Hráč Ticháček Vít

Ticháček Vít

User Pic
Jméno: Ticháček Vít
Oddíl: Matador Přáslavice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1509
Elo mezinárodní: 0
ID: 22263
FIDE ID: 0
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Matador Přáslavice ŠK 0 1509 Klech Jaroslav Sigmia Olomouc C 0 0 1
2019/2020 1 Matador Přáslavice ŠK 0 1509 Kryst Konrád ŠK Šternberk B 1614 1524 1
2018/2019 11 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1800 1813 ½
2018/2019 10 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 TJ Tatran Litovel C 1
2018/2019 9 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Slepička Ladislav Šachový klub Olomouc C 1632 1576 0
2018/2019 8 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Bednář Jiří TJ Tatran Litovel D 0 0 ½
2018/2019 7 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Hlaváč Vladimír A64 Grygov D 0 1195 1
2018/2019 6 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Plhák Miroslav ŠK Luká-Bouzov 0 1604 0
2018/2019 4 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Peřina Josef ŠK Bohuňovice C 0 1635 0
2018/2019 3 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Urbánek Jaroslav Sigmia Olomouc C 0 1511 0
2018/2019 2 Matador Přáslavice ŠK 0 1536 Kurfürst Adam A64 Grygov - mládež 1122 1186 ½
2017/2018 9 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1861 1836 0
2017/2018 8 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Plhák Miroslav ŠK Luká Bouzov 0 1620 1
2017/2018 7 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Šiška Jiří Sigmia Olomouc C 0 1529 ½
2017/2018 6 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Peřina Josef ŠK Žerotín 0 1707 0
2017/2018 5 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Kubisa Vladimír AŠK Olomouc D 0 1635 0
2017/2018 3 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Hořák Radek ŠK Šternberk C 0 1608 ½
2017/2018 2 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice B 0 1558 ½
2017/2018 1 Matadoor Přáslavice ŠK 0 1528 Novák Miroslav Agentura 64 Grygov D 1441 1466 1
2015/2016 9 Matador Praslavice SK 1504 Peřina Michal ASK DA Olomouc C 2020 1985 0
2015/2016 8 Matador Praslavice SK 1504 Hampl Martin Tatran Litovel D 1311 1
2015/2016 6 Matador Praslavice SK 1504 Hojgr Karel SK Zerotin 1596 0
2015/2016 5 Matador Praslavice SK 1504 Opravil Jan SK Luka B 1621 0
2015/2016 4 Matador Praslavice SK 1504 Skula Milan Agentura 64 Grygov D 1601 1645 1
2015/2016 3 Matador Praslavice SK 1504 Pinďura Vladimír Sigmia Olomouc C 1612 1572 0
2015/2016 2 Matador Praslavice SK 1504 Malenovský Martin ZS Horka nad Moravou 1574 1598 0
2015/2016 1 Matador Praslavice SK 1504 Slezák Jan SK Sternberk C 1488 1
2014/2015 9 Matadoor Přáslavice ŠK 1514 Malenovský Martin ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1609 1609 0
2014/2015 8 Matadoor Přáslavice ŠK 1514 Kryst Konrád ŠK Šternberk C 1697 1644 0
2014/2015 6 Matadoor Přáslavice ŠK 1514 Steklý Luboš Sigmia Olomouc C 1394 1
2014/2015 5 Matadoor Přáslavice ŠK 1514 Axman Oldřich ŠK DUE POP Uničov B 1891 1859 0
2014/2015 4 Matadoor Přáslavice ŠK 1514 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc C 1802 1693 0
2014/2015 1 Matadoor Přáslavice ŠK 1514 Hampl Miroslav ŠK Žerotín 1511 ½
2013/2014 9 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc B 1725 0
2013/2014 8 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Prázdný Vít Tatran Litovel D 1000 1
2013/2014 7 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Karger Ivo Sigmia Olomouc C 1683 0
2013/2014 6 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc C 1655 1655 0
2013/2014 5 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Pavel Richard ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1851 1912 0
2013/2014 4 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Peřina Josef ŠK Žerotín 1760 0
2013/2014 2 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Maďar Vladimír ŠK Šternberk C 1754 1718 0
2013/2014 1 Matadoor Přáslavice ŠK 1536 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov B 2015 1896 0
2012/2013 7 Matadoor Přáslavice ŠK 1521 Hampl Martin Tatran Litovel D 1000 1
2012/2013 6 Matadoor Přáslavice ŠK 1521 Spurný Ladislav ŠK Šternberk B 1675 1660 1
2012/2013 5 Matadoor Přáslavice ŠK 1521 Karger Ivo Sigmia Olomouc C 1676 0
2012/2013 4 Matadoor Přáslavice ŠK 1521 Kubisa Vladimír AŠK DA Olomouc B 1681 ½
2012/2013 3 Matadoor Přáslavice ŠK 1521 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1726 0
2012/2013 2 Matadoor Přáslavice ŠK 1521 Telařík Mojmír ŠK Žerotín 1615 1
2008/2009 11 Garde Calcio Olomouc B 1506 Zedník Josef A64 DDM Olomouc 0
2008/2009 10 Garde Calcio Olomouc B 1506 Meissel Karel Sportovní klub Prostějov B 1830 0
2008/2009 9 Garde Calcio Olomouc B 1506 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1662 0
2008/2009 8 Garde Calcio Olomouc B 1506 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1720 0
2008/2009 7 Garde Calcio Olomouc B 1506 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička B 1346 1
2008/2009 6 Garde Calcio Olomouc B 1506 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1872 0
2008/2009 5 Garde Calcio Olomouc B 1506 Kympergr Vojtěch Spartak Přerov B 1547 0
2008/2009 4 Garde Calcio Olomouc B 1506 Hrabal Jiří Sigmia Senior klub Olomouc B 1752 1
2008/2009 3 Garde Calcio Olomouc B 1506 Srkala Tomáš TJ Sokol Hranice 1497 ½
2008/2009 2 Garde Calcio Olomouc B 1506 Jemelka Jan Sportovní klub Přerov 2004 0
2008/2009 1 Garde Calcio Olomouc B 1506 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička A 1748 0
2007/2008 11 Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1493 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1773 1
2007/2008 10 Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1493 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1509 0
2007/2008 9 Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1493 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1529 0
2007/2008 8 Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1493 Sedlák Emil Sportovní klub Přerov 1708 ½
2007/2008 7 Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1493 Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov B 1599 1
2007/2008 4 Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1493 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 0