Hráč Hampl Pavel

Hampl Pavel

User Pic
Jméno: Hampl Pavel
Oddíl: ŠO TJ Velká Polom
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1506
Elo mezinárodní: 0
ID: 13856
FIDE ID: 23716673
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1736 ½
2018/2019 9 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Dudová Anna ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 0
2018/2019 8 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 0 1556 ½
2018/2019 7 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice 0 1467 ½
2018/2019 6 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Bitta Ondřej ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1048 ½
2018/2019 5 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 ½
2018/2019 2 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice 1587 1580 0
2018/2019 1 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "D" 2110 2117 0
2018/2019 8 ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1492 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 0 1572 1
2018/2019 7 ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1492 Škrob Jaroslav ŠK Píšť 0 1649 ½
2018/2019 5 ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1492 Duda Vilém Sokol Štěpánkovice 0 0 0
2017/2018 8 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1489 Strachota Jan ŠK Píšť "A" 0 1548 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1489 Richter Michal SK Kravaře "C" 0 1436 0
2017/2018 4 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1489 Janošová Kateřina Anna ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1295 1340 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1489 Dudová Anna ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2017/2018 2 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1489 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 0 1554 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1489 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1673 1
2016/2017 8 ŠO TJ Velká Polom "B" 1533 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1512 0
2016/2017 6 ŠO TJ Velká Polom "B" 1533 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1564 0
2016/2017 1 ŠO TJ Velká Polom "B" 1533 Hovůrek Gerhard ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 ½
2015/2016 11 ŠO TJ Velká Polom "A" 1533 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 0
2015/2016 8 ŠO TJ Velká Polom "A" 1533 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1533 1
2015/2016 2 ŠO TJ Velká Polom "A" 1533 Witassek Tomáš Slezan Opava "C" 1318 1318 0
2015/2016 1 ŠO TJ Velká Polom "A" 1533 Vojvodík Robert ŠK Orel Opava "C" 1000 0
2015/2016 7 ŠO TJ Velká Polom „B“ 1533 Peřina Stanislav SK Kravaře „C“ 1601 1
2015/2016 5 ŠO TJ Velká Polom „B“ 1533 Benek Jiří ŠK TJ MSA D. Benešov „E“ 1262 0
2015/2016 4 ŠO TJ Velká Polom „B“ 1533 Kotula Josef GOBE Píšť 1641 0
2015/2016 3 ŠO TJ Velká Polom „B“ 1533 Gazda Lukáš ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1380 0
2014/2015 6 ŠO TJ Velká Polom "B" 1529 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1611 0
2014/2015 5 ŠO TJ Velká Polom "B" 1529 Gemsová Tereza ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1424 1424 1
2014/2015 4 ŠO TJ Velká Polom "B" 1529 Kasperlík Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1000 1
2014/2015 3 ŠO TJ Velká Polom "B" 1529 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1716 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Velká Polom "B" 1529 Kyjovský Miroslav SK Kravaře "C" 1000 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Velká Polom "B" 1529 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1430 1
2014/2015 11 TJ Velká Polom "A" 1529 Strachota Jan ŠK Gobe Píšť 1529 0
2014/2015 10 TJ Velká Polom "A" 1529 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1832 1823 ½
2014/2015 9 TJ Velká Polom "A" 1529 Rinka Petr SK Kravaře "B" 1645 1
2014/2015 8 TJ Velká Polom "A" 1529 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1501 ½
2014/2015 7 TJ Velká Polom "A" 1529 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1631 0
2014/2015 4 TJ Velká Polom "A" 1529 Švacha Vojtěch TJ Sokol Štěpánkovice 1000 1
2014/2015 1 TJ Velká Polom "A" 1529 Lička Alfons ŠK U Freda Darkovičky 1774 0
2013/2014 9 TJ Velká Polom 1529 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 ½
