Hráč Patrná Vendula

Patrná Vendula

User Pic
Jméno: Patrná Vendula
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1442
Elo mezinárodní: 0
ID: 15534
FIDE ID: 23701900
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 ŠK Lípa "E" 1436 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 0
2015/2016 6 ŠK Lípa "E" 1436 Kloučková Milena ŠK Rožďalovice 1654 ½
2015/2016 4 ŠK Lípa "E" 1436 Schmutzer Jakub ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1078 1
2015/2016 10 ŠK Lípa C 1436 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1660 1713 0
2015/2016 7 ŠK Lípa C 1436 Michel Ladislav TJ Hronov A 1883 1867 0
2015/2016 5 ŠK Lípa C 1436 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem B 1727 1727 0
2015/2016 2 ŠK Lípa C 1436 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec 1716 1661 ½
2015/2016 1 ŠK Lípa C 1436 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1653 1654 1
2009/2010 9 DDM Týniště nad Orlicí 1438 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 0
2009/2010 8 DDM Týniště nad Orlicí 1438 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 0
2009/2010 7 DDM Týniště nad Orlicí 1438 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1816 0
2009/2010 6 DDM Týniště nad Orlicí 1438 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 1
2009/2010 5 DDM Týniště nad Orlicí 1438 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 0
2009/2010 2 DDM Týniště nad Orlicí 1438 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 ½
2009/2010 1 DDM Týniště nad Orlicí 1438 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1653 0
2008/2009 9 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1640 1
2008/2009 8 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1682 0
2008/2009 7 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 1
2008/2009 6 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou E 1334 1
2008/2009 5 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1402 ½
2008/2009 4 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1756 0
2008/2009 2 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 0
2008/2009 1 ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2007/2008 11 DDM Týniště nad Orlicí Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1656 0
2007/2008 8 DDM Týniště nad Orlicí Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 0
2007/2008 7 DDM Týniště nad Orlicí Dubský Jiří ŠK Dobruška 1631 1
2007/2008 6 DDM Týniště nad Orlicí Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1788 0
2007/2008 5 DDM Týniště nad Orlicí Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1100 ½
2007/2008 4 DDM Týniště nad Orlicí Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 1
2007/2008 3 DDM Týniště nad Orlicí Sršeň Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 1
2007/2008 2 DDM Týniště nad Orlicí Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 1
2007/2008 1 DDM Týniště nad Orlicí Plachetka Milan Sokol Javornice 1627 0
2006/2007 11 DDM Týniště nad Orlicí Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 9 DDM Týniště nad Orlicí Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1476 ½
2006/2007 8 DDM Týniště nad Orlicí Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1723 0
2006/2007 7 DDM Týniště nad Orlicí Hybš Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1604 0
2006/2007 6 DDM Týniště nad Orlicí Kubec Oldřich Sokol Javornice 1701 ½
2006/2007 5 DDM Týniště nad Orlicí Sršeň Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 4 DDM Týniště nad Orlicí Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou D 1
2006/2007 2 DDM Týniště nad Orlicí Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1533 0
2006/2007 1 DDM Týniště nad Orlicí Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1806 0
2005/2006 11 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 0
2005/2006 10 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1773 0
2005/2006 9 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 0
2005/2006 8 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 0
2005/2006 7 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1456 0
2005/2006 6 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Nosek Jakub Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 5 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Dubský Jiří ŠK Dobruška 1629 0
2005/2006 3 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1741 0
2005/2006 2 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 0
2005/2006 1 ŠK DDM Týniště nad Orlicí Daniel Jiří Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 2028 0