Hráč Cinková Vicky

Cinková Vicky

User Pic
Jméno: Cinková Vicky
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1355
Elo mezinárodní: 1317
ID: 46057
FIDE ID: 23725826
Rok narození: 2008
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 5 ŠA VŠTE České Budějovice C 1317 1355 Míka Kryštof Slávia JU České Budějovice 0 1242 0 soutěž
2021/2022 1 ŠA VŠTE České Budějovice C 1320 1355 Kohout Jan Spartak Kaplice 1759 1753 0 soutěž
2019/2020 11 Šachová akademie VŠTE B 1289 1290 Štván Jan ŠK Dvorec 0 1042 1 soutěž
2019/2020 10 Šachová akademie VŠTE B 1289 1290 Vasilev Dan JAWA Brodce 1483 1468 0 soutěž
2019/2020 8 Šachová akademie VŠTE B 1289 1290 Mrázek Adam KŠ Říčany 1925 C 1237 1294 0 soutěž
2019/2020 6 Šachová akademie VŠTE B 1227 1290 Svoboda Daniel Siesta Solution Unichess B 1512 1517 0 soutěž
2019/2020 5 Šachová akademie VŠTE B 1200 1345 Heinrich Dominik ŠK64 Plzeň B 1336 1400 1 soutěž
2019/2020 4 Šachová akademie VŠTE B 1200 1345 Mastný Leonard SK Petřín Plzeň 0 1223 0 soutěž
2019/2020 3 Šachová akademie VŠTE B 1207 1345 Bárta David Šachová akademie VŠTE A 1478 1613 0 soutěž
2019/2020 8 VŠTE České Budějovice D 1227 1290 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1724 1687 0 soutěž
2019/2020 4 VŠTE České Budějovice D 1200 1345 Tipplová Adéla Slovan Jindřichův Hradec C 1295 1315 ½ soutěž
2019/2020 1 VŠTE České Budějovice D 1207 1345 Mácová Markéta Sokol Tábor D 0 1090 1 soutěž
2018/2019 7 Sachova akademie VSTE B 1146 1201 Šmolík Jáchym Klub sachistu Ricany B 1656 1722 0 soutěž
2018/2019 6 Sachova akademie VSTE B 1146 1201 Strnadová Monika Klub sachistu Ricany C 1504 1502 0 soutěž
2018/2019 5 Sachova akademie VSTE B 1173 1227 Kovář Pavel PROMAT OAZA Praha 1188 1365 0 soutěž
2018/2019 4 Sachova akademie VSTE B 1173 1227 Fischer Otto TJ JAWA Brodce 1413 1441 0 soutěž
2018/2019 3 Sachova akademie VSTE B 1187 1227 Bárta David Sachova akademie VSTE A 1237 1355 0 soutěž
2018/2019 2 Sachova akademie VSTE B 1187 1227 Malimánek Marek SACHklub Tabor 1390 1423 ½ soutěž
2018/2019 1 Sachova akademie VSTE B 1187 1227 Nagyová Daniela QCC Ceske Budejovice 1443 1556 0 soutěž
2018/2019 11 VŠTE České Budějovice B 1174 1201 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec 1699 1736 0 soutěž
2018/2019 9 VŠTE České Budějovice B 1124 1201 Šimek Vladimír ŠACHklub NN Písek B 1750 1708 0 soutěž
2018/2019 6 VŠTE České Budějovice B 1146 1201 Absolon Václav ŠS Mild Bivoj Bechyně 1946 1946 0 soutěž
2018/2019 4 VŠTE České Budějovice B 1173 1227 Havelková Beáta QCC České Budějovice B 1239 1492 0 soutěž
2018/2019 7 ŠA VŠTE České Budějovice C 1124 1201 Novák Rudolf SK Sezimovo Ústí 1510 1527 1 soutěž
2018/2019 7 VŠTE ČB E 1124 1201 Předota Vít QCC ČB F 1233 1240 1 soutěž
2018/2019 6 VŠTE ČB E 1124 1201 Sezemský Josef Spartak Kaplice B 1260 1283 1 soutěž
2018/2019 4 VŠTE ČB E 1173 1227 Havelková Beáta QCC ČB D 1239 1492 ½ soutěž
2018/2019 2 VŠTE ČB E 1173 1227 Drda Marek VŠTE ČB D 0 0 0 soutěž
2018/2019 1 VŠTE ČB E 1187 1227 Bajgar Matěj QCC ČB E 1056 1056 0 soutěž
2017/2018 9 VŠTE České Budějovice F 0 1100 Labik Adam QCC České Budějovice F 0 0 1 soutěž
2017/2018 8 VŠTE České Budějovice F 0 1100 Komenda Václav Spartak Kaplice B 0 1362 0 soutěž
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice F 0 0 Čermáková Laura QCC České Budějovice E 0 1176 0 soutěž
2016/2017 8 QCC České Budějovice D Kolář Ladislav DDM Písek D 1456 0 soutěž
2016/2017 4 QCC České Budějovice D Medek Rudolf Olympia České Budějovice A 1501 0 soutěž
2016/2017 3 QCC České Budějovice D Německý Jan Blanský les 1577 1553 0 soutěž