Hráč Hitzger Bohdan

Hitzger Bohdan

User Pic
Jméno: Hitzger Bohdan
Oddíl: TJ Jiskra Třeboň
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1582
Elo mezinárodní: 1489
ID: 15299
FIDE ID: 23704861
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 10 Jiskra Třeboň 1489 1582 Kukla Bohuslav Šach spolek Mild Bivoj Bechyně B 1363 1457 1
2019/2020 8 Jiskra Třeboň 1489 1582 Fiala Milan Olympia České Budějovice Šnyt 0 0 0
2019/2020 7 Jiskra Třeboň 1489 1582 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1559 1575 0
2019/2020 5 Jiskra Třeboň 1489 1582 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1518 1531 1
2019/2020 3 Jiskra Třeboň 1489 1582 Drda Marek VŠTE České Budějovice D 1529 1545 0
2019/2020 2 Jiskra Třeboň 1489 1582 Voldřich Rostislav Olympia České Budějovice Kings 1254 1247 1
2018/2019 6 TJ Jiskra Třeboň 1489 1587 Rychtecký Alexander ŠACHklub Tábor Mládí 1 0 1113 1
2018/2019 4 TJ Jiskra Třeboň 1489 1587 Tůmová Marie ŠACHklub Tábor Mládí 2 0 1113 ½
2018/2019 1 TJ Jiskra Třeboň 1489 1587 Holinková Barbora ŠS Mild Bivoj Bechyně B 0 0 1
2017/2018 7 TJ Jiskra Třeboň 1622 Friedl Václav DDM Písek 1643 0
2017/2018 6 TJ Jiskra Třeboň 1622 Kotál Petr ČZ Strakonice D 1541 1575 0
2017/2018 5 TJ Jiskra Třeboň 1622 Janků Jaroslav Royal České Budějovice 1622 1704 0
2017/2018 3 TJ Jiskra Třeboň 1622 Drlík Jaromír ŠK Týn nad Vltavou 1000 1
2017/2018 4 TJ Jiskra Třeboň 1520 1608 Drlík Jaromír ŠK Týn nad Vltavou 0 1314 1
2017/2018 2 TJ Jiskra Třeboň 1520 1608 Vaněk František Sokol Tábor C 1453 1480 0
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1622 Záluský Matěj Šachklub Písek 1193 ½
2016/2017 5 Jiskra Třeboň 1622 Lomský Josef Royal České Budějovice 1730 ½
2016/2017 2 Jiskra Třeboň 1622 Severa Jiří Sokol Tábor C 1642 1560 0
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 1622 Plucar Ondřej Slovan Jindřichův Hradec B 1000 1
2016/2017 7 Jiskra Třeboň 1622 Severa Jiří Sokol Tábor C 1642 1560 0
2016/2017 6 Jiskra Třeboň 1622 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 1
2016/2017 1 Jiskra Třeboň 1622 Plucar Ondřej Slovan Jindřichův Hradec B 1000 1
2015/2016 5 Jiskra Třeboň 1622 Kukla Bohuslav Reality Horňák Bechyně B 1498 0
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1622 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí 1537 1554 0
2015/2016 3 Jiskra Třeboň 1622 Zedník Matěj ŠACHklub Tábor 1426 1412 0
2015/2016 7 Jiskra Třeboň 1622 Jiřík Radovan Royal České Budějovice 1504 ½
2015/2016 4 Jiskra Třeboň 1622 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice C 1720 ½
2015/2016 1 Jiskra Třeboň 1622 Kukla Bohuslav Reality Horňák Bechyně B 1498 0
2014/2015 9 Jiskra Třeboň 1630 Hrubant Miloslav ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 ½
2014/2015 8 Jiskra Třeboň 1630 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1626 1626 1
2014/2015 7 Jiskra Třeboň 1630 Tichý Tomáš Traxler Veselí n.Lužn. 1573 ½
2014/2015 6 Jiskra Třeboň 1630 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1741 1732 0
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1630 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1846 ½
2014/2015 2 Jiskra Třeboň 1630 Petrů Karel Spartak Počátky 1000 ½
