Hráč Wrzecionko David

Wrzecionko David

User Pic
Jméno: Wrzecionko David
Oddíl: Šachový klub Holoubkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1503
Elo mezinárodní: 1547
ID: 13005
FIDE ID: 358509
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 Holoubkov 1547 1526 Volfová Milena Union 1565 1596 ½
2018/2019 1 Holoubkov 1547 1526 Vaněk Miroslav HeřNýř C 0 1562 0
2018/2019 6 ŠK Holoubkov B 1547 1526 Bui Tien Long Heřnýř E 1356 1413 1
2018/2019 5 ŠK Holoubkov B 1547 1526 Kresl Filip ŠK 64 PLZEŇ C 1386 1525 0
2018/2019 2 ŠK Holoubkov B 1547 1526 Fakan Petr Sokol Plzeň - Letná "C" 1411 1378 0
2018/2019 1 ŠK Holoubkov B 1547 1526 König Vlastislav ŠACHOVÝ KLUB LÍNĚ E 0 1625 0
2017/2018 4 ŠK Holoubkov 1537 1527 Kaše Jiří Šk Líně D 0 1442 0
2017/2018 3 ŠK Holoubkov 1537 1527 Heinrich Dominik ŠK 64 PLZEŇ C 1313 1385 1
2017/2018 2 ŠK Holoubkov 1537 1527 Šeterle Matěj ŠK 64 PLZEŇ D 1585 1514 ½
2017/2018 1 ŠK Holoubkov 1570 1545 Krisman Ondřej SŠK Heřnýř E 1590 1579 1
2016/2017 11 Holoubkov 1566 Kaňka Jindřich Košutka E 1443 1
2016/2017 10 Holoubkov 1566 Tomaščík Petr Dvorec D 1513 0
2016/2017 9 Holoubkov 1566 Ehrlich Tomáš Košutka F 1385 1
2016/2017 8 Holoubkov 1566 Steinbauer Tomáš Líně C 1247 1
2016/2017 7 Holoubkov 1566 Volfová Milena Union 1556 1629 ½
2016/2017 6 Holoubkov 1566 Šefrna František Loko C 1700 1691 ½
2016/2017 5 Holoubkov 1566 Sedlák Jakub Dvorec B 1469 1528 0
2016/2017 4 Holoubkov 1566 Málková Adriana ŠK 64 B 1440 1435 0
2016/2017 3 Holoubkov 1566 Šantora Ladislav Košutka D 1858 1804 ½
2016/2017 2 Holoubkov 1566 Polák Michal Petřín C 1166 ½
2016/2017 1 Holoubkov 1566 Bošek Vladimír HeřNýř C 1329 1436 0
2014/2015 5 Rokycany 1566 Nechutný Michal TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1478 1524 0
2014/2015 3 Rokycany 1566 Ehrlich Tomáš Košutka E 1390 1
2014/2015 1 Rokycany 1566 Zemen Jakub ŠK Líně C 1578 1
2013/2014 8 Rokycany 1574 Štěpánek Vít Košutka E 1581 1581 0
2013/2014 7 Rokycany 1574 Nechutný Michal TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1378 1
2013/2014 6 Rokycany 1574 Kupilík Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1920 1725 0
2013/2014 5 Rokycany 1574 Šiml Oldřich ŠK Líně D 1571 0
2013/2014 4 Rokycany 1574 Tomaščík Petr TJ Slavoj Dvorec B 1501 1
2013/2014 2 Rokycany 1574 Korba Zdeněk SŠK HeřNýř C 1703 ½
2013/2014 1 Rokycany 1574 Union Plzeň 1
2012/2013 11 SKK-ZP Rokycany 1580 Šimek Jiří SŠK HeřNýř B 1749 0
2012/2013 9 SKK-ZP Rokycany 1580 Wolf Vilém TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1683 0
2012/2013 7 SKK-ZP Rokycany 1580 Jirkovská Jana Košutka F 1364 1
2011/2012 7 SKK-ZP Rokycany 1566 Joura Jaroslav Sokol Plzeň - Letná C 1525 ½
2011/2012 6 SKK-ZP Rokycany 1566 Brychta Václav TJ Košutka Plzeň F 1410 1
2011/2012 4 SKK-ZP Rokycany 1566 Česák Jaromír ŠK Přeštice C 1416 1
2011/2012 3 SKK-ZP Rokycany 1566 Telekeš Vojtěch TJ Košutka Plzeň G 1000 1
2011/2012 2 SKK-ZP Rokycany 1566 Porkertová Ludmila Sokol Plzeň 1 C 1100 ½
2011/2012 1 SKK-ZP Rokycany 1566 Jiřinec František SŠK HeřNýř E 1498 1
2010/2011 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1569 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1838 0
2010/2011 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1569 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2009/2010 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1557 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "G" 1250 ½
2009/2010 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1557 Ogrocký Vladimír TJ Inter Petrovice "B" 1000 0
2009/2010 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1557 Mazoch Petr TJ Slovan Havířov "D" 1339 1
2009/2010 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1557 Sulkowski David SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2009/2010 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1557 Pěgřimek Miroslav OS Rychvald "C" 1377 1
2009/2010 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1557 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1602 ½
2008/2009 9 Viktorie Bohumín B 1570 Valenčík Michal Slovan Havířov B 1725 0
2008/2009 8 Viktorie Bohumín B 1570 Bukový Josef Baník Havířov C 1820 0
2008/2009 7 Viktorie Bohumín B 1570 Konečný Jan Slavoj Český Těšín 1000 0
2008/2009 5 Viktorie Bohumín B 1570 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1755 0
2008/2009 3 Viktorie Bohumín B 1570 Valenčík Jozef Slovan Havířov C 1724 0
2008/2009 2 Viktorie Bohumín B 1570 Luczyk Petr Slavia Orlová D 1708 0
2008/2009 1 Viktorie Bohumín B 1570 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1611 1
2008/2009 1 Viktoria Bohumín 1570 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná B 1874 0