Hráč Man Květoslav

Man Květoslav

User Pic
Jméno: Man Květoslav
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1348
Elo mezinárodní: 1265
ID: 41894
FIDE ID: 23704322
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1265 1331 Icha Vojtěch Traxler Veselí nad Luž. B 0 1191 1
2018/2019 6 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1265 1331 Slabý Martin Spartak Soběslav B 0 1170 1
2018/2019 5 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1265 1331 Měřínská Ester ŠACHklub Tábor Mládí 2 0 0 1
2018/2019 4 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1265 1331 Fuka Vojtěch Sokol Tábor D 0 1100 0
2018/2019 2 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1265 1331 Suchý Jiří Spartak Počátky 0 1465 1
2018/2019 1 ŠS Mild Bivoj Bechyně B 1265 1331 Dufek Tomáš TJ Jiskra Třeboň 1554 1583 0
2017/2018 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1340 Kotál Vít ČZ Strakonice D 1292 1249 0
2017/2018 5 ŠS Bechyně 1271 1362 Růžička Tomáš DDM Písek 1727 1745 0
2017/2018 7 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1331 1362 Veverková Dorota Sokol Tábor C 1201 1086 0
2017/2018 6 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1331 1362 Malimánek Marek ŠACHklub Tábor 1305 1340 0
2017/2018 5 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1271 1362 Vondrášek František Spartak Soběslav A 1719 1695 0
2017/2018 1 Šachový spolek Reality Horňák Bechyně B 1304 1353 Ducho Pavel SK Sezimovo Ústí 1569 1569 1
2017/2018 6 ŠS Bechyně C 1331 1362 Žilavá Anežka ŠACHklub Tábor Mladí 2 1321 1352 ½
2017/2018 5 ŠS Bechyně C 1331 1362 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1722 1695 0
2017/2018 4 ŠS Bechyně C 1271 1362 Samec František Traxler Veselí n.Lužn. B 1546 1559 0
2017/2018 3 ŠS Bechyně C 1271 1362 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 0 1525 0
2017/2018 1 ŠS Bechyně C 1304 1353 Foit Vladimír Spartak Počátky 1925 1919 0
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1340 Zachař Jaroslav Royal České Budějovice 1818 1848 0
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1340 Fiala Jan Šachklub Písek 1996 2027 0
2016/2017 2 ŠS Bechyně B 1340 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1637 1607 0
2016/2017 6 ŠS Bechyně B 1340 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1506 0
2016/2017 5 ŠS Bechyně B 1340 Dundálek Jozef Silon Sezimovo Ústí 1654 1653 0
2016/2017 4 ŠS Bechyně B 1340 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1637 1607 0
2016/2017 1 ŠS Bechyně B 1340 Simon Jan ŠK Týn n.Vlt. 1723 1751 0
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1340 Král Ladislav ŠK Týn n. Vlt. 1640 1595 0
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1340 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 0
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1340 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1874 1869 0
2015/2016 1 Reality Horňák Bechyně B 1340 Outrata Hynek Slovan Jindř. Hradec B 1637 1607 0
2015/2016 7 Reality Horňák Bechyně B 1340 Novák Václav ČZ Strakonice C 1745 0
2015/2016 6 Reality Horňák Bechyně B 1340 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 ½
2015/2016 5 Reality Horňák Bechyně B 1340 Jiřík Radovan Royal České Budějovice 1504 1
2015/2016 4 Reality Horňák Bechyně B 1340 Majer František ŠK Blanský les 1645 1628 ½
2015/2016 3 Reality Horňák Bechyně B 1340 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1565 1520 0
2015/2016 2 Reality Horňák Bechyně B 1340 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1640 1595 0
2014/2015 8 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí 1545 1545 0
2014/2015 7 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Hájek Vladimír Spartak Počátky 1512 ½
2014/2015 6 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Simon Jan ŠK Týn n. Vlt. 1692 1752 0
2014/2015 2 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Dundálek Jozef Silon Sezimovo Ústí 1668 1621 0
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Vaněk František Sokol Tábor C 1501 1478 1
2014/2015 5 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Nováková Blanka QCC České Budějovice C 1731 0
2014/2015 3 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Hájek Vladimír Spartak Počátky 1512 ½
2014/2015 1 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1000 Resch Petr ŠK Blanský les 1000 1
2013/2014 9 Reality Horňák Bechyně C 1000 Kapoun Karel Spartak Počátky 1582 ½
2013/2014 8 Reality Horňák Bechyně C 1000 Vaněk František Sokol Tábor D 1518 1518 0
2013/2014 7 Reality Horňák Bechyně C 1000 Šourek Vladimír Spartak Soběslav B 1745 1689 1
2013/2014 5 Reality Horňák Bechyně C 1000 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí B 1589 1546 0
2013/2014 4 Reality Horňák Bechyně C 1000 Šímová Tereza ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1250 0
2013/2014 3 Reality Horňák Bechyně C 1000 Rybín Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1566 1648 0
2013/2014 1 Reality Horňák Bechyně C 1000 Liška František ŠK Veselí nad Lužnicí C 1297 0