Hráč Till Eduard

Till Eduard

User Pic
Jméno: Till Eduard
Oddíl: SK Řetězárna
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1617
Elo mezinárodní: 1682
ID: 15189
FIDE ID: 351679
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Řetězárna Česká Ves A 1682 1617 Lužík Libor Velké Losiny B 1688 1601 ½
2019/2020 2 Řetězárna Česká Ves A 1682 1617 Blaha Marek ŠK 1921 Zábřeh B 0 1240 1
2018/2019 11 SK Řetězárna 1690 1618 Halama Vladimír ŠK Jeseník A 1770 1742 0
2018/2019 9 SK Řetězárna 1682 1618 Telařík Daniel TJ ŠK DUE POP Uničov 1604 1698 1
2018/2019 8 SK Řetězárna 1682 1618 Dragón Pavel Sokol Skalička A 1816 1769 1
2018/2019 7 SK Řetězárna 1682 1618 Jelínek Jindřich A64 PřF Olomouc 1542 1617 0
2018/2019 6 SK Řetězárna 1682 1618 Líbal Lubomír ŠK Šternberk 0 1870 1
2018/2019 4 SK Řetězárna 1682 1604 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1673 1725 ½
2018/2019 3 SK Řetězárna 1667 1604 Brácha Pavel ROŠÁDA Prostějov A 1854 1817 1
2018/2019 11 Řetězárna Česká Ves B 1682 1618 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 0 1550 ½
2018/2019 10 Řetězárna Česká Ves B 1682 1618 Ptáček Tomáš ŠK 1921 Zábřeh B 1764 1741 0
2018/2019 9 Řetězárna Česká Ves B 1682 1618 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh C 1448 1394 0
2018/2019 8 Řetězárna Česká Ves B 1682 1618 Šmoldas Milan ŠK Jeseník B 1514 1629 0
2018/2019 7 Řetězárna Česká Ves B 1682 1618 Rozman Vojtěch TJ Libina 0 1809 ½
2018/2019 6 Řetězárna Česká Ves B 1682 1618 Maďar Vladimír ŠK Šternberk B 1735 1732 ½
2018/2019 4 Řetězárna Česká Ves B 1682 1604 Zapletal Jiří Tatran Litovel B 2063 2051 0
2018/2019 3 Řetězárna Česká Ves B 1667 1604 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1642 1703 0
2018/2019 2 Řetězárna Česká Ves B 1667 1604 Jeřábková Julia ŠK Mohelnice 1712 1734 0
2018/2019 1 Řetězárna Česká Ves B 1667 1604 Bálek Jiří ŠK Loštice 1687 1715 1
2017/2018 9 Česká Ves 1673 1667 Virgler Karel SK Prostějov 1827 1813 0
2017/2018 7 Česká Ves 1673 1667 Navrátil Pavel Rošáda Prostějov 1663 1613 ½
2017/2018 5 Česká Ves 1684 1667 Spurný Ladislav ŠK Šternberk 1665 1663 0
2017/2018 11 Řetězárna Česká Ves B 1667 1667 Hartingerová Martina TJ Libina 1608 1731 0
2017/2018 10 Řetězárna Česká Ves B 1673 1667 Kozák Pavel ŠK Jeseník 1895 1877 0
2017/2018 9 Řetězárna Česká Ves B 1673 1667 Macek Oldřich ŠK 1921 Zábřeh C 1725 1749 0
2017/2018 7 Řetězárna Česká Ves B 1684 1667 Dočekal Milan ŠK Loštice A 0 1698 0
2017/2018 4 Řetězárna Česká Ves B 1673 1667 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1853 1852 0
2017/2018 3 Řetězárna Česká Ves B 1673 1667 Míka Tomáš Tatran Litovel C 0 1637 0
2017/2018 2 Řetězárna Česká Ves B 1673 1667 Klaban Roman ŠK Nové Losiny 1726 1771 0
2015/2016 9 Retezarna Ceska Ves 1694 1669 Ptáček Tomáš SK 1921 Zabreh B 1553 1
2015/2016 8 Retezarna Ceska Ves 1694 1669 Grúz Jiří SK Bohunovice 1739 1
2015/2016 7 Retezarna Ceska Ves 1694 1669 Homola Jiří Tatran Litovel C 1548 ½
2015/2016 6 Retezarna Ceska Ves 1694 1669 Kryst Konrád SK Sternberk B 1708 1626 ½
2015/2016 5 Retezarna Ceska Ves 1694 1669 Folta Lukáš SK Lostice A 1000 1
2014/2015 10 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh C 1604 1509 ½
2014/2015 9 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Juriga Jan ŠK Luká 1000 1
2014/2015 8 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1586 1
2014/2015 7 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Vraspír Petr ŠK Jeseník 1316 0
2014/2015 6 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Šipka Jiří ŠK Loštice A 1658 ½
2014/2015 5 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Hořák Radek ŠK Šternberk B 1642 1
2014/2015 3 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1860 0
2014/2015 2 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Nejezchleba Josef ŠK Nové Losiny 2089 1974 0
2014/2015 1 Řetězárna Česká Ves 1694 1675 Pořízka Lubomír TJ Libina 1565 1
2013/2014 10 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Hájek Milan ŠK 1921 Zábřeh B 1822 0
2013/2014 9 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Bálek Jiří ŠK Loštice A 1553 0
2013/2014 8 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Míka Tomáš Tatran Litovel C 1673 1
2013/2014 7 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Hartinger Nikola TJ Libina 1722 1
2013/2014 6 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1633 ½
2013/2014 4 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 1463 1
2013/2014 3 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1659 ½
2013/2014 2 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Opletal Josef ŠK Šternberk B 1716 ½
2013/2014 1 Řetězárna Česká Ves 1685 1695 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1769 0
