Hráč Slepička Ladislav

Slepička Ladislav

User Pic
Jméno: Slepička Ladislav
Oddíl: Šachový klub Olomouc z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1554
Elo mezinárodní: 1581
ID: 13622
FIDE ID: 325821
Rok narození: 1928
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Sklenář Tomáš TJ Tatran Litovel C 0 1407 0
2018/2019 10 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Korienek Libor TJ Tatran Litovel D 0 0 1
2018/2019 9 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Ticháček Vít Matador Přáslavice ŠK 0 1536 1
2018/2019 8 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Fuksík Jaroslav A64 Grygov D 0 1569 1
2018/2019 7 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Bartoněk Marek ŠK Luká-Bouzov 0 1343 1
2018/2019 6 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Gadas Richard ŠK Bohuňovice B 0 0 1
2018/2019 4 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Křížan Michal Sigmia Olomouc C 0 1383 1
2018/2019 3 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Růžičková Ema A64 Grygov - mládež 1280 1399 0
2018/2019 2 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Pospíšil Marek ŠK Šternberk C 0 1492 1
2018/2019 1 Šachový klub Olomouc C 1632 1576 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1699 1708 0
2018/2019 10 Šachový klub Olomouc B 1632 1576 Bednář Václav T.J. Sokol Skalička B 0 1740 ½
2018/2019 5 Šachový klub Olomouc B 1632 1576 Czopnik Šimon SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1065 1
2018/2019 1 Šachový klub Olomouc B 1632 1576 Čechovský Hynek Sokol Citov 0 1623 1
2017/2018 11 AŠK DA Olomouc C 1660 1637 Moudrý Marek SK Prostějov C 0 1111 ½
2017/2018 10 AŠK DA Olomouc C 1650 1637 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 0 1591 1
2017/2018 7 AŠK DA Olomouc C 1650 1637 Potrok Jakub T.J. Sokol Citov 1080 1293 0
2017/2018 6 AŠK DA Olomouc C 1650 1637 Lichtblau Petr ŠK SIGMIA Olomouc A 0 0 1
2017/2018 5 AŠK DA Olomouc C 1650 1637 Zrůbek Adam A64 PŘF UP Olomouc 0 1131 1
2017/2018 4 AŠK DA Olomouc C 1650 1637 Vozák Luboš T.J. Sokol Skalička 0 1619 1
2017/2018 3 AŠK DA Olomouc C 1650 1637 Novák Rudolf ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1438 1431 ½
2017/2018 2 AŠK DA Olomouc C 1650 1637 Koutný Josef T.J. Sokol Konice 0 1388 0
2017/2018 10 AŠK Olomouc B 1650 1637 Till Jaroslav Česká Ves 1641 1641 1
2017/2018 2 AŠK Olomouc B 1650 1637 Prucek Ladislav TJ SOKOL Přemyslovice 1883 1854 0
2017/2018 9 AŠK Olomouc D 1650 1637 Hořák Radek ŠK Šternberk C 0 1608 0
2017/2018 8 AŠK Olomouc D 1650 1637 Kryst David ŠK Bohuňovice B 0 1215 1
2017/2018 7 AŠK Olomouc D 1650 1637 Hlaváč Vladimír Agentura 64 Grygov D 0 0 ½
2017/2018 6 AŠK Olomouc D 1650 1637 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1862 1836 0
2017/2018 5 AŠK Olomouc D 1650 1637 Michl Vladimír Matadoor Přáslavice ŠK 0 1377 0
2017/2018 4 AŠK Olomouc D 1650 1637 Křížan Michal Sigmia Olomouc C 0 1406 1
2017/2018 3 AŠK Olomouc D 1650 1637 Hojgr Karel ŠK Žerotín 0 1658 0
2017/2018 2 AŠK Olomouc D 1650 1637 Plhák Miroslav ŠK Luká Bouzov 0 1620 ½
2017/2018 1 AŠK Olomouc D 1654 1640 Spurník Mirko TJ Tatran Litovel D 0 1187 1
2015/2016 8 ASK DA Olomouc C 1682 1676 Hlaváč Vladimír Agentura 64 Grygov D 1000 1
2015/2016 7 ASK DA Olomouc C 1682 1676 Křížan Michal Sigmia Olomouc C 1414 0
2015/2016 6 ASK DA Olomouc C 1682 1676 Deak Roman ZS Horka nad Moravou 1584 0
2015/2016 5 ASK DA Olomouc C 1682 1676 Procházka Stanislav SK Sternberk C 1820 1819 1
2015/2016 4 ASK DA Olomouc C 1682 1676 Leibner Daniel SK Luka B 1000 1
2015/2016 2 ASK DA Olomouc C 1682 1676 Bartoněk Marek SK Luka A 1360 1
2015/2016 11 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Reichmann Pavel TJ Sokol Šumperk A 1771 1763 ½
2015/2016 10 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1938 1911 0
2015/2016 9 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice A 1759 0
2015/2016 8 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Vaculka Pavel ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 0
2015/2016 7 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Huták Pavel Sigmia Olomouc A 0
2015/2016 4 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Bartkowicz Lukasz TJ Zlaté Hory 1100 1
2015/2016 3 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1801 1795 0
2015/2016 2 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Kosík Roman AŠK DA Olomouc A 1786 1
2015/2016 1 AŠK DA Olomouc B 1682 1676 Halama Vladimír ŠK Jeseník A 1758 1770 1
2014/2015 10 AŠK DA Olomouc B 1718 1680 T. J. Sokol Skalička B 1
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc B 1718 1680 Goroš Vladimír T. J. Sokol Konice 1703 1
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc B 1718 1680 Potrok Jakub ŠK Vinary 1092 1
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc B 1718 1680 Hons Bohuslav T. J. Sokol Hranice 1581 1
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc C 1718 1680 Skula Milan Agentura 64 Grygov D 1685 1
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc C 1718 1680 Hampl Martin Tatran Litovel D 1263 1
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc C 1718 1680 Kubíček Miroslav ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1909 0
