Hráč Freisleben Matěj

Freisleben Matěj

User Pic
Jméno: Freisleben Matěj
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1205
Elo mezinárodní: 0
ID: 29710
FIDE ID: 0
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 11 Jiskra Jaroměř 1250 Nešpůrek Petr 2222 Polabiny "A" 1557 ½
2009/2010 10 Jiskra Jaroměř 1250 Jedličková Petra Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 0
2009/2010 9 Jiskra Jaroměř 1250 Řezníček Dominik 2222 Polabiny "B" 1594 0
2009/2010 8 Jiskra Jaroměř 1250 Zolman Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1369 0
2008/2009 11 M Team Jaroměř 1250 Kabelka Tomáš ŠK AD Jičín 1
2008/2009 8 M Team Jaroměř 1250 Panda Rychnov D 1
2008/2009 7 M Team Jaroměř 1250 Šimerda Jan Panda Rychnov C 1100 1
2008/2009 4 M Team Jaroměř 1250 Volhejn Robin Červený Kostelec 1000 1
2008/2009 2 M Team Jaroměř 1250 Šafka Otakar Sokol Hradec Králové B 1100 0
2008/2009 1 M Team Jaroměř 1250 Boura Matěj Jiskra Nový Bydžov C 1000 1
2007/2008 11 M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Sršeň Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 0
2007/2008 10 M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Hájek Pavel ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 ½
2007/2008 9 M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Doleček Matěj TJ Lanškroun 1100 ½
2007/2008 8 M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Dunglová Natálie SK Žamberk 1250 0
2007/2008 6 M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Rež Matouš 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 0
2007/2008 5 M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Králíček Ondřej Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 2 Jiskra Jaroměř C 1250 Volhejn Jaromír Sokol Josi Červený Kostelec A 1597 0
2006/2007 5 Jiskra Jaroměř B Kolář Michael Sokol Hradec Králové B 0
2006/2007 4 Jiskra Jaroměř B Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 2 Jiskra Jaroměř B Machek Jan Lázně Bělohrad A 0
2006/2007 1 Jiskra Jaroměř B Žiga Vít Lázně Bělohrad B ½
2005/2006 11 Mőller Team Jiskra Jaroměř Sabolová Kristýna ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 0
2005/2006 10 Mőller Team Jiskra Jaroměř Kokeš Ondřej TJ ŠO a DDM Chrudim 1311 0
2005/2006 9 Mőller Team Jiskra Jaroměř Pajerský Michal ŠŠ Desko Liberec D 0
2005/2006 8 Mőller Team Jiskra Jaroměř Zívr Martin Jiskra Hořice 1263 0
2005/2006 4 Mőller Team Jiskra Jaroměř Blecha Martin TJ Sokol Praha-Kobylisy 0
2005/2006 3 Mőller Team Jiskra Jaroměř Jirkovec Jiří ŠŠ Desko Liberec C 0