Hráč Moravec Vlastimil

Moravec Vlastimil

User Pic
Jméno: Moravec Vlastimil
Oddíl: ŠK DDM Planá u Mar.Lázní
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1618
Elo mezinárodní: 1682
ID: 8800
FIDE ID: 370720
Rok narození: 1950
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK DDM Planá 1682 1618 Řezníčková Sibyla Tachov B 1198 1211 ½
2019/2020 8 ŠK DDM Planá 1682 1618 Roskovec Bedřich Union 1597 1584 ½
2019/2020 7 ŠK DDM Planá 1682 1618 Slavík Josef Loko C 0 1719 0
2019/2020 6 ŠK DDM Planá 1682 1618 Vaněk Miroslav HeřNýř B 1643 1645 0
2019/2020 5 ŠK DDM Planá 1682 1618 Telekeš Vojtěch Holoubkov 0 1355 ½
2019/2020 4 ŠK DDM Planá 1682 1618 Šůs Petr Dvorec C 0 1565 0
2019/2020 3 ŠK DDM Planá 1682 1618 Orlíček Karel ŠK Líně E 1674 1663 ½
2019/2020 2 ŠK DDM Planá 1682 1618 Fárek Vladimír Petřín C 0 1586 0
2019/2020 1 ŠK DDM Planá 1682 1618 Mametev Artem HeřNýř C 0 1656 0
2018/2019 11 ŠK DDM Planá 1682 1670 Orlíček Karel ŠK Líně C 1684 1688 ½
2018/2019 10 ŠK DDM Planá 1682 1670 Bartoněk Tomáš Holoubkov 1569 1576 0
2018/2019 9 ŠK DDM Planá 1682 1670 Zach Tomáš Košutka C 1628 1616 0
2018/2019 8 ŠK DDM Planá 1682 1670 Krisman Ondřej HeřNýř C 1539 1520 0
2018/2019 7 ŠK DDM Planá 1682 1670 Škoda Jiří Petřín C 1576 1616 0
2018/2019 6 ŠK DDM Planá 1682 1670 Kovář Jiří Dvorec C 0 1694 0
2018/2019 4 ŠK DDM Planá 1682 1670 Kubát Zbyněk Přeštice B 1612 1589 1
2018/2019 3 ŠK DDM Planá 1682 1670 Ehrlich Tomáš Košutka D 0 1396 0
2018/2019 2 ŠK DDM Planá 1682 1670 Šimek Milan Union 0 0 0
2018/2019 1 ŠK DDM Planá 1682 1670 Bukvaj Martin Klatovy C 1220 1230 1
2017/2018 11 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Truksa Václav ŠK Tachov B 1801 1769 0
2017/2018 10 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Ment Jiří TJ Sokol Postřekov 0 1784 0
2017/2018 9 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Janeček Petr ŠK Přeštice A 1840 1790 0
2017/2018 8 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Polomis Zdeněk ŠK Sokol Klatovy B 1937 1748 0
2017/2018 7 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Kovář Jiří ŠK Dvorec B 0 1708 1
2017/2018 6 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Václavík Václav TJ Plzeň Košutka B 1974 1943 0
2017/2018 5 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Nechutný Michal SK Petřín Plzeň B 1756 1654 ½
2017/2018 4 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Syrovátka Čeněk HeřNýř A 1826 1695 ½
2017/2018 3 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Skála Zdeněk TJ Lokomotiva Plzeň B 1839 1866 0
2017/2018 2 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Chloupek Jaroslav Sokol Domažlice B 1849 1753 1
2017/2018 1 ŠK DDM Planá u Mar. Lázní 1682 1683 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň - Letná B 1919 1833 0
2016/2017 11 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň - Letná B 1884 1879 ½
2016/2017 10 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Kastl Josef SŠK HeřNýř B 1849 1786 ½
2016/2017 9 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Kuneš Josef TJ Sokol Postřekov A 1703 ½