2012/2013 2 TJ Velká Polom 1529 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1000 ½
2011/2012 10 TJ Velká Polom 1531 Musil David Slezan Opava "D" 1000 0
2011/2012 7 TJ Velká Polom 1531 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1000 ½
2011/2012 6 TJ Velká Polom 1531 Mikulenčáková Ludmila ŠKTP Hrabyně "B" 1615 1
2011/2012 5 TJ Velká Polom 1531 Pekáč Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1250 1
2011/2012 3 TJ Velká Polom 1531 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1471 0
2011/2012 2 TJ Velká Polom 1531 Juchelka Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2011/2012 1 TJ Velká Polom 1531 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1416 ½
2010/2011 11 TJ Velká Polom 1536 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1557 1
2010/2011 8 TJ Velká Polom 1536 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1731 0
2010/2011 6 TJ Velká Polom 1536 Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1299 0
2010/2011 5 TJ Velká Polom 1536 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 1636 ½
2010/2011 3 TJ Velká Polom 1536 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 ½
2009/2010 11 TJ Velká Polom 1543 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1574 ½
2009/2010 9 TJ Velká Polom 1543 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "B" 1663 ½
2009/2010 8 TJ Velká Polom 1543 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1456 ½
2009/2010 4 TJ Velká Polom 1543 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně 1897 0
2009/2010 2 TJ Velká Polom 1543 Nevřela Bernard Sokol Štěpánkovice 1535 0
2009/2010 1 TJ Velká Polom 1543 Gurecký Jan Slezan Opava "D" 0
2008/2009 11 TJ Velká Polom 1534 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1544 0
2008/2009 10 TJ Velká Polom 1534 Štencel Václav Orel Opava 1802 ½
2008/2009 8 TJ Velká Polom 1534 Mrovec Jakub TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1496 1
2008/2009 6 TJ Velká Polom 1534 Kašný Josef Slezan Opava "C" 1705 0
2008/2009 5 TJ Velká Polom 1534 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1653 ½
2008/2009 3 TJ Velká Polom 1534 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně "B" 1663 ½
2008/2009 2 TJ Velká Polom 1534 Zrník Bohumil ŠK West Opava "B" 1712 ½
2007/2008 11 TJ Velká Polom 1554 Mikulenčák Jaroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1600 ½
2007/2008 10 TJ Velká Polom 1554 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1578 ½
2007/2008 8 TJ Velká Polom 1554 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1503 0
2007/2008 5 TJ Velká Polom 1554 Macháček Jiří Gobe Píšť 0
2007/2008 4 TJ Velká Polom 1554 Jančálek David ŠO TJ Vítkov 0
2007/2008 3 TJ Velká Polom 1554 Žůrek Vítězslav ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2007/2008 2 TJ Velká Polom 1554 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 0
2007/2008 1 TJ Velká Polom 1554 Rycka Jiří ŠK 1935 Bolatice 1271 0
2006/2007 11 TJ Velká Polom 1552 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "B" 1836 0
2006/2007 10 TJ Velká Polom 1552 Vašička David Pogo Budišov nad Budišovkou ½
2006/2007 9 TJ Velká Polom 1552 Hanzlík Jan TJ Sokol Štěpánkovice 1582 ½
2006/2007 8 TJ Velká Polom 1552 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1839 ½
2006/2007 7 TJ Velká Polom 1552 Pašek Alfons ŠK 1935 Bolatice 1357 1
2006/2007 6 TJ Velká Polom 1552 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1516 1
2006/2007 5 TJ Velká Polom 1552 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "A" 0
2006/2007 4 TJ Velká Polom 1552 Krella Martin TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" ½
2006/2007 3 TJ Velká Polom 1552 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "B" 1602 0
2006/2007 2 TJ Velká Polom 1552 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 ½
2006/2007 1 TJ Velká Polom 1552 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť 1672 0
2005/2006 6 TJ Velká Polom Švarc Viktor TJ Spartak Budišov 1468 ½
2005/2006 5 TJ Velká Polom Kuča Milan ŠK TP Hrabyně C 1498 1
2005/2006 2 TJ Velká Polom Jarkuliš Vojtěch ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 0
2005/2006 1 TJ Velká Polom Cihelková Jana TJ Sokol Jakartovice B 1
2004/2005 9 TJ Velká Polom Sedláček Milan Slezan Opava F" 1326 1
2004/2005 7 TJ Velká Polom Horák Arnošt TJ Kobeřice A" 1681 0
2004/2005 1 TJ Velká Polom Wolf František ŠO Hradec n. Mor. 0