Hráč Kuru Jakub

Kuru Jakub

User Pic
Jméno: Kuru Jakub
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1291
Elo mezinárodní: 0
ID: 34421
FIDE ID: 380288
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 8 ŠK Červený Kostelec 1261 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 0
2015/2016 9 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1677 1640 0
2015/2016 8 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 Lesk Břetislav T.J. Sokol Studnice 1583 ½
2015/2016 6 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 ½
2015/2016 5 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 0
2015/2016 4 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1686 1590 1
2015/2016 3 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 0
2015/2016 1 Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 0
2015/2016 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1261 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1583 1679 0
2015/2016 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1261 Gregor Pavel TJ Sokol Hradec Králové B 1712 1639 0
2015/2016 6 Sokol Jukov Červený Kostelec 1261 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 0
2014/2015 7 Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1238 Borůvka Vladimír TJ Sokol Vrchoviny 1693 ½
2014/2015 5 Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1238 Cibulka Josef TJ Hronov "B" 1000 1
2014/2015 3 Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1238 Řehák Jan ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1083 1
2013/2014 4 TJ Sokol Červený Kostelec B 1250 Dědik Štefan Slovan Broumov B 1100 0
2013/2014 2 TJ Sokol Červený Kostelec B 1250 Kučera Daniel TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1823 1823 0
2012/2013 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 SONNY TJ Náchod G 1
2012/2013 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Stejskal Jan Slovan Broumov B 1
2012/2013 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Hruša Vojtěch KUNA TJ Náchod E 1000 0
2012/2013 3 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov B 1758 0
2012/2013 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice B 1568 ½
2012/2013 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov D 1358 1
2012/2013 8 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1250 Michl Zdeněk JISKRA JAROMĚŘ B 1588 1591 ½
2012/2013 3 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1250 Ulman Jakub ŠK DOBRUŠKA 1250 ½
2012/2013 2 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1250 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1
2011/2012 7 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Kabelka Tomáš Šachklub AD Jičín A 1100 1
2011/2012 6 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Dostál Vojtěch Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2011/2012 5 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 0
2011/2012 4 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Šafka Otakar ŠK Lípa A 1250 0
2011/2012 2 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Soukup David PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 1 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1250 1
2010/2011 5 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1250 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 0
2010/2011 4 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1250 Binko Adam Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1100 0
2010/2011 2 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1250 Šafka Otakar ŠK Lípa 1100 1
2010/2011 1 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1250 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov 1250 ½
2010/2011 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1250 Šolín Václav DDM Třebechovice p.Or. 1645 0
2009/2010 7 Sokol JOSI Červený Kostelec Přibyl Šimon ŠK DDM Třebechovice 1
2009/2010 6 Sokol JOSI Červený Kostelec Chasák Jan ŠŠ Panda Rychnov C ½
2009/2010 5 Sokol JOSI Červený Kostelec Šimková Zuzana Sokol Hradec Králové B 1100 1
2009/2010 4 Sokol JOSI Červený Kostelec Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 0
2009/2010 3 Sokol JOSI Červený Kostelec Killar Lukáš TJ Loko Trutnov 0
2009/2010 2 Sokol JOSI Červený Kostelec Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2009/2010 1 Sokol JOSI Červený Kostelec Zajíc František Šachklub AD Jičín 1
2009/2010 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B Bydelský Tomáš Lokomotiva Trutnov B 1498 0
2009/2010 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B Vágner Patrik KUNA TJ Náchod D 1671 0
2008/2009 8 Červený Kostelec Kašparová Veronika DDM Třebechovice 0
2008/2009 7 Červený Kostelec Golebiewicz Dominik ŠK Dobruška 1
2007/2008 2 Sokol Josi Červený Kostelec B Král Zdeněk Spartak Police n. Met. 1303 0