Hráč Pexa Jiří

Pexa Jiří

User Pic
Jméno: Pexa Jiří
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1588
Elo mezinárodní: 0
ID: 10690
FIDE ID: 23732075
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1585 Bárta Radek Spartak Velká Bíteš 1424 ½
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1585 Studnička Josef Jiskra Humpolec 'B' 1528 1
2010/2011 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1605 Paulík Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1852 0
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1605 Ženíšek Karel SŠK Cejle 'A' 1574 0
2010/2011 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1605 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1771 0
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1605 Mareček Jaroslav SŠK Cejle 'A' 1704 0
2009/2010 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1590 Pithart František TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1713 ½
2009/2010 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1590 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec 'B' 1692 1
2009/2010 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1590 Machač Petr TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1476 1
2009/2010 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1590 Lysý Radek Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1
2009/2010 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1590 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 0
2009/2010 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1590 Krupka Marek TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1100 ½
2008/2009 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Vokálek Luboš TJ Žďár nad Sázavou C 1726 1
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Kohout Miloslav TJ Jiskra Humpolec B 1491 1
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Slavětínský Jaroslav Spartak Pelhřimov B 1801 ½
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Cháb Karel Sport. šachový klub Cejle A 1635 ½
2008/2009 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Rosecký Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1999 0
2008/2009 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Meduňa Miroslav TJ Žďár nad Sázavou C 1779 ½
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov B 1635 1
2008/2009 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1551 Velc Luděk Sport. šachový klub Cejle A 1549 ½
2007/2008 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1541 Somer Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1709 1
2007/2008 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1541 Došek Karel Gordic Jihlava C 1644 ½
2007/2008 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1541 Ježková Martina TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1264 0
2007/2008 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1541 Horák Jaroslav Gordic Jihlava C 1550 0
2007/2008 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1541 Pokorný Jakub TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1635 ½
2007/2008 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1541 Homolka Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1100 1
2007/2008 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1541 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov B 1644 ½
2006/2007 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1519 Obůrka Vladislav TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1843 0
2006/2007 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov B 1723 ½
2006/2007 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1813 0
2006/2007 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Smejkal Mojmír TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1748 1
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Okáč Jaroslav Gordic Jihlava C 1627 0
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Vacek Aleš TJ Spartak Pelhřimov B 1636 0
2006/2007 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Glacner Karel TJ Jiskra Humpolec A 1826 1
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Klanica Pavel TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1755 1
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Štěpánek Josef Sokol Jámy A 1506 ½
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 Došek Karel Gordic Jihlava C 1623 0
2005/2006 9 Svetla n.S. B 1492 Řezáč Rudolf Zdar D 0
2005/2006 8 Svetla n.S. B 1492 Kampas Jaromír Gambit Jihlava B 1800 ½
2005/2006 7 Svetla n.S. B 1492 Jůda Josef Jámy B 1466 ½
2005/2006 6 Svetla n.S. B 1492 Zikuška Miloslav Nove Veseli 1650 ½
2005/2006 5 Svetla n.S. B 1492 Němec Šimon Bedrichov D 1372 1
2005/2006 4 Svetla n.S. B 1492 Sem Petr Zdar D 1
2005/2006 3 Svetla n.S. B 1492 Kraus Jan Gambit Jihlava B 1618 0
2005/2006 2 Svetla n.S. B 1492 Jůda Josef Jámy B 1466 1
2005/2006 1 Svetla n.S. B 1492 Zikuška Miloslav Nove Veseli 1650 1
2003/2004 10 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Hrad Robert 1.šK Jihlava C 1823 ½
2003/2004 9 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Hamalčík Zdeněk Sp. Pelhřimov C 1396 1
2003/2004 8 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Obůrka Robin Sokol Bedřichov D 1
2003/2004 7 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Ženíšek Karel SšK Cejle 1626 ½
2003/2004 6 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Horní Lenka ŠK Světlá n.Sáz.C 1
2003/2004 5 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Hrad Robert 1.šK Jihlava C 1823 0
2003/2004 4 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Hruška Ondřej Sp. Pelhřimov C 1451 1
2003/2004 3 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Obůrka Robin Sokol Bedřichov D 1
2003/2004 2 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Cháb Karel SšK Cejle 1641 ½
2003/2004 1 ŠK Světlá n.Sáz.B 1472 Rosecký Tomáš ŠK Světlá n.Sáz.C 1768 0
2003/2004 10 SB Světlá n/Sáz. A 1472 Valek Miloš Sp. Pelhřimov B 1476 1