Hráč Sochor Tomáš

Sochor Tomáš

User Pic
Jméno: Sochor Tomáš
Oddíl: Sokol ČOS Vranovice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1450
Elo mezinárodní: 0
ID: 24586
FIDE ID: 0
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2008/2009 8 Sokol COS Vranovice "A" 1450 Svítil Jaromír SK Kurim KME-DDM "D" 1
2007/2008 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1484 Semotam Josef TJ ZNOJMO B 1662 ½
2007/2008 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1484 Bezdíček Miloš ŠK 64 BRNO B 1754 0
2007/2008 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1484 Svíženský Luboš VINOHRADY BRNO A 1783 0
2007/2008 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1484 Dufek Martin ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1715 0
2007/2008 5 Sokol Vranovice 1484 Novotný Dalibor SK Kurim KME-DDM D 1352 0
2007/2008 3 Sokol Vranovice 1484 Snasel Michal SK Kurim KME-DDM C 1
2007/2008 2 Sokol Vranovice 1484 Dobšák Jakub SK Tetcice B 1
2007/2008 1 Sokol Vranovice 1484 Menšík František SK Sokol Tisnov B 1490 0
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Kyselka Daniel ŠK Smíchov Praha 1000 ½
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Petřík Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad A 1395 ½
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Dušek Vladimír Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Hlaváček Ondřej Slavoj České Budějovice A 1250 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Novotný Richard TJ Náměšť nad Oslavou 1536 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Němec Šimon Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 0
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Vopěnka Jan TRW autoelektronika Vlašim 1456 0
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Čermák Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1260 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1250 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1419 Šembera Milan TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 1
2006/2007 4 Sokol Šakvice 1419 Ciprys Jiří Sokol Lanžhot 1406 ½
2005/2006 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Plevák Petr ŠK SŠŠ Staré Město B 1385 ½
2005/2006 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Volčík Luděk ŠK Boršice 1504 0
2005/2006 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Šantora Jiří TJ Sokol Postoupky 1607 0
2005/2006 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Řadová Jana Slavia Kroměříž 1250 ½
2005/2006 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Týn Marek ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1371 1
2005/2006 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Dub Vojtěch SK Prostějov 1100 1
2005/2006 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Borufka Roman ŠK Hodonín 1250 1
2005/2006 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Karpov Daniel TJ Tatran Poštorná 1100 1
2005/2006 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Kudělásek Jan TJ Dolní Benešov 1514 0
2005/2006 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Pisarek Magdalena SK Slavia Orlová 1250 1
2005/2006 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1375 Mojžíšek Marek BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1484 0
2005/2006 10 SOKOL VRANOVICE 1375 Zikan Karel LOKOMOTIVA BRNO F 1826 0
2005/2006 9 SOKOL VRANOVICE 1375 Mikulů Lukáš SPgŠ+G ZNOJMO B 0
2005/2006 6 SOKOL VRANOVICE 1375 Musil Jiří LOKOMOTIVA BRNO G 1371 ½
2005/2006 5 SOKOL VRANOVICE 1375 Janda Luboš PRŮKOPNÍK PETRIA 1699 ½
2005/2006 4 SOKOL VRANOVICE 1375 Vavřík Martin UNIVERZITA BRNO 1628 ½
2005/2006 2 SOKOL VRANOVICE 1375 Dajč Ján ŠK HRUŠOVANY N.J. 1579 0
2005/2006 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1375 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1632 0
2005/2006 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1375 Pehal Luděk Orel Ořechov "B" 1664 0
2005/2006 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1375 Peška Jan Sokol Střelice "B" 1688 ½
2005/2006 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1375 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1655 0
2005/2006 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1375 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1427 ½
2004/2005 6 Sokol Šakvice 1364 Knápek Tomáš ŠK Hustopeče C 1535 0
2004/2005 3 Sokol Šakvice 1364 Bernard Miroslav Tatran Poštorná D 1437 ½
2004/2005 1 Sokol Šakvice 1364 Ondryska František Sokol Lanžhot 1372 ½