Hráč Vašata Mirek

Vašata Mirek

User Pic
Jméno: Vašata Mirek
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1185
Elo mezinárodní: 0
ID: 44270
FIDE ID: 23702010
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 3 Jiskra Jaroměř B 0 1182 Bouška Michal Lokomotiva Trutnov 0 0 1
2017/2018 2 Jiskra Jaroměř B 0 1182 Šádek Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1408 1388 ½
2017/2018 1 Jiskra Jaroměř B 0 1182 Korityák Vojtěch Jiskra Jaroměř C 0 1100 1
2017/2018 5 TJ Jiskra Jaroměř 0 1182 Koblic Jan Region Panda 0 1181 0
2017/2018 4 TJ Jiskra Jaroměř 0 1182 Reschelová Anna ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1093 0
2017/2018 3 TJ Jiskra Jaroměř 0 1182 Zelba Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové B 1184 1168 0
2017/2018 2 TJ Jiskra Jaroměř 0 1182 Landsmannová Marie Magdaléna ŠK Lípa - DDM HK B 0 1142 1
2017/2018 1 TJ Jiskra Jaroměř 0 1182 Svoboda Ondřej ŠŠPM Lipky HK B 0 1231 1
2017/2018 5 TJ Jiskra Jaroměř C 0 1182 Brát Libor ŠK Červený Kostelec B 1789 1775 0
2017/2018 4 TJ Jiskra Jaroměř C 0 1182 Bubeníček Šimon PŠ TJ Náchod D 0 0 1
2017/2018 10 TJ Jiskra Jaroměř B 0 1182 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1456 1565 0
2017/2018 9 TJ Jiskra Jaroměř B 0 1182 Divišová Hana Slovan Broumov A 0 1303 1
2017/2018 4 TJ Jiskra Jaroměř B 0 1182 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1758 1754 0
2016/2017 7 TJ Jiskra Jaroměř B 1170 Petera Milan ŠK Červený Kostelec 1716 1661 0
2016/2017 4 TJ Jiskra Jaroměř B 1170 Bednář Jan DDM Třebechovice p. O. B 1144 0
2015/2016 7 TJ Jiskra Jaroměř C 1170 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 0
2015/2016 6 TJ Jiskra Jaroměř C 1170 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1377 0
2015/2016 5 TJ Jiskra Jaroměř C 1170 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 0
2015/2016 2 TJ Jiskra Jaroměř C 1170 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1622 1579 ½
2015/2016 1 TJ Jiskra Jaroměř C 1170 Sejval František T.J. Sokol Studnice 1000 1
2015/2016 9 Jiskra Jaroměř 1170 Golka Dalibor ŠK Ortex D 1148 0
2015/2016 8 Jiskra Jaroměř 1170 Ruffr Tomáš Třebechovice pod Orebem B 1000 1
2015/2016 7 Jiskra Jaroměř 1170 Ulrich Václav ŠŠPM Lipky HK B 1100 1
2015/2016 6 Jiskra Jaroměř 1170 Levitner Matěj ŠK Ortex E 1083 1
2015/2016 5 Jiskra Jaroměř 1170 Poláček Miroslav PŠ TJ Náchod 1000 0
2015/2016 4 Jiskra Jaroměř 1170 Jindra Tomáš ŠK Ortex C 1159 0
2015/2016 3 Jiskra Jaroměř 1170 Slovan Broumov A 1
2015/2016 2 Jiskra Jaroměř 1170 Kubiš Jaroslav Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 1 Jiskra Jaroměř 1170 Linková Eliška T. J. Sokol Studnice 1000 1