2014/2015 5 Jiskra Třeboň 1630 Kaňka Matěj QCC České Budějovice D 1566 1546 ½
2014/2015 4 Jiskra Třeboň 1630 Vačkář Matěj ŠK Blanský les 1245 1
2014/2015 3 Jiskra Třeboň 1630 Motejzík Jaroslav QCC České Budějovice C 1559 1548 ½
2014/2015 2 Jiskra Třeboň 1630 Hrubant Miloslav ŠS Reality Horňák Bechyně B 1647 ½
2014/2015 1 Jiskra Třeboň 1630 Petrů Karel Spartak Počátky 1000 ½
2013/2014 5 Jiskra Třeboň 1650 Hanzal Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1547 0
2013/2014 4 Jiskra Třeboň 1650 Valášek Jakub ČZ Strakonice C 1703 1703 ½
2013/2014 3 Jiskra Třeboň 1650 Tichý Tomáš Traxler Veselí n.Lužn. B 1602 ½
2013/2014 2 Jiskra Třeboň 1650 Motejzík Jaroslav QCC České Budějovice C 1560 1526 0
2013/2014 1 Jiskra Třeboň 1650 Karafiát Karel ŠS Bechyně B 1546 1
2013/2014 7 TJ Jiskra Třeboň 1650 Tichý Tomáš TRAXLER Veselí n/l B 1602 ½
2013/2014 5 TJ Jiskra Třeboň 1650 Vondrášek František Spartak Soběslav A 1739 0
2013/2014 4 TJ Jiskra Třeboň 1650 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1000 0
2013/2014 2 TJ Jiskra Třeboň 1650 Motejzík Jaroslav QCC České Budějovice C 1560 1526 0
2012/2013 9 ŠO Třeboň 1655 Tomek Miloslav Sokol Ledenice 1000 1
2012/2013 8 ŠO Třeboň 1655 Tajmr Vladimír ŠK Suchdol n.Lužn. 1495 ½
2012/2013 7 ŠO Třeboň 1655 Doležal Martin Slovan Jindřichův Hradec C 1631 ½
2012/2013 6 ŠO Třeboň 1655 Nuc Kryštof QCC České Budějovice F 1514 1587 ½
2012/2013 5 ŠO Třeboň 1655 Bauer Václav QCC České Budějovice H 1250 ½
2012/2013 4 ŠO Třeboň 1655 Pavlíček Adam QCC České Budějovice G 1250 ½
2012/2013 2 ŠO Třeboň 1655 Dvořák Michal Traxler Veselí n.Lužn. C 1100 1
2012/2013 1 ŠO Třeboň 1655 Kolář Jan Šachklub České Budějovice 1100 1
2011/2012 7 ŠO Trebon 1654 Kanděra Miroslav Šachový klub Suchdol nad Lužnicí 1324 1
2011/2012 2 ŠO Trebon 1654 Mynář Jaroslav Spartak Pocátky B 1250 0
2011/2012 1 ŠO Trebon 1654 Lefler Václav Spartak Kaplice B 1622 ½
2010/2011 9 Jiskra Trebon A 1659 Outlý Petr Sokol Suchdol nad Lužnicí 1250 ½
2010/2011 8 Jiskra Trebon A 1659 Eder Antonín Spartak Pocátky B 1415 1
2010/2011 7 Jiskra Trebon A 1659 Pípal František TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 1250 0
2010/2011 6 Jiskra Trebon A 1659 Masničák Pavel Slovan Jindrichuv Hradec C 1310 1
2010/2011 5 Jiskra Trebon A 1659 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice B 1250 0
2010/2011 4 Jiskra Trebon A 1659 Pouzar František Sokol Ledenice 1254 1
2010/2011 3 Jiskra Trebon A 1659 Hejl Vojtěch TRAXLER Veselí nad Lužnicí C 1397 0
2010/2011 2 Jiskra Trebon A 1659 Nepraš David Vltavín Besednice 1000 1
2009/2010 9 Jiskra Třeboň A 1649 Tomek Miloslav Sokol Ledenice 1
2009/2010 8 Jiskra Třeboň A 1649 Samec František TRAXLER Veselí nad Lužnicí B 1615 1
2009/2010 7 Jiskra Třeboň A 1649 Mikulík Eduard Sokol Suchdol nad Lužnicí 1669 ½
2009/2010 6 Jiskra Třeboň A 1649 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1783 ½
2009/2010 5 Jiskra Třeboň A 1649 Eder Antonín Spartak Počátky B 1000 1
2008/2009 8 ŠO Mikrochem Třeboň 1649 Brat Milan TJ Spartak Mas Sezimovo Ústí B 1100 1
2008/2009 7 ŠO Mikrochem Třeboň 1649 Jandl Vojtěch Reality Horňák Bechyně C ½
2008/2009 5 ŠO Mikrochem Třeboň 1649 škoda Jaroslav Spartak Soběslav B 1
