Hráč Rožek Jan

Rožek Jan

User Pic
Jméno: Rožek Jan
Oddíl: Šachový spolek Železné hory
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1347
Elo mezinárodní: 1369
ID: 41781
FIDE ID: 395137
Rok narození: 2004
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 Šachový spolek Železné hory 1367 1347 Zezula Jakub TJ Náměšť n/Oslavou 1595 1610 ½ soutěž
2020/2021 3 Šachový spolek Železné hory 1367 1347 Dejmek Tomáš ŠK Světlá nad Sázavou 1429 1530 ½ soutěž
2020/2021 2 Šachový spolek Železné hory 1367 1347 Rybáčková Lucie Gambit Jihlava 1362 1375 ½ soutěž
2020/2021 1 Šachový spolek Železné hory 1367 1347 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř 1503 1564 0 soutěž
2019/2020 7 Železné hory A 1341 1322 Večeř Martin TJ Lanškroun B 0 1393 1 soutěž
2019/2020 6 Železné hory A 1341 1322 Jun Rostislav TJ CHS Chotěboř B 1342 1239 1 soutěž
2019/2020 5 Železné hory A 1317 1305 Váňa Jakub 2222 ŠK Pardubice D 1346 1339 0 soutěž
2019/2020 4 Železné hory A 1317 1305 Kobr Matěj ŠK Ústí nad Orlicí 1278 1360 ½ soutěž
2019/2020 3 Železné hory A 1289 1305 Pešek Martin Jakub ŠO Hlinsko 1133 1165 0 soutěž
2019/2020 2 Železné hory A 1289 1305 Václavík Patrik ŠK Tramtáryje Svitavy 1372 1501 ½ soutěž
2019/2020 1 Železné hory A 1289 1305 Tyč Karel Železné hory B 0 1004 1 soutěž
2019/2020 2 ŠS Železné hory 1289 1305 Vacek Josef ŠO Hlinsko B 1473 1472 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠS Železné hory 1289 1305 Laurin Jakub ŠK Rapid Pardubice C 0 0 1 soutěž
2019/2020 9 ŠS Železné hory C 1326 1322 Melichar Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1448 1438 1 soutěž
2019/2020 7 ŠS Železné hory C 1326 1322 Jun Robert TJ CHS Chotěboř C 1231 1317 1 soutěž
2019/2020 6 ŠS Železné hory C 1317 1322 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1482 1485 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠS Železné hory C 1289 1305 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1267 1384 1 soutěž
2018/2019 7 Železné Hory 1289 1248 Leksová Soňa ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1450 0 soutěž
2018/2019 6 Železné Hory 1289 1248 Minář Milan TJ Lanškroun B 0 1107 0 soutěž
2018/2019 5 Železné Hory 1289 1248 Váňa Jakub 2222 ŠK Polabiny D 0 1089 ½ soutěž
2018/2019 4 Železné Hory 1251 1225 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny C 1458 1443 0 soutěž
2018/2019 3 Železné Hory 1251 1225 Zmek Jaroslav Chotěbořští draci C 0 1100 1 soutěž
2018/2019 2 Železné Hory 1257 1225 Kýr Michal ŠK Svitavy 1260 1265 0 soutěž
2018/2019 1 Železné Hory 1257 1225 Langrová Ilona TJ Štefanydes Polička B 1450 1364 ½ soutěž
2018/2019 10 Zelezne hory 1289 1248 Šestáková Marie TJ Stefanydes Policka C 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 Zelezne hory 1279 1248 Pilná Jitka 2222 SK Polabiny F 1473 1513 ½ soutěž
2018/2019 7 Zelezne hory 1286 1248 Králová Gabriela 2222 SK Polabiny E 1544 1606 0 soutěž
2018/2019 4 Zelezne hory 1280 1225 Stehlík Pavel SK Bohemia Pardubice B 1397 1415 ½ soutěž
2018/2019 3 Zelezne hory 1251 1225 Severýn Jaromír SO Hlinsko B 1428 1476 1 soutěž
2018/2019 1 Zelezne hory 1257 1225 Chvojka Jan TJ SO Chrudim B 1551 1551 0 soutěž
2017/2018 6 ŠS Železné Hory 1257 1249 Horák Vojtěch TJ Lanškroun B 1470 1422 0 soutěž
2017/2018 5 ŠS Železné Hory 1257 1249 Holásková Veronika ŠK Ústí nad Orlicí 1287 1288 0 soutěž
2017/2018 3 ŠS Železné Hory 1269 1249 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 2097 2051 0 soutěž
2017/2018 1 ŠS Železné Hory 1269 1249 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1575 1565 0 soutěž
2017/2018 11 Zelezne hory 1269 1249 Stehlík Pavel SK Rapid Pardubice C 1409 1428 0 soutěž
2017/2018 8 Zelezne hory 1281 1249 Mácha Martin Sokol Lazne Bohdanec 1434 1483 0 soutěž
2017/2018 4 Zelezne hory 1269 1249 Sedlák Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1478 1494 0 soutěž
2017/2018 1 Zelezne hory 0 1237 Šulcová Tereza Radmila 2222 SK Polabiny G 1153 1217 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový spolek Železné hory 1241 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. B 1130 0 soutěž
2015/2016 6 Šachový spolek Železné hory 1241 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1182 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový spolek Železné hory 1241 Ježek Jakub TJ Lanškroun B 1584 1553 0 soutěž
2015/2016 4 Šachový spolek Železné hory 1241 Martínek Michal TJ Štefanydes Polička C 1102 1 soutěž
2015/2016 3 Šachový spolek Železné hory 1241 Nejedlý Radek Chotěbořští draci 1158 1 soutěž
2015/2016 2 Šachový spolek Železné hory 1241 Hruban Oliver 2222 ŠK Polabiny D 1074 0 soutěž
2015/2016 1 Šachový spolek Železné hory 1241 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny C 1268 1268 0 soutěž
2015/2016 6 ŠS Železné hory B 1241 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice F 1491 1525 0 soutěž
2015/2016 1 ŠS Železné hory B 1241 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1202 1087 0 soutěž
2015/2016 6 ŠS Železné hory B 1241 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1419 1531 0 soutěž
2015/2016 5 ŠS Železné hory B 1241 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1547 1558 0 soutěž
2014/2015 9 Šachový spolek Železné hory 1250 Brejša Adam ŠKM TJ Lanškroun B 1485 0 soutěž
2014/2015 8 Šachový spolek Železné hory 1250 Baláš Vojtěch TJ Sokol Mistrovice 1000 1 soutěž
2014/2015 7 Šachový spolek Železné hory 1250 Martínek Michal TJ Štefanydes Polička C 1218 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový spolek Železné hory 1250 Hutař Vojtěch Chotěbořští draci 1083 1 soutěž
2014/2015 4 Šachový spolek Železné hory 1250 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny D 1267 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový spolek Železné hory 1250 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1242 0 soutěž
2014/2015 2 Šachový spolek Železné hory 1250 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny E 1252 ½ soutěž
2014/2015 1 Šachový spolek Železné hory 1250 Leksová Soňa ŠK Svitavy 1085 1 soutěž
2014/2015 11 Šachový spolek Železné hory 1250 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice F 1606 1625 0 soutěž