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc C 1718 1680 Khun Radoslav ŠK Šternberk C 1467 1
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc C 1718 1680 Turek Josef Matadoor Přáslavice ŠK 1561 1
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc C 1718 1680 Skopal Alois Sigmia Olomouc C 1518 1
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc C 1718 1680 Urbášek Josef ŠK DUE POP Uničov B 1646 1
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc 1718 1680 Spurný Ladislav ŠK Šternberk 1674 1662 1
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc 1718 1680 Růžičková Ema A64 PřF Olomouc 1094 1
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc 1718 1680 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1796 1882 0
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc C 1703 1681 Telařík Mojmír ŠK Žerotín 1601 0
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc C 1703 1681 Čubák Jindřich Matadoor Přáslavice ŠK 1473 1
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc C 1703 1681 Volf Lubomír Agentura 64 Grygov D 1000 1
2013/2014 2 AŠK DA Olomouc C 1703 1681 Goroš Vladimír Garde Calcio Olomouc B 1699 0
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc C 1703 1681 Spurník Mirko Tatran Litovel D 1000 1
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc B 1703 1681 Mojžíš Jaroslav T.J. Sokol Tovačov 1262 1
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc B 1703 1681 Kozubík Antonín T.J. Sokol Hranice 1559 0
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc B 1703 1681 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov B 1555 1
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc B 1703 1681 Krejsa David SK Prostějov B 1768 1628 ½
2012/2013 7 AŠK DA Olomouc B 1703 1686 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1726 ½
2012/2013 6 AŠK DA Olomouc B 1703 1686 Peřina Josef ŠK Žerotín 1768 0
2012/2013 5 AŠK DA Olomouc B 1703 1686 Skula Milan Agentura 64 Grygov D 1100 ½
2012/2013 1 AŠK DA Olomouc B 1703 1686 Hampl Martin Tatran Litovel D 1000 ½
2012/2013 1 AŠK DA Olomouc 1703 1686 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 0
2010/2011 10 AŠK DA Olomouc 1689 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1978 0
2010/2011 7 AŠK DA Olomouc 1689 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2016 0
2010/2011 5 AŠK DA Olomouc 1689 Brückner Michal ŠK Šternberk 1680 0
2010/2011 4 AŠK DA Olomouc 1689 Lukša Zdeněk Spartak Přerov 1942 0
2009/2010 11 AŠK Olomouc B 1744 Meissel Karel SK Prostějov B 1812 1
2009/2010 9 AŠK Olomouc B 1744 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1755 0
2009/2010 8 AŠK Olomouc B 1744 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1570 ½
2009/2010 7 AŠK Olomouc B 1744 Vinklárek Antonín TJ Sokol Skalička B 1650 0
2009/2010 6 AŠK Olomouc B 1744 Vysloužil Lukáš A64 DDM Olomouc 1870 0
2009/2010 5 AŠK Olomouc B 1744 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 0
2009/2010 4 AŠK Olomouc B 1744 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc B 1789 ½
2009/2010 3 AŠK Olomouc B 1744 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 1655 ½
2009/2010 2 AŠK Olomouc B 1744 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1729 0
2009/2010 1 AŠK Olomouc B 1744 Pospíšil Ignác SK Přerov 1960 0
2009/2010 11 AŠK DA Olomouc 1744 Jahn František GARDE Calcio Olomouc 1735 0
2009/2010 10 AŠK DA Olomouc 1744 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1912 0
2009/2010 9 AŠK DA Olomouc 1744 Frnka René TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2227 0
2009/2010 8 AŠK DA Olomouc 1744 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 0
2009/2010 7 AŠK DA Olomouc 1744 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1779 ½
2009/2010 6 AŠK DA Olomouc 1744 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov 1538 ½
2009/2010 5 AŠK DA Olomouc 1744 Šindler Jan ŠK Šternberk 1568 1
2009/2010 1 AŠK DA Olomouc 1744 Stojaspal Lukáš DDM&TJ Mohelnice 1524 1
2008/2009 11 AŠK DA Olomouc B 1724 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice 1932 1
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc B 1724 Frolek Pavel TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1831 0
2008/2009 9 AŠK DA Olomouc B 1724 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc 1821 1
2008/2009 7 AŠK DA Olomouc B 1724 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1706 1
2008/2009 6 AŠK DA Olomouc B 1724 DDM&TJ Mohelnice 1
2007/2008 10 AŠK DA Olomouc B 1735 Malinovský Leo ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1739 1
2007/2008 9 AŠK DA Olomouc B 1735 Geryk Milan Spartak Přerov B 0
2007/2008 7 AŠK DA Olomouc B 1735 Eyer Jan TJ Sokol Konice 1
2007/2008 6 AŠK DA Olomouc B 1735 Pivoda František TJ Sokol Hranice 1465 1
2007/2008 4 AŠK DA Olomouc B 1735 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 1470 ½
2004/2005 7 AŠK DA Olomouc 1763 Šebesta Jan DDM&TJ Mohelnice 0
2004/2005 5 AŠK DA Olomouc 1763 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1564 1
2003/2004 10 AŠK DA Olomouc 1758 Krahula Pavel Loko Zábřeh B 1754 ½
2003/2004 7 AŠK DA Olomouc 1758 Zajíček Zdeněk DDM+TJ Mohelnice 1597 0
2003/2004 6 AŠK DA Olomouc 1758 Kočí Ladislav TJ Unex Uničov 1970 0