2016/2017 8 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Šebek Josef TJ Lokomotiva Plzeň B 1839 0
2016/2017 7 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Hadač Pavel TJ Plzeň Košutka z.s. B 1751 1721 0
2016/2017 6 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Sova Zdeněk ŠK Sokol Klatovy B 1747 1759 0
2016/2017 5 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Flajšman Pavel ŠK Dvorec A 1356 1458 ½
2016/2017 4 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Kratochvíl Aleš ŠK Tachov B 1624 ½
2016/2017 3 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Kupilík Jiří SK Petřín Plzeň B 1921 1749 0
2016/2017 2 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Kafka Ladislav Sokol Domažlice B 1926 0
2016/2017 1 ŠK DDM Planá u Mar.Lázní A 1672 1711 Gadževský Štefan TJ Plzeň Košutka z.s. C 1604 ½
2015/2016 11 Kšice 1672 1711 Burda Otto Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 1886 1943 ½
2015/2016 10 Kšice 1672 1711 Daněk Václav Loko Plzeň A 1927 1937 0
2015/2016 8 Kšice 1672 1711 Truksa Václav ŠK Tachov A 1876 1849 0
2015/2016 7 Kšice 1672 1711 Tolar Stanislav ŠK Přeštice A 1902 1878 ½
2015/2016 6 Kšice 1672 1711 Zedník Zdeněk TJ Sokol Domažlice A 1966 1884 0
2015/2016 5 Kšice 1672 1711 Kovařík Josef ŠK Líně B 1908 1826 0
2015/2016 4 Kšice 1672 1711 Kasík Miroslav Sokol Plzeň - Letná "A" 1768 1751 0
2015/2016 3 Kšice 1672 1711 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1913 1890 0
2015/2016 2 Kšice 1672 1711 Brousek Jan ŠK Kdyně 1714 1681 ½
2014/2015 6 Kšice B 1569 Jakl Aleš Tachov B 1989 1998 0
2014/2015 5 Kšice B 1569 Kapolka Štefan Planá B 1482 1
2014/2015 2 Kšice B 1569 Novák Aleš Tachov D - Stráž 1606 0
2014/2015 11 Kšice A 1569 Soukup Alois Košutka A 2137 2112 0
2014/2015 10 Kšice A 1569 Chlad Lukáš SŠK HeřNýř A 1936 1922 0
2014/2015 9 Kšice A 1569 Lešetický Vladimír ŠK Přeštice A 1680 1694 0
2014/2015 8 Kšice A 1569 Ešner Marek Sokol Plzeň - Letná B 1664 0
2014/2015 7 Kšice A 1569 Honka Kamil ŠK Kdyně 1896 1896 0
2014/2015 4 Kšice A 1569 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domažlice A 1739 1766 0
2014/2015 3 Kšice A 1569 Burda Otto Sokol Plzeň 1 1908 1959 0
2014/2015 1 Kšice A 1569 Bok Karel Loko Plzeň B 1000 1
2013/2014 6 Kšice B 1556 Novák Aleš ŠK Tachov D - Stráž 1631 ½
2013/2014 5 Kšice B 1556 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1490 1515 ½
2013/2014 3 Kšice B 1556 Vávra Vladimír ŠK Tachov D - Stráž 1623 0
2013/2014 2 Kšice B 1556 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1490 1515 1
2013/2014 11 Kšice A 1556 Mráz Miloš Loko Plzeň A 1941 1958 ½
2013/2014 10 Kšice A 1556 Štojdl Josef Košutka A 1967 1973 0
2013/2014 8 Kšice A 1556 Lněnička Petr ŠAKAL Kozolupy B 1739 0
2013/2014 7 Kšice A 1556 Kaše Jiří Sokol Plzeň 1 1370 1
2013/2014 4 Kšice A 1556 Louda Jaroslav ŠK Přeštice A 1000 0
2013/2014 1 Kšice A 1556 Mařík Petr Šachový klub Líně 2149 2134 0
2012/2013 11 Kšice A 1517 Nový Jan Přeštice A 1755 1691 1
2012/2013 9 Kšice A 1517 Buďárek Jaroslav Košutka B 1630 0
