Hráč Karafiát Karel

Karafiát Karel

User Pic
Jméno: Karafiát Karel
Oddíl: Šachový spolek Bechyně
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1534
Elo mezinárodní: 0
ID: 34247
FIDE ID: 341967
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 4 ŠS Reality Horňák Bechyně B 1536 Nuc Kryštof QCC České Budějovice D 1461 1440 ½
2013/2014 5 ŠS Bechyně B 1546 Šindelka Vladimír QCC České Budějovice C 1585 1513 1
2013/2014 3 ŠS Bechyně B 1546 Hanzal Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1547 0
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1546 Čipera Josef ČZ Strakonice C 1846 1733 0
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1546 Hitzger Bohdan Jiskra Třeboň 1650 0
2013/2014 2 ŠS Bechyně B 1546 Čipera Josef ČZ Strakonice C 1846 1733 0
2013/2014 1 ŠS Bechyně B 1546 Hanzal Pavel ŠK Týn n.Vlt. 1547 0
2012/2013 9 Reality Horňák Bechyně C 1558 Motalík Jan ŠACHklub Tábor B 1250 1
2012/2013 8 Reality Horňák Bechyně C 1558 Humhal Lukáš ŠACHklub Tábor Mládí 1287 1
2012/2013 7 Reality Horňák Bechyně C 1558 Simon Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1664 1706 0
2012/2013 5 Reality Horňák Bechyně C 1558 Severin Luboš ŠACHklub Písek D 1000 ½
2012/2013 4 Reality Horňák Bechyně C 1558 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí B 1359 0
2012/2013 3 Reality Horňák Bechyně C 1558 Procházka Pavel Sokol Tábor D 1767 1723 0
2012/2013 2 Reality Horňák Bechyně C 1558 Medek Rudolf Silon Sezimovo Ústí B 1520 1
2012/2013 11 ŠS Bechyně B 1558 Wimberský Antonín Tatran Prachatice A 1887 1873 0
2012/2013 2 ŠS Bechyně B 1558 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1000 ½
2012/2013 1 ŠS Bechyně B 1558 Svoboda Jan ŠACHklub Tábor A 1250 1
2011/2012 9 ŠS Bechyně B 1541 Dolanský Lukáš Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1469 1468 ½
2011/2012 8 ŠS Bechyně B 1541 Blažek Bohuslav ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1415 1
2011/2012 7 ŠS Bechyně B 1541 Sup Pavel DDM Písek 1483 ½
2011/2012 5 ŠS Bechyně B 1541 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1587 1
2011/2012 4 ŠS Bechyně B 1541 Hajtingr Oldřich Šachklub Písek C 1657 ½
2011/2012 2 ŠS Bechyně B 1541 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice C 1716 ½
2010/2011 11 Reality Horňák Bechyně B 1518 Jelínek Lubomír ČZ Strakonice C 1440 ½
2010/2011 8 Reality Horňák Bechyně B 1518 Němec Ludvík QCC České Budějovice D 1432 1
2010/2011 6 Reality Horňák Bechyně B 1518 Mikulič Bohumil Spartak Kaplice 1250 0
2010/2011 3 Reality Horňák Bechyně B 1518 Herda Tomáš QCC České Budějovice C 1648 1
2010/2011 2 Reality Horňák Bechyně B 1518 Smažík Filip SK Royal České Budějovice B 1649 ½
2010/2011 1 Reality Horňák Bechyně B 1518 Baloun Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1763 1
2010/2011 10 Reality Horňák Bechyně 1518 Kaucký Jaroslav Slovan Jindřichův Hradec 1550 0
2009/2010 11 SS Bechyne 1000 Nováková Blanka QCC C. Budejovice C 1683 ½
2009/2010 10 SS Bechyne 1000 Němec Ludvík QCC C. Budejovice D 1452 ½
2009/2010 9 SS Bechyne 1000 Černý Karel Tatran Prachatice B 1393 0
2009/2010 8 SS Bechyne 1000 Kapoun Karel Spartak Pocatky 1578 1
2009/2010 6 SS Bechyne 1000 Šedivý Karel Spartak Sobeslav 1687 0
2009/2010 5 SS Bechyne 1000 Kučera Miroslav SK Tyn n.Vlt. 1503 ½
2009/2010 4 SS Bechyne 1000 Novák Rudolf Silon Sezimovo Usti 1648 0
2009/2010 3 SS Bechyne 1000 Šimek Radek Koberce Kajov 1250 1
2009/2010 2 SS Bechyne 1000 Streďák Josef Sokol Pisek C 1847 0
2009/2010 1 SS Bechyne 1000 Friedl Václav DDM Pisek 1000 0
2008/2009 10 Reality Hornak Bechyne 1000 Severa Jiří Sokol Tabor B 1703 0
2008/2009 2 Reality Hornak Bechyne 1000 Samec František Traxler Veseli n.Luzn. 1595 0
2008/2009 10 Sachový spolek Bechyne B 1000 Kouba Pavel QCC Ceské Budejovice C 1663 0
2008/2009 9 Sachový spolek Bechyne B 1000 Otradovec Luboš Sokol Tabor D 1658 1
2008/2009 8 Sachový spolek Bechyne B 1000 Adigamov Vladimír Spartak Kaplice ½
2008/2009 7 Sachový spolek Bechyne B 1000 Grulo Jan TRAXLER Veseli nad Luznici B 1563 1
2008/2009 1 Sachový spolek Bechyne B 1000 Roj Martin Tatran Prachatice B 0