2008/2009 4 ŠO Mikrochem Třeboň 1649 ŠACHklub Tábor C 1
2007/2008 11 ŠO Mikrochem Třeboň 1664 Medek Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1609 1
2007/2008 9 ŠO Mikrochem Třeboň 1664 Pokorný Pavel Sokol Tábor D 0
2007/2008 8 ŠO Mikrochem Třeboň 1664 Průša Václav ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1487 0
2007/2008 7 ŠO Mikrochem Třeboň 1664 Hanžl Miroslav ŠO TJ Tatran Prachatice 1668 ½
2007/2008 9 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1664 Dobrík Ján QCC DKV Č.Budějovice " G" 1654 1
2007/2008 7 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1664 Levý Petr VLTAVÍN Besednice 1531 0
2007/2008 6 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1664 Bronec Bohumil FAN KLUB Vyšší Brod - šachy 0
2007/2008 5 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1664 Němcová Olga QCC DKV Č.Budějovice "F" 1483 1
2007/2008 4 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1664 Brýda Daniel QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1479 0
2007/2008 1 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1664 Stropek Karel ŠACHKLUB Velešín ½
2006/2007 11 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1677 Ryšavý Jiří TJ Spartak Počátky ½
2006/2007 8 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1677 Válek Tomáš Sokol Tábor "D" 1511 0
2006/2007 7 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1677 Hajtingr Oldřich Sokol Platan Písek "B" 1615 0
2006/2007 6 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1677 Kohout Jaroslav Šachklub Velešín 1507 1
2006/2007 4 ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1677 Veselý Roman ČZ Strakonice "B" 1792 0
2006/2007 9 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1677 Svatoš Jiří TJ SLAVOJ Č.Budějovice 1250 1
2006/2007 7 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1677 Lefler Václav TJ SPARTAK Kaplice 1597 1
2006/2007 6 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1677 Jeníček Jakub KOBERCE Kájov 1555 1
2006/2007 5 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1677 Mikšl Zdeněk QCC České Budějovice "F" 1420 1
2006/2007 4 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1677 Hubený Jan VLTAVÍN Besednice 1
2006/2007 3 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1677 Říčař František SOKOL Chvalšiny "A" 1776 0
2006/2007 2 ŠO MIKROCHEM Třeboň 1677 Vlasák Jan SOKOL Chvalšiny "B" 1
2005/2006 11 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 Medek Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1580 ½
2005/2006 10 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 Hlavsa Filip Sokol Písek "C" 1469 0
2005/2006 9 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 Brožek Miloslav Spartak Soběslav "A" 1730 1
2005/2006 7 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 Samec František ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1612 1
2005/2006 4 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 Durchan Milan TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1721 ½
2005/2006 3 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 Hradecký Miroslav ČZ Strakonice "B" 1608 ½
2005/2006 1 TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 Kohout Jan Šachklub Velešín "A" 1514 ½