2012/2013 8 Kšice A 1517 Kvapil Vladislav ŠAKAL Kozolupy B 1825 1838 1
2012/2013 7 Kšice A 1517 Kotěšovec Daniel Plzeň - Letná B 1493 ½
2012/2013 6 Kšice A 1517 Hodan Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1671 0
2012/2013 2 Kšice A 1517 Skála Zdeněk Loko Plzeň A 1914 ½
2012/2013 1 Kšice A 1517 Kuča Tomáš Domažlice A 1646 1651 1
2012/2013 5 Kšice B 1517 Hemr Adam ŠK Tachov C 1250 1
2012/2013 4 Kšice B 1517 Novák Michal ŠK Tachov D - Stráž 1000 1
2012/2013 3 Kšice B 1517 Teplík Jan ŠK DDM Planá 1407 1
2011/2012 6 Kšice B 1528 Svěrek Ladislav ŠK Tachov B 1600 0
2011/2012 5 Kšice B 1528 Al Saleh Mohamad ŠK DDM Planá 1100 1
2011/2012 4 Kšice B 1528 Ebenhöh Radim ŠK Tachov C - Stráž 1
2011/2012 2 Kšice B 1528 Hrbáček Václav ŠK DDM Planá 1559 0
2011/2012 11 Kšice A 1528 Kaše Jiří Sokol Plzeň 1 B 1316 1
2011/2012 3 Kšice A 1528 Sokol Plzeň - Letná B 1
2011/2012 1 Kšice A 1528 Šebek Josef Loko Plzeň A 1843 0
2010/2011 5 Kšice B 1525 Šesták Daniel ŠK DDM Planá 1000 1
2010/2011 4 Kšice B 1525 Jakl Zdeněk ŠK Tachov B 1412 ½
2010/2011 2 Kšice B 1525 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1250 1
2010/2011 1 Kšice B 1525 Jakl Zdeněk ŠK Tachov B 1412 1
2010/2011 9 Kšice A 1525 Brejcha Václav TJ Košutka Plzeň C 1364 1
2010/2011 7 Kšice A 1525 Fořt Tomáš TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1685 0
2010/2011 2 Kšice A 1525 TJ Staňkov A 1
2009/2010 6 Kšice B 1540 Kokrment René Tachov B 1469 0
2009/2010 5 Kšice B 1540 Šulcová Lenka ŠK DDM Planá - junioři 1100 1
2009/2010 4 Kšice B 1540 Kapolka Štefan ŠK DDM Planá A 1481 1
2009/2010 2 Kšice B 1540 Zítková Kristýna ŠK DDM Planá - junioři 1250 ½
2009/2010 1 Kšice B 1540 Teplík Jan ŠK DDM Planá A 1396 1
2009/2010 11 Kšice A 1540 Šilhavá Jana Šakal Kozolupy B 1821 ½
2009/2010 10 Kšice A 1540 Mráz Vojtěch Loko Plzeň B 1667 0
2009/2010 9 Kšice A 1540 Mráz Jiří Sokol Postřekov A 1588 0
2009/2010 8 Kšice A 1540 Wolf Vilém TJ ZČE Plzeň B 1731 0
2009/2010 7 Kšice A 1540 Zemen Jiří ŠK Líně D 1577 ½
2009/2010 6 Kšice A 1540 Souček Jiří Staňkov A 1506 1
2009/2010 3 Kšice A 1540 Veverka Robert Kdyně A 1400 0
2009/2010 2 Kšice A 1540 Česal Václav Slavoj Dvorec A 1560 0
2009/2010 1 Kšice A 1540 Volfová Milena Union Plzeň 1674 ½
2008/2009 9 Kšice B 1537 Kocábek Vladimír ŠK DDM Planá 1372 1
2008/2009 8 Kšice B 1537 Bruna, Jaroslav ŠK DDM Planá-junioři 1
2008/2009 6 Kšice B 1537 ŠK DDM Planá 1
2008/2009 5 Kšice B 1537 Bruna, Jaroslav ŠK DDM Planá-junioři 1
2008/2009 3 Kšice B 1537 Kocábek Vladimír ŠK DDM Planá 1372 1
2008/2009 2 Kšice B 1537 Kovářík Jiří ŠK DDM Planá-junioři 1
2008/2009 11 Kšice A 1537 Bambas František Kdyně A 1662 0
2008/2009 9 Kšice A 1537 Málek Milan ŠK Líně C 1657 0
2008/2009 8 Kšice A 1537 Verba Vladimír Loko Plzeň B 0
2008/2009 7 Kšice A 1537 Ment Jiří Sokol Postřekov A 1696 ½
2008/2009 5 Kšice A 1537 Šmiřák Miroslav ZČE Plzeň B 1797 0
2008/2009 4 Kšice A 1537 Tenk Petr TJ Košutka B 1845 0
2008/2009 3 Kšice A 1537 Hrdlička Jan Union Plzeň 1540 1
2008/2009 2 Kšice A 1537 Vošahlík Jiří Šakal Kozolupy B 1743 0
