Hráč Šikula Vít

Šikula Vít

User Pic
Jméno: Šikula Vít
Oddíl: TJ Sokol Rovečné
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 0
ID: 35066
FIDE ID: 0
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2012/2013 7 Rovečné C 1000 Neudert Jiří Rovečné B 1000 0 soutěž
2012/2013 6 Rovečné C 1000 Klement Roman Vanovice 1000 0 soutěž
2012/2013 5 Rovečné C 1000 Brda Vlastimil Boskovice C 1323 1 soutěž
2012/2013 4 Rovečné C 1000 Kratochvíla Pavel Adamov D 1000 0 soutěž
2012/2013 3 Rovečné C 1000 Kozelek Petr Jevíčko B 1000 1 soutěž
2012/2013 3 Rovečné A 1000 Zámečník Pavel Lipovec D 1000 0 soutěž
2011/2012 7 Rovečné B 1000 Havel Jan Boskovice C 1439 0 soutěž
2011/2012 6 Rovečné B 1000 Řehulka Josef Rovečné C 1358 0 soutěž
2011/2012 5 Rovečné B 1000 Klement Roman Vanovice 1000 0 soutěž
2011/2012 3 Rovečné B 1000 Čermák Miloslav Rovečné C 1000 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1000 Martinek Erik Sokol Bedřichov 'C' 1100 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1000 Kříž Daniel TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1406 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1000 Sukaný Adam TJ Spartak Třebíč 1250 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1000 Bílek Miroslav SFiala Gambit Jihlava 'C' 1682 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1000 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1738 0 soutěž
2010/2011 9 Rovečné B 1000 Chloupek Pavel Kunštát 1467 0 soutěž
2010/2011 8 Rovečné B 1000 Kouřil Eduard Němčice 1000 0 soutěž
2009/2010 9 Rovečné B Záboj Josef ŠK Kunštát 1395 0 soutěž
2009/2010 8 Rovečné B Turzo Pavel Sokol Vanovice 0 soutěž
2009/2010 7 Rovečné B Rimpler Jiří ŠK Garde Lipovec E 0 soutěž
2009/2010 4 Rovečné B Záboj Josef ŠK Kunštát 1395 0 soutěž
2009/2010 3 Rovečné B Klika František Sokol Vanovice 0 soutěž
2009/2010 2 Rovečné B Kolmačka Zdeněk ŠK Garde Lipovec E 1310 0 soutěž
2009/2010 1 Rovečné B Kala Libor TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2009/2010 4 Rovečné A Brda Vlastimil Makkabi Boskovice B 1311 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné B Štěrba Radek ŠK Kunštát 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Rovečné B Rimpler Jiří ŠK Garde Lipovec E 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Rovečné B Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1282 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Rovečné B Mikulčický Jan ŠK Kunštát 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Rovečné B Tihonová Jitka ŠK Jevíčko C 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Rovečné B Schneider Martin TJ Spartak Adamov C 1 soutěž