Hráč Kostohryz Ondřej

Kostohryz Ondřej

User Pic
Jméno: Kostohryz Ondřej
Oddíl: ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1675
Elo mezinárodní: 0
ID: 27568
FIDE ID: 352497
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 11 Bystřanští jezdci "A" 1664 Ledvina Jiří SK ŠACHY Chlumec "A" 1870 1879 ½
2012/2013 9 Bystřanští jezdci "A" 1664 Kocián Ivan SVAH Všebořice "A" 1759 1
2012/2013 8 Bystřanští jezdci "A" 1664 Carboch Ladislav SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1794 1794 1
2012/2013 7 Bystřanští jezdci "A" 1664 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1782 1740 ½
2012/2013 6 Bystřanští jezdci "A" 1664 Novotný Tomáš SK Děčín "C" 1887 1880 ½
2012/2013 5 Bystřanští jezdci "A" 1664 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 ½
2012/2013 4 Bystřanští jezdci "A" 1664 Beránek Josef ASK Lovosice 1762 1755 ½
2012/2013 3 Bystřanští jezdci "A" 1664 Křivský Jiří Svádov-Olšinky "C" 1508 ½
2012/2013 2 Bystřanští jezdci "A" 1664 Slavík Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1698 ½
2012/2013 2 Bystřanští jezdci"B" 1664 Kohut Vasil ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 0
2010/2011 11 Bystřanští jezdci "A" 1632 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "B" 1796 ½
2010/2011 10 Bystřanští jezdci "A" 1632 Jersák Jiří ŠK MOSAD Česká Kamenice 1757 1
2010/2011 9 Bystřanští jezdci "A" 1632 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1948 0
2010/2011 8 Bystřanští jezdci "A" 1632 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1814 1
2010/2011 7 Bystřanští jezdci "A" 1632 Nejedlo Josef SK Děčín "B" 1986 ½
2010/2011 4 Bystřanští jezdci "A" 1632 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1713 0
2010/2011 2 Bystřanští jezdci "A" 1632 Málek Jiří TJ Slavia SČE Děčín 1725 1
2009/2010 9 Bystřanští jezdci "A" 1632 Vnouček Pavel ŠK Teplice "E" 1645 0
2009/2010 7 Bystřanští jezdci "A" 1632 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1948 0
2009/2010 5 Bystřanští jezdci "A" 1632 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "C" 1665 ½
2009/2010 4 Bystřanští jezdci "A" 1632 Kirs Pavel ŠK Teplice "D" 1777 ½
2009/2010 2 Bystřanští jezdci "A" 1632 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 ½
2009/2010 1 Bystřanští jezdci "A" 1632 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina "A" 1488 1
2008/2009 2 Bystřanští jezdci B 1625 TJ Slavoj Litoměřice D 1
2008/2009 6 Bystřanští jezdci B 1625 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom B 1938 0
2008/2009 5 Bystřanští jezdci B 1625 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina B 1658 1
2008/2009 4 Bystřanští jezdci B 1625 Červ Jiří ŠK Teplice F 1551 0
2008/2009 3 Bystřanští jezdci B 1625 Seman Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom C 1715 ½
2008/2009 2 Bystřanští jezdci B 1625 Zrzavý Václav ŠK UNION Louny-Opočno 1871 ½
2008/2009 1 Bystřanští jezdci B 1625 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice D 1736 ½
2008/2009 9 Bystřanští Jezdci "A" 1625 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom 1821 0
2008/2009 7 Bystřanští Jezdci "A" 1625 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1621 ½
2008/2009 4 Bystřanští Jezdci "A" 1625 Šmatlák Petr ŠK Union Louny "C" 1417 1
2007/2008 7 Bystřanští jezdci B 1603 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom 1519 1
2007/2008 3 Bystřanští jezdci B 1603 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov-Lom 1558 1
2007/2008 9 Bystřanští jezdci "A" 1603 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov "A" 1841 1
2007/2008 4 Bystřanští jezdci "A" 1603 Skiba Michal TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1711 0
2007/2008 2 Bystřanští jezdci "A" 1603 Jodas Jan TJ Bonex Teplice "C" 1357 1
2006/2007 7 Bystřanští jezdci B 1597 Vybíral Jan Šachový klub Most E 4 1
2006/2007 4 Bystřanští jezdci B 1597 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 1
2006/2007 2 Bystřanští jezdci B 1597 Sliva Michal Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1299 1
2006/2007 1 Bystřanští jezdci B 1597 Freimann Milan Bystřanští jezdci C 1712 0
2006/2007 9 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1597 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "B" 1639 ½
2006/2007 8 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1597 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 1730 0
2006/2007 5 ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1597 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina 1486 1
2004/2005 9 Bystř. jezdci B" Chutný Vladimír Stropník Osek B" 1589 0
2004/2005 8 Bystř. jezdci B" Vejvoda Antonín Litoměřické dámy 1706 0
2004/2005 7 Bystř. jezdci B" Čížek Martin Sl Litoměřice B" 2008 0
2004/2005 6 Bystř. jezdci B" Nedoma Petr Lovochem Lovosice 1684 0
2004/2005 4 Bystř. jezdci B" Strohmeier Zbyšek Bonex Teplice C" 1418 1
2004/2005 3 Bystř. jezdci B" Strejc Karel Kaskáda Bílina A" 0
2004/2005 2 Bystř. jezdci B" Richter Miroslav Stropník Osek A" 1792 ½
2004/2005 11 Bystřanští jezd "A" Šišák Richard Union Louny "A" 1953 0
2004/2005 9 Bystřanští jezd "A" Šebl Jan Loko Most "B" 1783 0
2004/2005 3 Bystřanští jezd "A" Vlček Josef Bonex Teplice "B" 1943 1