Hráč Růžička Ivo

Růžička Ivo

User Pic
Jméno: Růžička Ivo
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1198
Elo mezinárodní: 0
ID: 30948
FIDE ID: 0
Rok narození: 1972
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Garde Lipovec D 0 1204 Staněk Jan ŠK Jevíčko 0 1153 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Garde Lipovec D 0 1204 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka A 0 1442 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Garde Lipovec D 0 1204 Švancara Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 0 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Garde Lipovec D 0 1204 Sokol Jedovnice 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Garde Lipovec D 0 1204 Ševčík Martin Sokol Rudice B 0 1591 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1204 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov 0 1713 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1204 Vyskočil Viktor ŠK Garde Lipovec "B" 1063 1429 0 soutěž
2018/2019 14 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 Elstner Ondřej Slavia Boskovice E 0 1097 0 soutěž
2018/2019 13 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 Elstner Ondřej Slavia Boskovice E 0 1097 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 Gloser Vojtěch ŠK Jevíčko B 0 1054 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 Vašíček Marek ŠK Jevíčko B 0 0 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 Procházka Ivo TJ Sloup C 0 1316 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 Procházka Ivo TJ Sloup C 0 1316 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 TJ Sokol Vanovice 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Garde Lipovec D 0 1232 TJ Sokol Vanovice 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec D 0 1227 Mihola Dušan ŠK Lipůvka B 0 1527 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec D 0 1227 Janda Albert Slavia Boskovice D 0 1076 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec D 0 1227 Kozelek Petr ŠK Jevíčko B 0 1268 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1241 Lapúník Pavel Moravská Slavia Brno "C" 1721 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec E 1241 Řehořek Filip ŠK Jevíčko B 1100 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Garde Lipovec E 1241 Probošt Jakub Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1248 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Garde Lipovec E 1241 Kubín František TJ Sokol Vanovice 1000 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Garde Lipovec E 1241 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné B 1422 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Garde Lipovec D 1241 Peša Dalibor TJ Sokol Rovečné A 1000 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Garde Lipovec D 1241 Navrátilová Tereza Sokol Jedovnice 1424 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec F 1254 Nezval Filip Spartak Adamov C 1099 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec F 1254 Kubín František Sokol Vanovice 1000 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec F 1254 Šutera Zdeněk TJ Sokol Rovečné B 1524 0 soutěž
2013/2014 7 Lipovec E 1264 Klíma Oldřich Rudice B 1678 0 soutěž
2013/2014 6 Lipovec E 1264 Nezval Petr Jedovnice 1100 0 soutěž
2013/2014 5 Lipovec E 1264 Dvořák Josef Rovečné A 1000 0 soutěž
2013/2014 3 Lipovec E 1264 Kouřil Eduard Sloup B 1341 0 soutěž
2013/2014 2 Lipovec E 1264 Schneider Zdenek Adamov B 1538 ½ soutěž
2012/2013 8 Lipovec E 1277 Dostál Petr Sloup B 1000 1 soutěž
2012/2013 7 Lipovec E 1277 Havel Jan Boskovice B 1453 0 soutěž
2012/2013 6 Lipovec E 1277 Kratochvíla Pavel Adamov C 1000 ½ soutěž
2012/2013 5 Lipovec E 1277 Navrátil Pavel Jedovnice A 1000 0 soutěž
2012/2013 4 Lipovec E 1277 Brus Jiří Rudice B 1492 0 soutěž
2012/2013 2 Lipovec E 1277 Dostál Adolf Rovečné A 1378 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec E 1276 Probošt Jakub Makkabi Boskovice B 1000 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec E 1276 Páral Filip ŠK Kunštát 1000 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec E 1276 Kratochvíla Pavel Spartak Adamov C 1000 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec E 1276 Čermák Jan TJ Sokol Rovečné A 1000 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec E 1276 Slouka Lukáš Sokol Jedovnice 1250 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec E 1276 Procházka Ivo TJ Sloup B 1302 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec E 1276 Ševčík Jiří ŠK Garde Lipovec D 1000 0 soutěž
2010/2011 10 Lipovec F 1278 Poláček Ladislav Lipůvka 1533 0 soutěž
2010/2011 9 Lipovec F 1278 Klement Roman Vanovice 0 soutěž
2010/2011 7 Lipovec F 1278 Kala Libor Němčice 1347 ½ soutěž
2010/2011 6 Lipovec F 1278 Čermák Jan Rovečné B 1000 ½ soutěž
2010/2011 2 Lipovec F 1278 Prokop Pavel Němčice 1000 1 soutěž
2010/2011 8 Lipovec E 1278 Toulec Richard Rudice B 1637 0 soutěž
2010/2011 7 Lipovec E 1278 Čermák Miloslav Rovečné A 1000 1 soutěž
2010/2011 4 Lipovec E 1278 Masáková Petra Adamov C 1100 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec E 1278 Klika František Sokol Vanovice 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec E 1278 Kala Libor TJ Babylon Němčice ½ soutěž