Hráč Bačkovský Stanislav

Bačkovský Stanislav

User Pic
Jméno: Bačkovský Stanislav
Oddíl: ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1740
Elo mezinárodní: 0
ID: 5874
FIDE ID: 0
Rok narození: 1971
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Koudelka Miloš 1. Novoborský ŠK "C" 1716 1726 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa "B" 1880 1839 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Hrouzek Jan Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1491 1520 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1631 1612 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1624 1651 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa "B" 0 1784 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Trejbal Martin Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1726 1647 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1615 1600 1 soutěž
2018/2019 10 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Papoušek Michal TJ Slovan Varnsdorf z.s. 1598 1656 0 soutěž
2018/2019 9 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Filip Petr Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1953 1955 ½ soutěž
2018/2019 8 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Průdek Jiří Šachový klub Česká Lípa "B" 2016 2025 0 soutěž
2018/2019 7 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Reiter Petr Šk Stráž pod Ralskem 1647 1649 1 soutěž
2018/2019 6 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Přenosil Julián 1. Novoborský Šk "C" 1546 1574 0 soutěž
2018/2019 5 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Zapletal Martin TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1843 ½ soutěž
2018/2019 4 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Pavlík Otto Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 0 1683 ½ soutěž
2018/2019 3 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Honců Miroslav Šachový klub Česká Lípa "B" 1915 1910 1 soutěž
2018/2019 2 Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 Řičánek Miloslav Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1897 1919 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Paulus Václav TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1936 1901 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Buřita Dobroslav Šachový klub Frýdlant "B" 1559 1557 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Paulus Václav TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1953 1901 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Hofman Kryštof 1. Novoborský ŠK "C" 1819 1765 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 Buřita Dobroslav Šachový klub Frýdlant "B" 1564 1561 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK D 1561 1549 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1789 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 Doubek Jakub 1.Novoborský ŠK D 1487 1533 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 Kokta Marcel ŠK Frýdlant 1789 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 2011 2039 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK C 2023 2027 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 Cejp Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec B 1760 1746 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Pavlík Otto Šachový klub Frýdlant 1727 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK D 1792 1837 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec B 1773 1783 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Novák Jan Desko Liberec C 1954 1977 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Drahotský Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1765 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant 1790 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK D 1792 1837 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec B 1773 1783 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 Novák Jan Desko Liberec C 1954 1977 0 soutěž
2013/2014 10 Cvikováček Cvikov 1728 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1758 1718 ½ soutěž
2013/2014 9 Cvikováček Cvikov 1728 Prášek Boris ŠK DDM Varnsdorf 1862 0 soutěž
2013/2014 8 Cvikováček Cvikov 1728 Pavlík Otto Šachový klub Frýdlant, o.s. 1719 1 soutěž
2013/2014 7 Cvikováček Cvikov 1728 Porsch Jiří Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 0 soutěž
2013/2014 6 Cvikováček Cvikov 1728 Švec Luděk TJ Lokomotiva Liberec "C" 1763 1764 ½ soutěž
2013/2014 5 Cvikováček Cvikov 1728 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "D" 2023 2016 ½ soutěž
2013/2014 4 Cvikováček Cvikov 1728 Ferkl Miloslav ŠK DDM Varnsdorf 1799 ½ soutěž
2013/2014 3 Cvikováček Cvikov 1728 Havlíček Zdeněk Šachový klub Frýdlant, o.s. 1712 1 soutěž
2013/2014 2 Cvikováček Cvikov 1728 Porsch Jiří Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 ½ soutěž
2013/2014 1 Cvikováček Cvikov 1728 Švec Luděk TJ Lokomotiva Liberec "C" 1763 1764 1 soutěž
2012/2013 3 Cvikováček Cvikov 1740 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1824 1785 0 soutěž
2012/2013 2 Cvikováček Cvikov 1740 Pavlík Otto Šachový klub Frýdlant, o.s. 1749 ½ soutěž
2012/2013 1 Cvikováček Cvikov 1740 Mašek Arnošt TJ Bižu Jablonec n.N. B 1790 ½ soutěž
2012/2013 7 Cvikováček Cvikov Filip Petr Šachový klub Frýdlant, o.s. 0 soutěž
2012/2013 6 Cvikováček Cvikov Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem ½ soutěž
2012/2013 5 Cvikováček Cvikov Gombala Marek Chess Rowdies (Slavia Lbc) 0 soutěž
2012/2013 4 Cvikováček Cvikov Mašek Arnošt TJ Bižu Jablonec n.N. B 0 soutěž
2012/2013 3 Cvikováček Cvikov Průdek Jiří TJ Krásná Lípa B 0 soutěž
2012/2013 2 Cvikováček Cvikov Tryhuba Jaroslav 1.NovoborskýŠK D ½ soutěž
2012/2013 1 Cvikováček Cvikov Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec C 1 soutěž
2011/2012 10 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK E 1708 1740 1 soutěž
2011/2012 9 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Řičánek Miloslav TJ Lokomotiva Liberec B 1972 1966 1 soutěž
