Hráč Hubálek Vojtěch

Hubálek Vojtěch

User Pic
Jméno: Hubálek Vojtěch
Oddíl: ŠO U Lípy Malé Hoštice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1470
Elo mezinárodní: 0
ID: 33346
FIDE ID: 0
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1458 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1761 1798 1
2018/2019 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1458 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1483 0
2018/2019 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1458 Müller Herbert Orel Opava "C" 0 1692 ½
2017/2018 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1452 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1714 1730 0
2017/2018 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1452 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 0 1600 ½
2017/2018 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1452 Pavelek Stanislav ŠO TJ Vítkov "A" 0 1699 0
2017/2018 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1452 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice 0 1478 1
2016/2017 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Lejnar Ondřej ŠK Píšť ½
2016/2017 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "B" 1280 ½
2016/2017 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Slanina Maxmilián ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1669 ½
2016/2017 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Pyš Libomír ŠO TJ Vítkov 1629 ½
2016/2017 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Gemsová Tereza ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1397 1448 0
2015/2016 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Hampl Pavel ŠO TJ Velká Polom "A" 1533 1
2015/2016 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Havlíček Lubomír ŠK Orel Opava "C" 1640 ½
2015/2016 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1427 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1681 1
2014/2015 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1419 Šíma Daniel TJ Sokol Kobeřice "B" 1320 ½
2014/2015 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1419 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1690 ½
2014/2015 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1702 0
2014/2015 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Premus Jan SK Kravaře "B" 1548 0
2014/2015 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1577 0
2014/2015 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1631 1
2014/2015 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Binar Vítězslav Orel Opava "C" 1000 0
2014/2015 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Rell Martin Slezan Opava "C" 1000 1
2014/2015 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1693 0
2014/2015 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1686 ½
2014/2015 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Pavera Václav TJ Velká Polom "A" 1636 ½
2014/2015 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1419 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1652 0
2013/2014 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1389 Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1738 0
2013/2014 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1389 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1421 ½
2013/2014 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1751 0
2013/2014 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1603 1
2013/2014 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1496 0
2013/2014 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1562 1
2013/2014 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1855 ½
2013/2014 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Strachota Jan ŠK Gobe Píšť "A" 1537 ½
2013/2014 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1648 0
2013/2014 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 Sommer Richard TJ Vítkov 1705 ½
2012/2013 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1000 0
2012/2013 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Klein Antonín Slezan Opava "C" 1773 ½
2012/2013 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Číž Dušan TJ Vítkov 1726 0
2012/2013 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Křefký Jakub ŠK Gobe Píšť "A" 1250 ½
2012/2013 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1411 ½
2012/2013 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1627 1
2012/2013 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Pavera Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1642 1
2012/2013 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1553 0
2012/2013 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1360 Borkovec Daniel TJ Velká Polom 1000 0
2011/2012 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Strachota Jan ŠK Gobe Píšť "A" 1000 0
2011/2012 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Mikulenčáková Jana ŠKTP Hrabyně "B" 1265 ½
2011/2012 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1000 0
2011/2012 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Nový Radomír ŠK 1935 Bolatice 1000 1
2011/2012 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1471 0
2011/2012 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Němec Jan TJ Velká Polom 1250 0
2011/2012 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Chvěja Roman ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 ½
2011/2012 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 1634 0
2011/2012 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 Gemsová Tereza ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1250 1
2010/2011 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Petřík Dominik ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1299 ½
2010/2011 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Krátký Matěj Slezan Opava "D" 1000 1
2010/2011 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "A" 1690 1
2010/2011 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Varga Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1487 0
2010/2011 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Byma Pavel TJ Velká Polom 1571 0
2010/2011 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Schrom Erik Orel Opava "B" 1000 1
2010/2011 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1557 0
2010/2011 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Moravec Šimon ŠK "U Freda" Darkovičky 1631 1
2010/2011 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Plaček Tomáš ŠK Gobe Píšť 1549 ½
2010/2011 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1403 0
2010/2011 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1351 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1000 0
2009/2010 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice Byma Pavel TJ Velká Polom 1593 0
2009/2010 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně 1897 0
2009/2010 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice Pistovčáková Aneta Slezan Opava "D" 1252 ½
2009/2010 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1574 0
2009/2010 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice Laschober Jindřich ŠK West 1999 Opava "B" 1475 ½
2009/2010 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1547 ½
2009/2010 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1461 ½
2008/2009 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice Golka Jiří TJ Slezan Opava D 1486 0
2008/2009 1 ŠO U Lípy Malé Hoštice Šíma Jan TJ Sokol Barbone Kobeřice B 0
2007/2008 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice Kramář Filip TJ SK Kravaře "B" ½
2007/2008 6 ŠO U Lípy Malé Hoštice Halfar Richard TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1648 ½
2007/2008 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice Kepič Dávid TJ Sokol Háj ve Slezsku "B" 1529 0
2007/2008 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice Mušálek Pavel TJ Ludgeřovice 1621 ½
2007/2008 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice Drastík Jan TJ Sokol BARBONE Kobeřice " B" 1440 0
2007/2008 1 ŠO U Lípy Malé Hoštice Kurowski Tomáš Slezan Opava "E" 1