Hráč Kerej Junus Tulengaliuly

Kerej Junus Tulengaliuly

User Pic
Jméno: Kerej Junus Tulengaliuly
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1404
Elo mezinárodní: 1391
ID: 50113
FIDE ID: 23731060
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 3 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1372 1389 Červenka Jakub ŠK Chodov 1315 1359 0 soutěž
2020/2021 2 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1372 1389 Halama Tomáš ŠK Česká Lípa 1196 1247 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Sp. Ústí n.L"D" 1372 1389 Mrkvan Michal ŠK Sp. Ústí n.L"E" 1588 1615 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1212 1300 Klouda Martin ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1324 1289 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1182 1219 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1534 1590 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1182 1219 Wirth Pavel DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 0 1715 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 0 1219 Gorej Jan ŠK Slavie Děčín 0 0 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1326 1300 David Adam ŠK Libštát 1285 1353 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1326 1300 Mikoláš Petr ŠK Karlovy Vary 1409 1482 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1326 1300 Rýgl Jakub Desko Liberec B 1599 1582 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1326 1300 Šedá Michaela Karlovarský šachklub Tietz 1156 1333 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1214 1300 Werner Hong Quan Dan ŠK Spartak Ústí n.L. A 1654 1624 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1210 1219 Tvaroh Vítězslav Sokol Buštěhrad A 1339 1420 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Ústí n.L. B 1210 1219 Čuvala Tibor Sokol Buštěhrad B 1355 1366 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Ústí n.L. B 0 1219 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1286 1547 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Ústí n.L. B 0 1219 Dvorný Tomáš ŠK Slavoj Litoměřice z. s. 1425 1394 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Spartak Ústí n.L. B 0 1219 Koval Nikita ŠK Teplice 1653 1622 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Spartak Ústí n.L. B 0 1219 Gorej Vojtěch ŠK Česká Lípa 1323 1397 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1212 1300 Lev Lukáš KŠ Štětí 1563 1474 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1212 1300 Hampl Nikola Šachový klub Teplice 1408 1548 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1212 1300 Češpiva Jakub ŠK Teplice"C" 1280 1279 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1214 1300 Rynda Vlastimil ŠK Sj.Litoměřice"E" 1419 1510 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1214 1219 Jusko Jindřich SK Děčín"D" 1423 1372 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1210 1219 Svoboda Josef SK Šachy Chlumec"D" 1540 1583 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1182 1219 Kohut Vasil ŠK Jezdci 1413 1440 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1182 1219 Wáclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"B" 1606 1655 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 0 1219 Mikulka Martin Michael ŠK Sp.Ústí n.L."E" 0 1100 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 0 1250 Marten Tomáš KŠ Štětí 0 0 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 0 0 Pavelka Ondřej SK Šachy Chlumec"D" 0 0 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 0 0 Seifert Tomáš DDM Osek-ŠK Stropnik"B" 0 1067 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Ústí nad Labem B 0 0 Očenášová Lucie ŠK Teplice B 0 0 1 soutěž