2011/2012 8 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1874 1874 0 soutěž
2011/2012 7 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 1 soutěž
2011/2012 6 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Pavlík Otto ŠK Frýdlant 1742 ½ soutěž
2011/2012 5 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK E 1708 1740 ½ soutěž
2011/2012 4 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1874 0 soutěž
2011/2012 3 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa B 1741 1 soutěž
2011/2012 2 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 0 soutěž
2011/2012 1 DDM Cvikováček Cvikov 1706 Pavlík Otto ŠK Frýdlant 1742 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Spartak ČKD Žandov 1698 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa "B" 1729 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Spartak ČKD Žandov 1698 Langr Tomáš Cvikováček 1542 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Spartak ČKD Žandov 1698 Kučera Tomáš Novoborská šachová akademie 1391 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak ČKD Žandov 1698 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1724 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak ČKD Žandov 1698 Langr Tomáš Cvikováček 1542 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak ČKD Žandov 1698 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1503 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Spartak ČKD Žandov 1698 Havlíček Zdeněk TJ Nové Město pod Smrkem 1715 0 soutěž
2009/2010 6 Spartak Žandov 1676 Šulc Petr TJ UD Hamr 1649 1 soutěž
2009/2010 5 Spartak Žandov 1676 Liška Jiří ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1551 1 soutěž
2009/2010 4 Spartak Žandov 1676 Carda Milan TJ Krásná Lípa "C" 1751 ½ soutěž
2009/2010 3 Spartak Žandov 1676 Kočí Vladimír TJ UD Hamr 1629 1 soutěž
2009/2010 2 Spartak Žandov 1676 Kučera Tomáš ŠK ZŠ Tyršova Čeká Lípa 1000 1 soutěž
2009/2010 1 Spartak Žandov 1676 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa "C" 1856 ½ soutěž
2008/2009 10 Spartak Zandov 1673 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborsky SK H 0 soutěž
2008/2009 9 Spartak Zandov 1673 Kočí Vladimír TJ UD Hamr 1712 1 soutěž
2008/2009 8 Spartak Zandov 1673 Vlček Bohumír 1. Novoborsky SK G 1411 ½ soutěž
2008/2009 7 Spartak Zandov 1673 Ščerba Jiří SK Vegas Straz pod Ralskem 1888 0 soutěž
2008/2009 6 Spartak Zandov 1673 Mareček Vladislav 1.Novoborsky SK F 1595 ½ soutěž
2008/2009 5 Spartak Zandov 1673 Koudelka Miloš 1.Novoborsky SK H 1709 ½ soutěž
2008/2009 3 Spartak Zandov 1673 Langr Tomáš 1. Novoborsky SK G 1545 1 soutěž
2008/2009 2 Spartak Zandov 1673 Malec Jan SK Vegas Straz pod Ralskem 1993 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Spartak ČKD Žandov 1670 Loch Petr Šachový klub Česká Lípa 1966 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak ČKD Žandov 1670 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK E 2090 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Spartak ČKD Žandov 1670 Rayman Karel 1. Novoborský ŠK F 1731 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Spartak ČKD Žandov 1670 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1878 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Spartak ČKD Žandov 1670 Holub Jaroslav TJ Uranové Doly Hamr 1733 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Spartak ČKD Žandov 1670 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa B 1844 0 soutěž
2006/2007 7 Spartak Žandov ČKD 1655 Koudelka Miloš 1. Novoborský ŠK E 1640 1 soutěž
2006/2007 6 Spartak Žandov ČKD 1655 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa C 1765 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Žandov ČKD 1655 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa 1723 1 soutěž
2006/2007 4 Spartak Žandov ČKD 1655 Lexa Václav 1. Novoborský ŠK D 1957 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Žandov ČKD 1655 Zapletal Martin ŠK Varnsdorf 1832 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Žandov ČKD 1655 Malec Jan TJ UD Hamr 2071 0 soutěž
2005/2006 7 Spartak Žandov ČKD 1644 Princ Jiří TJ Krásná Lípa B 1878 0 soutěž
2005/2006 6 Spartak Žandov ČKD 1644 Pavlík Josef ŠK Varnsdorf 1749 0 soutěž
2005/2006 5 Spartak Žandov ČKD 1644 Gombos Ladislav TJ UD Hamr 1778 0 soutěž
2005/2006 4 Spartak Žandov ČKD 1644 Jílek Jaromír TJ Doksy - ŠK Weyrostek 1679 1 soutěž
2005/2006 3 Spartak Žandov ČKD 1644 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa C 1655 1 soutěž
2005/2006 2 Spartak Žandov ČKD 1644 Koudelka Miloš 1. Novoborský ŠK D 1598 1 soutěž
2004/2005 9 Spartak Žandov 1638 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1809 ½ soutěž
2004/2005 8 Spartak Žandov 1638 Pavelka Luboš TJ Krásná Lípa B" 1795 0 soutěž
2004/2005 7 Spartak Žandov 1638 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa C" 1632 1 soutěž
2004/2005 6 Spartak Žandov 1638 Malec Jan TJ UD Hamr 2063 0 soutěž
2004/2005 5 Spartak Žandov 1638 Kučera Jaroslav Novoborský ŠK C" 1949 0 soutěž
2004/2005 3 Spartak Žandov 1638 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1832 1 soutěž
2004/2005 2 Spartak Žandov 1638 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa B" 1847 0 soutěž
2004/2005 1 Spartak Žandov 1638 Všetíček Oldřich ŠK Weyrostek Doksy 1689 0 soutěž
2003/2004 9 Spartak Žandov 1615 Kulhánek Jaromír TJ Krásná Lípa C 1607 0 soutěž
2003/2004 8 Spartak Žandov 1615 Gombos Ladislav TJ UD Hamr 1763 ½ soutěž
2003/2004 7 Spartak Žandov 1615 Jarschel Gerhard SŠES+SOU Varnsdorf 1868 0 soutěž
2003/2004 6 Spartak Žandov 1615 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK A 1918 1 soutěž
2003/2004 5 Spartak Žandov 1615 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa B 1738 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak Žandov 1615 Mokrý Miroslav TJ Jiskra Cvikov 1714 ½ soutěž
2003/2004 2 Spartak Žandov 1615 Všetíček Oldřich ŠK Weyrostek Doksy 1722 0 soutěž
2003/2004 1 Spartak Žandov 1615 Rayman Karel 1. Novoborský ŠK B 1700 1 soutěž