Hráč Blažek Bohuslav

Blažek Bohuslav

User Pic
Jméno: Blažek Bohuslav
Oddíl: TJ Sokol Chvalšiny
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1421
Elo mezinárodní: 1356
ID: 31056
FIDE ID: 23700025
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 ŠK Blanský les 1356 1416 Grulo Jan TRAXLER Veselí nad Lužnicí 0 1568 1
2018/2019 4 ŠK Blanský les 0 1416 Novák Rudolf SK Sezimovo Ústí 1516 1527 0
2018/2019 3 ŠK Blanský les 0 1416 Boukal Jan Slovan Jindřichův Hradec C 0 0 ½
2018/2019 2 ŠK Blanský les 0 1416 Berkovec Josef ŠA VŠTE České Budějovice C 1378 1388 ½
2018/2019 1 ŠK Blanský les 0 1416 Svoboda Petr VSK Slávia JU České Budějovice 1567 1633 ½
2018/2019 6 ŠK Blanský les 0 1416 Boukal Jan Slovan Jindřichův Hradec C 0 0 ½
2018/2019 4 ŠK Blanský les 0 1415 Havlíček Jiří QCC České Budějovice C 1851 1865 0
2018/2019 3 ŠK Blanský les 0 1415 Berkovec Josef ŠA VŠTE České Budějovice C 1368 1368 ½
2018/2019 2 ŠK Blanský les 0 1415 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1678 1765 0
2018/2019 1 ŠK Blanský les 0 1415 Svoboda Petr VSK Slávia JU České Budějovice 1566 1626 ½
2017/2018 7 ŠK Blanský les 0 1426 Postl František QCC České Budějovice D 0 0 1
2017/2018 4 ŠK Blanský les 0 1426 Kruliš Jiří Daniel ŠK Olympia České Budějovice B 0 1241 0
2016/2017 7 Blanský les 1413 Kerner Pavel ŠK Týn n.Vlt. B 1761 0
2016/2017 6 Blanský les 1413 Motejzík Jaroslav Olympia České Budějovice A 1543 1494 0
2016/2017 5 Blanský les 1413 Smola Jan QCC České Budějovice E 1
2016/2017 3 Blanský les 1413 Král Jiří QCC České Budějovice D 1
2016/2017 2 Blanský les 1413 Kruliš Jiří Daniel Olympia České Budějovice B 1091 1
2015/2016 7 ŠK Blanský les 1413 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1626 1570 1
2015/2016 6 ŠK Blanský les 1413 Hajna Daniel Jiskra Třeboň 1298 0
2015/2016 5 ŠK Blanský les 1413 Pravec Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1742 ½
2015/2016 4 ŠK Blanský les 1413 Kukla Bohuslav Reality Horňák Bechyně B 1498 1
2015/2016 3 ŠK Blanský les 1413 Smažík Filip Royal České Budějovice 1645 ½
2015/2016 2 ŠK Blanský les 1413 Hobl Stanislav ČZ Strakonice C 1846 0
2015/2016 1 ŠK Blanský les 1413 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice C 1720 0
2015/2016 6 ŠK Blanský les 1413 Hobl Stanislav ČZ Strakonice C 1846 0
2015/2016 5 ŠK Blanský les 1413 Šimek Vladimír Šachklub Písek C 1837 1769 0
2015/2016 4 ŠK Blanský les 1413 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice C 1720 0
2015/2016 3 ŠK Blanský les 1413 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1802 1829 0
2015/2016 2 ŠK Blanský les 1413 Smažík Filip Royal České Budějovice 1645 ½
2014/2015 8 ŠK Blanský les 1439 Sup Pavel DDM Písek 1563 0
2014/2015 7 ŠK Blanský les 1439 Šimek Vladimír Šachklub Písek 1752 1746 0
2014/2015 6 ŠK Blanský les 1439 Nuc Kryštof QCC České Budějovice D 1461 1440 0
2014/2015 5 ŠK Blanský les 1439 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1167 0
2014/2015 3 ŠK Blanský les 1439 Frčka Bohumír Spartak Kaplice 1654 1621 0
2014/2015 2 ŠK Blanský les 1439 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1808 0
2014/2015 1 ŠK Blanský les 1439 Smažík Filip Royal České Budějovice 1642 ½
2014/2015 3 ŠK Blanský les 1439 Nuc Kryštof QCC České Budějovice D 1461 1440 0
2013/2014 9 ŠK Blanský les 1418 Bernas Jaroslav ČZ Strakonice D 1431 1
2013/2014 8 ŠK Blanský les 1418 Jiřík Radovan Royal C 1488 1
2013/2014 7 ŠK Blanský les 1418 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1250 1
2013/2014 5 ŠK Blanský les 1418 Stinková Aneta Šachklub Písek D 1000 1
2013/2014 3 ŠK Blanský les 1418 Bartoš Jan DDM "D" Písek 1000 0
2012/2013 9 ŠK Blanský les Chvalšiny 1413 Německý Jan KOBERCE Kájov 1625 1599 0
2012/2013 6 ŠK Blanský les Chvalšiny 1413 Theiner Pavel SK ROYAL Č.Budějovice "B" 1875 1752 1
2012/2013 3 ŠK Blanský les Chvalšiny 1413 Kratochvíl Jiří VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1824 0
2012/2013 1 ŠK Blanský les Chvalšiny 1413 Adigamov Vladimír VLTAVÍN Besednice 1580 0
2011/2012 11 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1415 Šedivý Roman Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1813 1751 0
2011/2012 10 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1415 Lomský Josef QCC České Budějovice C 1749 1
2011/2012 9 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1415 Friedl Václav DDM Písek 1551 0
2011/2012 8 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1415 Karafiát Karel ŠS Bechyně B 1541 0
2011/2012 7 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1415 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec B 1581 0
2010/2011 7 QCC Č.Budějovice "F" 1409 Bernas Jaroslav Strakonice "D" 1442 ½
2010/2011 5 QCC Č.Budějovice "F" 1409 Bártík Jan ŠK Č.Budějovice 1000 1
2010/2011 4 QCC Č.Budějovice "F" 1409 Šlajs Pavel Prachatice "B" 1569 0
2010/2011 3 QCC Č.Budějovice "F" 1409 Vokurka Michal QCC Č.Budějovice "H" 1250 1
2010/2011 1 QCC Č.Budějovice "F" 1409 Jiřík Radovan QCC Č.Budějovice "E" 1508 1
2009/2010 9 QCC Č. Budějovice F 1412 Tužil Zbyněk Royal Č. Budějovice B 1771 0
2009/2010 4 QCC Č. Budějovice F 1412 Tlapa Václav ČZ Strakonice D 1753 0
2006/2007 2 QCC České Budějovice "F" 1422 Krška David TJ SLAVOJ Č.Budějovice 1593 0
2006/2007 1 QCC České Budějovice "F" 1422 Jiřík Radovan QCC České Budějovice "G" 1488 0