Hráč Plašil Roman

Plašil Roman

User Pic
Jméno: Plašil Roman
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1341
Elo mezinárodní: 0
ID: 27343
FIDE ID: 380318
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1340 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1667 1679 ½
2018/2019 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1340 Poláček Miroslav PŠ TJ Náchod C 0 1105 ½
2018/2019 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1340 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou D 0 1647 0
2017/2018 9 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1325 PŠ TJ Náchod D 1
2017/2018 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1325 Martínek Alois TJ Jiskra Jaroměř C 0 1053 1
2017/2018 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1325 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1665 1675 ½
2017/2018 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1325 Sejval František T. J. Sokol Studnice 0 1206 1
2015/2016 11 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1333 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0
2015/2016 10 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1333 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2015/2016 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1333 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1012 ½
2015/2016 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1333 Pelán Karel Slovan Broumov B 1000 0
2015/2016 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1333 T.J. Sokol Studnice ½
2015/2016 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1333 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 0
2014/2015 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1336 Assbahi Radovan Adham Slovan Broumov "B" 1000 1
2014/2015 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1336 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1608 0
2014/2015 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1336 Řehák Jan ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1083 ½
2014/2015 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1336 Horák Martin TJ Sokol Studnice 1000 1
2014/2015 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1336 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice 1525 ½
2014/2015 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1336 Chovančík Pavel Sokol Hradec Králové B 1000 0
2013/2014 9 Sokol Javornice 1316 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1718 1607 0
2013/2014 8 Sokol Javornice 1316 Kain Michal ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1360 ½
2013/2014 7 Sokol Javornice 1316 Thér Petr ŠOK a.s. Kunvald "D" 1100 0
2013/2014 6 Sokol Javornice 1316 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 ½
2013/2014 5 Sokol Javornice 1316 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 0
2013/2014 3 Sokol Javornice 1316 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1611 1604 ½
2013/2014 2 Sokol Javornice 1316 Kebort František SONNY TJ Náchod "D" 1447 1407 1
2013/2014 1 Sokol Javornice 1316 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice "B" 1565 1
2012/2013 9 Sokol Javornice 1327 Jarkovský Václav DDM Třebechovice pod Orebem C 1631 0
2012/2013 8 Sokol Javornice 1327 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 0
2012/2013 7 Sokol Javornice 1327 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1696 1593 0
2012/2013 6 Sokol Javornice 1327 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 0
2012/2013 5 Sokol Javornice 1327 Kain Michal DDM Kostelec nad Orlicí B 1409 1
2012/2013 3 Sokol Javornice 1327 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny B 1100 1
2012/2013 2 Sokol Javornice 1327 Kňážek Miroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1305 0
2012/2013 1 Sokol Javornice 1327 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou B 1716 1702 0
2012/2013 11 TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1327 Košner Richard SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1250 0
2011/2012 9 Sokol Javornice 1313 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 ½
2011/2012 8 Sokol Javornice 1313 Borůvka Vladimír TJ Sokol Vrchoviny A 1673 ½
2011/2012 6 Sokol Javornice 1313 Jarkovský Václav DDM Třebechovice pod Orebem C 1663 1
2011/2012 3 Sokol Javornice 1313 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1338 0
2011/2012 2 Sokol Javornice 1313 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2010/2011 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1326 Sokol Vrchoviny B 1
2010/2011 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1326 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1504 0
2010/2011 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1326 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1566 0
2010/2011 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1326 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou C 1484 0
2010/2011 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1326 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1684 0
2010/2011 1 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1326 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2009/2010 9 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1318 Jedličková Petra DDM Týniště nad Orlicí 1300 1
2009/2010 8 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1318 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2009/2010 7 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1318 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1706 0
2009/2010 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1318 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 1
2009/2010 2 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1318 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 0
2009/2010 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1318 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1626 0
2008/2009 9 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 0
2008/2009 8 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2008/2009 7 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1409 1
2008/2009 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2008/2009 5 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 Hybš Karel Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1603 ½
2008/2009 4 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 0
2008/2009 3 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1489 1
2008/2009 2 Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 Křehký František ŠOK a.s. Kunvald D 1472 1
2007/2008 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1285 Ševčík Konrád Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2007/2008 4 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1285 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1402 0
2007/2008 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1285 Mikuláš Pavel Sokol Javornice 1
2007/2008 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1285 Talavašek Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1509 ½
2006/2007 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1286 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1544 0
2006/2007 4 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1286 Divíšek Václav Sokol Javornice 1390 0
2006/2007 3 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1286 Jireš Michal Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 2 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1286 Macháň Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1
2006/2007 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1286 Rambousek Josef ŠK Dobruška 0
2005/2006 7 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" Havel Jindra ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí ½
2005/2006 5 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" Horníček Petr Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1282 0
2005/2006 4 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" Divíšek Václav Sokol Javornice 1389 0
2005/2006 2 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" Hybš Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1573 0
2005/2006 1 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1