2008/2009 1 Kšice A 1537 Fiklíková Bára Slavoj Tachov B 1
2007/2008 10 Kšice B 1510 Vujčík Marian Tachov B ½
2007/2008 8 Kšice B 1510 Teplík Jan Planá 1347 1
2007/2008 7 Kšice B 1510 Kerul Vladimír Chodová Planá 1
2007/2008 6 Kšice B 1510 Friedenbergen Karel Kšice C 1
2007/2008 5 Kšice B 1510 Kratochvíl Jan Tachov B 1
2007/2008 3 Kšice B 1510 Pilný Matouš Planá 1
2007/2008 2 Kšice B 1510 Honzl Radek Chodová Planá 1
2007/2008 1 Kšice B 1510 Hrabáček Josef Kšice C 1
2007/2008 11 Kšice A 1510 Skála Jan ŠAKAL Kozolupy B 1000 ½
2007/2008 10 Kšice A 1510 Stachová Jana ŠK Líně B 1822 0
2007/2008 9 Kšice A 1510 Holub Přemysl TJ Staňkov 1
2007/2008 8 Kšice A 1510 Pokomándy Mikuláš ZČE Plzeň 1802 1
2007/2008 7 Kšice A 1510 Špačková Martina Sokol Klatovy C 1527 1
2007/2008 6 Kšice A 1510 Kuneš Josef Sokol Postřekov A 1670 0
2007/2008 5 Kšice A 1510 Cmunt Jaroslav ŠK Líně C 1294 1
2007/2008 4 Kšice A 1510 Šebek Josef Lokomotiva Plzeň B 1865 0
2007/2008 3 Kšice A 1510 Bouše Vladimír Sokol Košutka B 1672 0
2007/2008 2 Kšice A 1510 Brousek Jan Sokol Klatovy B 1766 1
2007/2008 1 Kšice A 1510 Živec Jiří SŠK HeřNyř B 1663 0
2006/2007 11 Kšice A 1470 Mráz Jiří Postřekov A 1576 1
2006/2007 10 Kšice A 1470 Kubát Václav Červené Poříčí ½
2006/2007 9 Kšice A 1470 Bouše Vladimír Košutka B 1705 0
2006/2007 8 Kšice A 1470 Živec Jiří HeřNýř LK 1660 0
2006/2007 7 Kšice A 1470 Bolek Martin Kozolupy B 1594 1
2006/2007 6 Kšice A 1470 Lorenc David Líně C 1434 0
2006/2007 5 Kšice A 1470 Suchý Pavel Klatovy D 1267 1
2006/2007 4 Kšice A 1470 Růžek Josef Kdyně 1402 1
2006/2007 3 Kšice A 1470 Kašpar Rudolf Klatovy C 1551 1
2006/2007 2 Kšice A 1470 Šmiřák Miroslav ZČE A 1760 0
2006/2007 1 Kšice A 1470 Stachová Jana Líně B 1833 1
2005/2006 7 Loko Plzeň 1473 Nedbálek Alexandr ZČE Plzeň 1457 1
2005/2006 5 Loko Plzeň 1473 Kratochvíl Aleš Sokol Plzeň I D 1
2005/2006 3 Loko Plzeň 1473 Bolek Martin Líně A 1586 ½
2005/2006 1 Loko Plzeň 1473 Dvořák Jan Preštice A 1684 0
2005/2006 9 Domažlice B 1473 Fiala Dalibor Letná B 1606 0
2005/2006 8 Domažlice B 1473 Vaněk Jiří Líně B 1671 0
2005/2006 6 Domažlice B 1473 Kohout Josef Spálené Poříčí 1715 0
2004/2005 11 Kšice A 1434 Ližan Ladislav Plzeň Loko B 1879 ½
2004/2005 10 Kšice A 1434 Steller Jan Líně ŠK C 1
2004/2005 9 Kšice A 1434 Kratochvíl Jan Tachov B 1
2004/2005 8 Kšice A 1434 Brát Karel Plzeň Union B 1
2004/2005 7 Kšice A 1434 Maxa Ludvík Plzeň ZČE A 1631 0
2004/2005 5 Kšice A 1434 Vadlejch Bohumil Plzeň Sokol I D 1707 ½
2004/2005 1 Kšice A 1434 Volf Jiří Kšice B 1435 1
2003/2004 10 Kšice 1393 Maxa Ludvík Plzeň ZČE 1667 1
2003/2004 9 Kšice 1393 Kohout Josef Plzeň Loko B 1694 0
2003/2004 8 Kšice 1393 Dvořák Karel Plzeň Union B 1670 1
2003/2004 7 Kšice 1393 Janoušek Miroslav Tachov B 1631 ½
2003/2004 6 Kšice 1393 Háva Radim Líně ŠK D 1609 0
2003/2004 5 Kšice 1393 Bolek Martin Kozolupy Šakal B 1530 0
2003/2004 4 Kšice 1393 Vojíř Václav Plzeň Sokol I D 1664 0
2003/2004 3 Kšice 1393 Hnát Libor Heřmanova Huť 1588 1
2003/2004 2 Kšice 1393 Václavík Václav Plzeň Košutka 1819 0
2003/2004 1 Kšice 1393 König Vlastislav Líně ŠK C 1639 1