Hráč Štěrba Jaroslav

Štěrba Jaroslav

User Pic
Jméno: Štěrba Jaroslav
Oddíl: ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1337
Elo mezinárodní: 1252
ID: 10574
FIDE ID: 23701986
Rok narození: 1932
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Petera Milan ŠK Červený Kostelec B 1612 1616 0
2018/2019 10 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Lesk Filip TJ Sokol Studnice B 0 0 0
2018/2019 9 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Drašnar Pavel ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1599 1537 ½
2018/2019 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1711 1652 0
2018/2019 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 0 1502 0
2018/2019 6 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1730 1716 0
2018/2019 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1508 0
2018/2019 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Horníček Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 0 1474 1
2018/2019 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1580 1559 0
2018/2019 1 DDM Kostelec nad Orlicí B 1252 1343 Špaček Vojtěch PŠ TJ Náchod D 0 1090 ½
2017/2018 9 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 Světinský Vladimír ŠK Červený Kostelec B 1354 1405 1
2017/2018 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 Schön Jakub PŠ TJ Náchod D 0 0 1
2017/2018 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1644 1512 ½
2017/2018 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1441 1443 0
2017/2018 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 1
2017/2018 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 Till Václav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1342 1371 0
2017/2018 1 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 Kupka Tomáš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 0 1401 ½
2016/2017 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1351 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 0
2015/2016 10 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Línek David T.J. Sokol Studnice 1000 0
2015/2016 9 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Vít Štěpán Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 0
2015/2016 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Zikmund Josef TJ Jiskra Česká Skalice B 1570 1
2015/2016 6 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1347 0
2015/2016 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0
2015/2016 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 0
2015/2016 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Světinský Vladimír Sokol Jukov Červený Kostelec C 1409 1428 0
2015/2016 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1109 1
2015/2016 1 DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Assbahi Radovan Adham Slovan Broumov B 1250 0
2014/2015 7 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1361 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1286 1259 0
2013/2014 5 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1349 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice "B" 1556 1
2013/2014 2 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1349 Křehký Roman ŠOK a.s. Kunvald "D" 1100 0
2013/2014 1 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1349 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2012/2013 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1349 Pokorný Aleš TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2012/2013 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 1349 Thér Petr ŠOK a.s. Kunvald D 1000 1
2009/2010 7 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1342 Tláskal Jakub ŠK Dobruška 1309 1
2009/2010 6 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1342 DDM Týniště nad Orlicí 1