1719 1
2007/2008 4 ŠK Hošťálkovice 1669 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava "B" 1811 ½
2007/2008 3 ŠK Hošťálkovice 1669 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "E" 1780 0
2007/2008 2 ŠK Hošťálkovice 1669 Siwek Antonín ŠK Šenov "C" 1868 1
2007/2008 1 ŠK Hošťálkovice 1669 Šipl František VOKD Poruba "D" 1830 0
2006/2007 11 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice "A" 1783 ½
2006/2007 10 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "E" 1805 1
2006/2007 8 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1807 0
2006/2007 7 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava "B" 1782 0
2006/2007 6 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Ryska Lukas Slovan Ostrava "B" 0
2006/2007 5 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Balon René HTJ Odra Ostrava 0
2006/2007 4 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Kudláček František Unie Hlubina "A" 1830 0
2006/2007 3 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Zygma Jiří ŠK Šenov "C" 1713 1
2006/2007 2 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava "A" 1766 0
2006/2007 1 ŠK Hošťalkovice "A" 1676 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1740 1
2005/2006 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1809 1
2005/2006 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Štverka Josef DP Ostrava "A" 1932 1
2005/2006 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1751 1
2005/2006 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Beneš Jaroslav TJ Mariánské Hory "A" 1732 1
2005/2006 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Hettenberger Miroslav HTJ Odra Ostrava "A" 1972 ½
2005/2006 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Mutina Antonín VOKD Poruba "D" 1983 0
2005/2006 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Pavlas Jaroslav DP Ostrava "B" 1801 0
2005/2006 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Wertheim Adolf ŠK Šenov "B" 1728 0
2005/2006 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Diviš Jan Unie Hlubina "A" 1722 0
2005/2006 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Jelínek Marek Mittal Ostrava "D" 0
2005/2006 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1700 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "E" 1931 0
2004/2005 11 ŠK Hošťálkovice 1705 Týn Marek NH Ostrava F" 1265 ½
2004/2005 10 ŠK Hošťálkovice 1705 Fiala Jaromír DPMO Ostrava D" 1637 1
2004/2005 9 ŠK Hošťálkovice 1705 Labor Pavel Unie Hlubina B" 1610 ½
2004/2005 8 ŠK Hošťálkovice 1705 Hojecký Jaroslav HTJ Odra B" 1710 1
2004/2005 7 ŠK Hošťálkovice 1705 Štefan Aleš Slovan Ostrava B" 1709 ½
2004/2005 6 ŠK Hošťálkovice 1705 Hlaváček Ladislav TJ Mar.Hory A" 1656 ½
2004/2005 5 ŠK Hošťálkovice 1705 Polách Zdeněk Slavoj Poruba D" 1277 1
2004/2005 4 ŠK Hošťálkovice 1705 Sudolský Jan VOKD Poruba E" 1544 ½
2004/2005 3 ŠK Hošťálkovice 1705 Adamčík Miroslav Polanka A" ½
2004/2005 2 ŠK Hošťálkovice 1705 Hruška Stanislav ŠK Šenov D" 1589 1
2004/2005 1 ŠK Hošťálkovice 1705 Rykala Adam TJ Mar.Hory B" 0
2003/2004 11 ŠK Hošťálkovice C 1714 Škuta Arnošt ŠK Svinov 1671 ½
2003/2004 10 ŠK Hošťálkovice C 1714 Bujak Adam Sokol Polanka 1520 1
2003/2004 6 ŠK Hošťálkovice C 1714 Churová Hana NH Ostrava 1483 1
2003/2004 3 ŠK Hošťálkovice C 1714 Bujak Adam Sokol Polanka 1520 1
2003/2004 11 ŠK Hošťálkovice A 1714 Třetina Zdeněk VOKD Poruba 1771 0
2003/2004 10 ŠK Hošťálkovice A 1714 Janků Viktor DPMO Ostrava 1632 0
2003/2004 9 ŠK Hošťálkovice A 1714 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 0
2003/2004 8 ŠK Hošťálkovice A 1714 Marek Michal HTJ Odra Ostrava A 1664 0
2003/2004 7 ŠK Hošťálkovice A 1714 Herič Milan ŠK Svinov 1741 ½
2003/2004 6 ŠK Hošťálkovice A 1714 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1762 0
2003/2004 5 ŠK Hošťálkovice A 1714 Herman Pavel DPMO Ostrava 1902 1
2003/2004 4 ŠK Hošťálkovice A 1714 Vomlel Jan ŠK Šenov 1440 1
2003/2004 2 ŠK Hošťálkovice A 1714 Vícha Stanislav NH Ostrava 1707 1
2003/2004 1 ŠK Hošťálkovice A 1714 Diviš Martin TJ Mar.Hory 1579 ½