2012/2013 11 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1801 ½
2012/2013 10 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1768 ½
2012/2013 9 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Koleniak Marek ŠK Loštice B 1678 1
2012/2013 8 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2106 ½
2012/2013 7 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Hartinger Nikola TJ Libina 1698 0
2012/2013 6 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Klička Pavel DDM+TJ Mohelnice 1876 1877 ½
2012/2013 5 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Haderka Karel Tatran Litovel C 1945 1852 ½
2012/2013 4 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1616 1585 1
2012/2013 2 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 1484 ½
2012/2013 1 Řetězárna Česká Ves 1715 1687 Opravil Jan ŠK Luká 1575 ½
2011/2012 11 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1657 ½
2011/2012 10 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Vařeka Jiří ŠK Loštice B 1612 ½
2011/2012 9 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Lakomý František ŠK Luká 1419 1
2011/2012 8 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1696 ½
2011/2012 7 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Opletal Josef ŠK Šternberk B 1668 0
2011/2012 5 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Koryčánek Jaromír Loko Zábřeh B 1857 0
2011/2012 4 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 2034 1903 0
2011/2012 3 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1781 1768 ½
2011/2012 2 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1665 0
2011/2012 1 Řetězárna Česká Ves 1716 1716 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1633 ½
2010/2011 9 Řetězárna Česká Ves 1671 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1636 0
2010/2011 8 Řetězárna Česká Ves 1671 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1720 ½
2010/2011 7 Řetězárna Česká Ves 1671 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1899 0
2010/2011 6 Řetězárna Česká Ves 1671 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1667 1
2010/2011 5 Řetězárna Česká Ves 1671 Opletal Josef ŠK Šternberk B 1684 0
2010/2011 4 Řetězárna Česká Ves 1671 Kostecký Jan T.J.Sokol Šumperk C 1492 0
2010/2011 3 Řetězárna Česká Ves 1671 Lakomý František ŠK Luká 1000 1
2010/2011 2 Řetězárna Česká Ves 1671 Dočekal Milan ŠK Loštice 1675 0
2010/2011 1 Řetězárna Česká Ves 1671 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1623 ½
2009/2010 7 TJ Řetězárna Česká Ves 1677 Novák Miroslav Sigmia Olomouc C 1513 ½
2009/2010 6 TJ Řetězárna Česká Ves 1677 Oliverius Roman ŠK Loštice 1662 ½
2009/2010 5 TJ Řetězárna Česká Ves 1677 Hořák Radek ŠK Šternberk B 1665 1
2009/2010 4 TJ Řetězárna Česká Ves 1677 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1632 0
2009/2010 3 TJ Řetězárna Česká Ves 1677 Růžička Marek Sigmia Olomouc A 1845 0
2009/2010 2 TJ Řetězárna Česká Ves 1677 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1659 ½
2009/2010 1 TJ Řetězárna Česká Ves 1677 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1618 ½
2008/2009 9 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1802 ½
2008/2009 8 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1718 ½
2008/2009 7 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Kučera Jiří ŠK Sigmia Olomouc C 1962 0
2008/2009 6 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1770 0
2008/2009 5 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Lejsal Slavomír LOKO Zábřeh B 1952 ½
2008/2009 4 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1926 1
2008/2009 3 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1781 0
2008/2009 2 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Jaroš Miroslav TJ ŠK Libina 1650 0
2008/2009 1 TJ Řetězárna Česká Ves 1716 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk A 1966 ½
2007/2008 11 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk A 1951 ½
2007/2008 10 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc C 1903 ½
2007/2008 9 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1786 0
2007/2008 8 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2066 0
2007/2008 7 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1838 ½
2007/2008 6 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1937 0
2007/2008 5 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh C 2139 0
2007/2008 4 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Haderka Karel Tatran Litovel C 1831 1
2007/2008 3 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Gandziarowski Jan TJ Zlaté Hory 0
2007/2008 2 TJ Řetězárna Česká Ves 1709 Mička David TJ ŠK Libina 1693 1