Hráč Vavřínková Marie

Vavřínková Marie

User Pic
Jméno: Vavřínková Marie
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1355
Elo mezinárodní: 1288
ID: 42750
FIDE ID: 392154
Rok narození: 2007
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1181 1192 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř 1476 1448 0
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1181 1192 Kulhánek Jáchym ŠK Lípa - DDM HK 1699 1605 0
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1181 1192 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny B 1613 1685 ½
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1181 1192 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK 1649 1394 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1236 1420 Vopálka Filip TJ Spartak Vlašim B 1315 1384 ½
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1236 1420 Čipl Jan Šachový klub Světlá n. S. 1590 1579 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1308 1420 Jindra Tomáš ŠK Ortex A 1211 1393 ½
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1308 1420 Moravec Jakub TJ Lanškroun 0 1340 ½
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1308 1420 Zelbová Lada ŠK Ortex B 1234 1321 0
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1308 1420 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1044 1
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno F 1236 1192 Kroutil Matěj Šachy Zastávka B 0 1129 1
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1236 1192 Wehrenberg Petr Šachy Zastávka A 0 1529 ½
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1236 1420 Adler Lubomír ŠK Kuřim K 0 1362 0
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1279 1420 Sasková Renata ŠK Kuřim F 1313 1259 ½
2018/2019 4 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1236 1420 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 0
2018/2019 2 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1279 1420 Nevřela Bernard Sokol Štěpánkovice 0 1522 0
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1308 1420 Tepper Jakub ŠO TJ Velká Polom "B" 0 0 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1165 1252 Kočí Jiří Šachy Zastávka "B" 0 1600 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1165 1252 Buček Miloslav ŠK Kuřim "K" 0 1458 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1165 1252 Vařecha Vojtěch ŠK Kuřim "D" 0 1092 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1165 1252 Jilg Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 0 0 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1165 1252 Wehrenberg Petr Šachy Zastávka "A" 0 1525 0
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1176 1298 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1127 1307 ½
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1165 1252 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 0 1503 0
2017/2018 7 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1165 1252 Strachota Jan ŠK Píšť "A" 0 1548 0
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1165 1252 Richter Michal SK Kravaře "C" 0 1436 ½
2017/2018 2 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1165 1252 Barbořák Tomáš ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1176 1298 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 0 1617 0
2016/2017 9 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1330 1041 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1681 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1330 1041 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 1315 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1330 1041 Podolský Jan TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1303 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1330 1041 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1578 0
2015/2016 4 ŠK TJ MSA D. Benešov „E“ 1330 1041 Richter Michal SK Kravaře „C“ 1000 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1330 1041 Dvořák Martin TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1330 1041 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1632 1639 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1330 1041 Svoboda Filip ŠK Kuřim "A" 1429 1537 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1330 1041 Košuličová Anna ŠK Kuřim "B" 1100 1247 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1000 Jackovičová Zuzana ŠK Lokomotiva Brno "G" 1000 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1000 Musil Vojtěch ŠK Duras BVK "C" 1000 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1000 Kotásek Pavel ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1000 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1000 Boba Tomáš ŠK Svornost Rousínovec 1000 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1000 Richter Rudolf Šachy Zastávka 1053 1108 0