Hráč Konečný Jan

Konečný Jan

User Pic
Jméno: Konečný Jan
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1704
Elo mezinárodní: 0
ID: 35196
FIDE ID: 0
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 9 Slavoj Český Těšín 1743 Wodecki Mikolaj SK Slavia Orlová "E" 1257 0
2011/2012 7 Slavoj Český Těšín 1743 Kála Jiří TJ Slovan Havířov "D" 1438 0
2011/2012 5 Slavoj Český Těšín 1743 Chmiel Jan Inter Petrovice "B" 1749 0
2011/2012 4 Slavoj Český Těšín 1743 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "D" 1659 0
2011/2012 3 Slavoj Český Těšín 1743 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1705 1
2011/2012 2 Slavoj Český Těšín 1743 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1803 0
2011/2012 1 Slavoj Český Těšín 1743 Pilch David SK Slavia Orlová "D" 1615 1599 1
2010/2011 9 Slavoj Český Těšín 1740 Poncza Bronislav TJ Sokol Chotěbuz 1822 ½
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 1740 Randliszek Pavel Jäkl Karviná "C" 1800 ½
2010/2011 3 Slavoj Český Těšín 1740 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2009/2010 8 Slavoj Český Těšín 1000 Pindora Marek Slavia Havířov B 1581 1
2009/2010 7 Slavoj Český Těšín 1000 Kloza Jaroslav Jakl Karviná C 1869 0
2009/2010 6 Slavoj Český Těšín 1000 Martínek Václav OS Rychvald B 1842 ½
2009/2010 5 Slavoj Český Těšín 1000 Rajský Stanislav Viktorie Bohumín 1586 1
2009/2010 4 Slavoj Český Těšín 1000 Lakota Tomász Slavia Orlová E 1633 ½
2009/2010 2 Slavoj Český Těšín 1000 Sojčák Bohuš Sokol Chotěbuz 1000 1
2009/2010 1 Slavoj Český Těšín 1000 Krupanský Jaromír Slovan Havířov C 1688 1
2008/2009 8 Slavoj Český Těšín 1000 Omasta Dušan Slovan Havířov C 1757 1
2008/2009 7 Slavoj Český Těšín 1000 Wrzecionko David Viktorie Bohumín B 1570 1
2008/2009 6 Slavoj Český Těšín Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1589 0
2008/2009 5 Slavoj Český Těšín 1000 Szumilo Štefan Slovan Havířov B 1694 0
2008/2009 4 Slavoj Český Těšín 1000 Mareš Petr Baník Havířov C 1848 0
2008/2009 3 Slavoj Český Těšín 1000 Novák Jiří Slavia Orlová D 1687 1
2008/2009 2 Slavoj Český Těšín 1000 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná C 1874 0
2008/2009 1 Slavoj Český Těšín 1000 Milon Jiří Sokol Chotěbuz 1000 1