Hráč Trčka Marek

Trčka Marek

User Pic
Jméno: Trčka Marek
Oddíl: ŠO U Lípy Malé Hoštice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1535
Elo mezinárodní: 0
ID: 14898
FIDE ID: 23712996
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1539 Sněhota Vilém ŠK TJ Dolní Benešov "C" 0 1720 0
2018/2019 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1539 Nevřela Bernard Sokol Štěpánkovice 0 1522 ½
2018/2019 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1539 Dubinský Ladislav Orel Opava "C" 0 1558 ½
2015/2016 11 ŠK Orel Opava "C" 1545 Stania Petr Slezan Opava "C" 1793 1766 0
2015/2016 9 ŠK Orel Opava "C" 1545 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1406 ½
2014/2015 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1536 Drastík Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1528 ½
2014/2015 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1536 Chvěja Roman ŠK U Freda Darkovičky 1611 1
2014/2015 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1536 Strachota Jan ŠK Gobe Píšť 1529 ½
2013/2014 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1527 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1643 ½
2013/2014 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1527 Glinz Roman SK Kravaře "B" 1314 1
2013/2014 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1527 Harazim Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1363 ½
2013/2014 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1527 Montág Petr Orel Opava "C" 1696 0
2013/2014 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1527 Škrob Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1674 1
2012/2013 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Guniš Zdeněk TJ Ludgeřovice 1483 ½
2012/2013 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Hrbáč Jiří Slezan Opava "C" 1559 ½
2012/2013 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Sommer Richard TJ Vítkov 1722 ½
2012/2013 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Kretek Miroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1000 1
2012/2013 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1427 ½
2012/2013 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Kubita Daniel Orel Opava "C" 1000 0
2012/2013 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1740 1747 ½
2012/2013 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1553 0
2012/2013 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1716 0
2012/2013 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Mikulenčáková Jana ŠKTP Hrabyně "B" 1289 1
2012/2013 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1537 Mrnka Miroslav TJ Velká Polom 1603 0
2011/2012 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1000 0
2011/2012 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Macháček Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1250 ½
2011/2012 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Mikulenčák Jaroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1571 1
2011/2012 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Baše Rudolf TJ Ludgeřovice 1630 ½
2011/2012 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Pašek Alfons ŠK 1935 Bolatice 1342 ½
2011/2012 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Milián Milan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1645 0
2011/2012 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1519 0
2011/2012 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1554 0
2011/2012 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Smolka Pavel ŠK "U Freda" Darkovičky 1553 ½
2011/2012 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1554 Chwistek Karel Slezan Opava "D" 1484 ½
2010/2011 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Mrkva Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1459 0
2010/2011 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1526 0
2010/2011 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "A" 1669 ½
2010/2011 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1568 ½
2010/2011 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1637 ½
2010/2011 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Andronikidis Andreas Orel Opava "B" 1000 0
2010/2011 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1565 0
2010/2011 4 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Moravec Ervin ŠK "U Freda" Darkovičky 1691 ½
2010/2011 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť 1600 1
2010/2011 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1538 0
2010/2011 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1573 Baše Rudolf TJ Ludgeřovice 1643 ½
2009/2010 11 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1806 ½
2009/2010 10 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1632 ½
2009/2010 9 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Mikulenčáková Ludmila ŠKTP Hrabyně 1645 ½
2009/2010 8 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1510 ½
2009/2010 7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Harasim Horst Sokol Štěpánkovice 1
2009/2010 6 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1410 1
2009/2010 5 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Chvěja Roman ŠK U Freda Darkovičky 1629 ½
2009/2010 3 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Hampel Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1675 ½
2009/2010 2 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 ½
2009/2010 1 ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1652 0
2008/2009 9 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1547 Barvenčík Libor ŠK 1935 Bolatice 1345 1
2008/2009 8 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1547 Baše Rudolf TJ Ludgeřovice 1655 ½
2008/2009 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1547 Kramář Filip TJ SK Kravaře B 0
2008/2009 5 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1547 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov F 1100 ½
2008/2009 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1547 Mrákota Zdeněk TJ Slezan Opava E 1638 ½
2008/2009 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1547 Švarc Viktor ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1448 1
2007/2008 7 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1546 Glinz Roman TJ SK Kravaře "B" 1274 1
2007/2008 6 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1546 Horák Arnošt TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1695 0
2007/2008 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1546 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1631 ½
2007/2008 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1546 Pyš Libomír ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1635 ½
2006/2007 9 ŠO U Lípy M. Hoštice 1542 Suchý Vladimír TJ Sokol Háj ve Slezsku B 1552 ½
2006/2007 8 ŠO U Lípy M. Hoštice 1542 Pavlík Karel TJ Sokol Jakartovice B 1722 ½
2006/2007 6 ŠO U Lípy M. Hoštice 1542 Argyropulos Petr TJ SK Kravaře B ½
2005/2006 10 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1552 Drastík Jakub TJ SOKOL Kobeřice B 1
2005/2006 4 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1552 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1736 0
2005/2006 3 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1552 Sniehotta Jan TJ SK Kravaře B 1633 0
2005/2006 2 ŠO U Lípy Malé Hoštice 1552 Rataj Lukáš ŠK 1935 Bolatice 1
2004/2005 10 ŠO Malé Hoštice 1552 Thener David SK Kravaře B" 1
2004/2005 7 ŠO Malé Hoštice 1552 Miketa Tomáš Dolní Benešov F" 1
2004/2005 5 ŠO Malé Hoštice 1552 Glinz Roman SK Kravaře B" 1
2004/2005 4 ŠO Malé Hoštice 1552 Barvenčík Libor ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 2 ŠO Malé Hoštice 1552 Jarkuliš Vojtěch Dolní Benešov F" 0
2004/2005 1 ŠO Malé Hoštice 1552 Rak Tomáš POGO Budišov n.B. 1938 0