Hráč Beneš Jiří

Beneš Jiří

User Pic
Jméno: Beneš Jiří
Oddíl: ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1508
Elo mezinárodní: 0
ID: 33976
FIDE ID: 369519
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1508 Sejval František TJ Sokol Studnice B 0 1201 1
2017/2018 9 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Drašnar Lukáš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1580 1682 ½
2017/2018 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Verner Miloš ŠK Červený Kostelec B 1308 1308 1
2017/2018 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Čelka Jozef PŠ TJ Náchod D 0 0 1
2017/2018 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1618 1588 0
2017/2018 5 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1644 1512 ½
2017/2018 4 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Majoroš Kamil DDM Třebechovice pod Orebem C 0 1100 1
2017/2018 3 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Lesk Břetislav T. J. Sokol Studnice 1623 1668 0
2017/2018 2 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 0 1510 1
2017/2018 1 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1509 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1356 1667 0
2015/2016 11 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 ½
2015/2016 10 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1606 1580 1
2015/2016 9 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0
2015/2016 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Havlík Martin Sokol Jukov Červený Kostelec C 1368 1
2015/2016 5 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Assbahi Radovan Adham Slovan Broumov B 1250 1
2015/2016 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1677 1640 ½
2015/2016 1 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 0
2014/2015 7 Č ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 ½
2014/2015 6 B ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 Šretr Josef ŠK Lípa E 1704 1751 0
2014/2015 5 Č ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 Pražák Viktor ŠK Lípa D 1313 ½
2014/2015 4 B ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 Faltýnek David TJ Sokol Hradec Králové D 1100 1
2014/2015 3 B ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1638 1647 0
2014/2015 2 Č ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1286 1259 1
2014/2015 1 B ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 0
2013/2014 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1542 Horníček Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1448 0
2013/2014 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1542 Locker Josef Sokol Javornice 1384 1
2013/2014 5 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1542 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1611 1604 0
2013/2014 3 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1542 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice "B" 1556 1
2013/2014 1 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1542 Kain Michal ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1360 1
2013/2014 9 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1542 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1569 1
2012/2013 9 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 1
2012/2013 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Plašil Roman Sokol Javornice 1327 1
2012/2013 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny B 1100 1
2012/2013 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 ½
2012/2013 2 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 0
2012/2013 7 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1530 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. KUNVALD A 1518 1
2012/2013 3 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1530 Halbich Pavel JISKRA JAROMĚŘ B 1678 0
2012/2013 2 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1530 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 ½
2012/2013 1 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1530 Hovad Václav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1696 1593 ½
2011/2012 7 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1526 Szablewski Krzysztof TJ HRONOV B 1709 1742 0
2011/2012 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1526 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1379 ½
2011/2012 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1526 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem C 1501 1
2011/2012 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1526 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 ½
2011/2012 1 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1526 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 ½
2010/2011 6 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 Kosek Tomáš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 5 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1504 ½
2010/2011 4 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1426 0
2010/2011 3 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 0
2010/2011 2 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1660 0
2010/2011 1 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1670 ½
2009/2010 9 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1653 ½
2009/2010 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 0
2009/2010 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 ½
2009/2010 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Kubec Oldřich Sokol Javornice 1649 ½
2009/2010 5 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1688 ½
2009/2010 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou D 1597 ½
2009/2010 3 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Šubrt Petr ŠK Dobruška 1750 0
2009/2010 2 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Štancl Jiří DDM Týniště nad Orlicí 1495 1
2008/2009 9 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1489 0
2008/2009 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Gregor Jiří ŠK Dobruška 1409 1
2008/2009 7 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1286 0
2008/2009 6 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 0
2008/2009 5 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Divíšek Václav Sokol Javornice 1407 ½
2008/2009 4 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Hybš Karel Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1603 0
2008/2009 3 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 0
2008/2009 2 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Pokorný Jan Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2008/2009 1 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Tobiška Martin ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2007/2008 11 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Kubec Oldřich Sokol Javornice 1677 ½
2007/2008 10 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1615 ½
2007/2008 9 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 0
2007/2008 8 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Štancl Jiří DDM Týniště nad Orlicí 0
2007/2008 6 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1
2007/2008 5 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 0
2007/2008 4 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1100 0
2007/2008 3 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou F 0
2007/2008 2 Č ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Heřman Ondřej Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 ½
2007/2008 1 B ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1402 0